Google+ - מה אתם אומרים על זה ? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google+ - מה אתם אומרים על זה ?

1immortal

Recommended Posts

• תגובות 68
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בגלל זה אנחנו מזמינים את החברים שלנו, כדי לא להיות לבד.

לגבי ההזמנות, עלו עלינו- מעכשיו אין יותר הזמנות. מי שבפנים, התמזל מזלו ומי שלא אז אולי בפעם אחרת- נא לא לשלוח לי הודעות בפרטי לבקשת הזמנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה ההתלהבות להצטרף לרשת חברתית כשאתם היחידים בה.

זה יתחיל להיות מעניין רק כשכולם יוכלו להצטרף.

רוצים להתלהב ש"יש אני הייתי פה קודם"? get a life :xyxthumbs:

ואתה כותב את ההודעה הזאת בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמך? "אותי זה לא מעניין, אבל אני בכל זאת אגיב פה". get a life :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה כותב את ההודעה הזאת בשביל להרגיש טוב יותר עם עצמך? "אותי זה לא מעניין, אבל אני בכל זאת אגיב פה". get a life :xyxthumbs:

ולך מציק שמישהו מנסה להיראות מגניב? "איך מעצבנות אותי התגובות חסרות המשמעות האלה, אני חייב להגיב לזה!" get a life :xyxthumbs:

נ.ב. - יש עדיין דרך לקבל הזמנה איכשהו?

נורא אהבתי את Wave ו-Buzz, אם Google+ יתגלה כמשהו באותו "סגנון", אז אני בעד.

אני משום מה לא סובל את , יותר מדי יחצנות ופרסום לזה בכל חור אפשרי.

chronodog@gmail.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי אין אפשרות לשלוח הזמנות, גם ההזמנות לא היו בדיוק הזמנות אלא איזשהי פירצה שגוגל עלו עליה. מצטער

איך אתה קיבלת הזמנות?

האם יש דרך לקבל הזמנה כיום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מצאתי דרך להצטרף :)

רשמתי בגוגל GOOGLE+ ונכנסתי לאתר.

כרגיל לא הייתה אפשרות להצטרף, רק לבקש לעדכן ברגע שזה ייפתח לכולם.

בצד ימין למעלה יש כפתור את/ה+ שנראה שהוא מסומן כבר. לחצתי עליו שוב, והופה נפתחה לי הרשמה והצטרפתי.

ראיתי שהרבה פה מדברים על זה שזה לא יצליח בגלל שהכל כבר מבוסס בפייסבוק ואם תהיה אפשרות להעביר הכל אולי זה יצליח.

אז כבר חשבה על זה ויישמה. יש אפשרות לעשות CONNECT ACCOUNT מאתרים אחרים. בין היתר יש את אפשרות הFACEBOOK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי שהרבה פה מדברים על זה שזה לא יצליח בגלל שהכל כבר מבוסס בפייסבוק ואם תהיה אפשרות להעביר הכל אולי זה יצליח.

אז כבר חשבה על זה ויישמה. יש אפשרות לעשות CONNECT ACCOUNT מאתרים אחרים. בין היתר יש את אפשרות הFACEBOOK.

חיברתי, אבל מה זה נותן לי? =\

אין שום שינוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...