הלוח אם נשרף!! - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלוח אם נשרף!!

matanyaniv

Recommended Posts

קילתי אתמול מחשב חדש.

עשיתי סידור חוטים וחיברתי כמה מאווררים..

הדלקתי את המחשב והתקנתי את הווינדואוס. בגלל שלא היו לי דרייברים לכל הדברים(לוגיק לא הביאו לי)

ניתקתי את המחשב וחיברתי את הישן כדי להוריד דרייברים ולצרוב , לאחר הצריבה חיברתי את החדש ולאחר החיבור הרחתי ריח של שרוף והלוח ציפצף , על הלוח בלדים הקטנים היה כתוב הקוד P1.... אני לא יודע מזה אומר.

חשוב לציין שהמחשב עבד פשוט מצויין ומהר מאוד לפני ההפעלה השניה..., כרגע שאני מדליק אותו כל המאוררים עובדים וגם ההארדיסק והכוננים האופטיים עובדים אבל הלוח מצפצף ולא מדליק את המסך , מה הבעיה כאן?

הלוח הוא 8RGA+ הכרטיס מסך הוא Gigacube 9800NP יכול להיות שהקוד היה 1P או PI או P1 או IP....

עזרו לי בבקשה , המחשב חדש לגמרי , אני הולך מחר ללוגיק להחליף את הלוח על המקום , אבל מה גרם לבעיה ומה הסיבות!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שיבואו כל בעלי האפוקסים ויגידו לך מPI אומר, נסה:

1. תנתק את כל המאווררים החדשים, תוציא הת הכבל כח (חשוב) מהספק, חכה שלושים שניות, חבר שוב והפעל מחשב.

באמת הPI יגיד מזה אבל הנה כמה טאוריות (להרגיע אותך בינתיים):

1. ספק-נשרף עקב העומס (מה היה?)

2. .

3. מעבד.

גם כרטיס מסך באפשרות אבל לא עד-כדי כך גבוה.

אללה שמישהו יפתח חוברת ויעזור לו, לא נעים הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לפי מה שאני יודע משהו נשרף בגשר הדרומי, בין 2 חריצי הPCI העליונים ביותר התחיל לצאת עשן....

חשוב לציין שה-כ-ל פועל כמו שצריך חוץ מהלוח והמאוורר למעבד[המאוורר למעבד לא נשרף]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני יודע, משהו בגשר הדרומי נשרף....

בין שני החריצי PCI העליונים התחיל לעלות עשן...

הכל פועל אבל מה שלא פועל זה שהמסך לא נדלק, הלוח מצפצף ומראה על שגיאה והמאוורר של המעבד לא עובד[הוא לא נשרף]

אגב, אני לא בטוח לגבי השגיא אולי זה היה b כי פשוט תלוי מאיפה אתה מסתכל על הצג שמראה את השגיאה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים , אני הייתי איתו עכשיו , לקח לנו כל הצהריים לחבר הכל ולעשותך את כל הכבלים ולעגל ומלא דברים , חיברנו , הכל עבד מ-ע-ו-ל-ה , אבל הלוח הגיע בלי חוברת ובלי דריברים , אז נאלצנו לחבר תישן על מנת להוריד וצרוב דריברים , לאחר מכן הדלקנו תמחשב(חשוב לציין שלא שינינו כלום!) אחרי 5שניות התחיל לעלות עשן מליד חריצי הPCI... 10דקות לפני זה המחשב עבד טוב מאוד ומהר מאוד!!! והוא עבד למשך 30-15דקות בעת התקנת WINXP... מה הולך כאן!? מה קיצר את הלוח? חשוב לציין שהלוח עדין עובד אבל עושה ציפצופים וכותב את הקוד...

איך אמורים להסתכל על הקוד , מאיזה צד? כי יכול להיות שאנחנו לא קוראים אותו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חושב , מכוון שהוא גם קיבל דברים שהוא לא הזמין כמו ה8RGA+ , הוא הזמין 8RDA+ ! הוא חיכה חודש שלם למחשב הזה ועכשיו פתאום בום?! , כל זה היה לאחר סידור חוטים ועיגול חוטים והתקנת המאוררים החדשים , הכל פועל חוץ מהמאוררים שמחוברים ללוח , הספק בסדר , ההארדיסק עובד , הכוננים האופטיים גם עובדים , המאוררים שמחוברים לספק עובדים גם של הAERO7+ כי גם הוא מחובר לספק רק השליטה שלו לא עובדת כי היא מחוברת ללוח , הלוח כאילו נותן "הצתה" למערכת אבל לא עובד כמו שצריך , גם אני ראיתי עשן עולה מהסלוטים של הPCI שמתחת לAGP.. כאילו מתחת לAGP היה עשן ומתחת לשני הסלוטים שמתחתיו , לדעתי גם הכרטיס מסך לא שרוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוח לא מגיע פגום, עובדה שהוא כבר עבד כמו שאתה אומר.

כנראה שחיברת משהו לא כמו שצריך או שסתם פגעת באיזה חלק קריטי בו, זה הסיכון כשאתה מתקין לבד.

אם רואים על הלוח איזה פציעה או אזור שרוף לא יחליפו לך אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...