מעוניין להוסיף 2GB זיכרון ללוח X48-DS5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להוסיף 2GB זיכרון ללוח X48-DS5

Or94

Recommended Posts

כרגע יש לי 2GB מה שיש במפרט בצד והבנתי לפי המשחקים האחרונים ששיחקתי בהם שכדאי להוסיף עוד . קודם כל אני רוצה לדעת אם יש אפשרות להוסיף עוד בלוח האם שלי. איך אני יכול לדעת אם הזיכרון שיש לי עכשיו תופס סלוט אחד או שניים? אם יש אפשרות להוסיף אז כמה זיכרון כדאי להוסיף למשחקים כבדים ואיזה זיכרון כדאי מKSP בחיפה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

ערוך בבקשה את כותרת הדיון לכותרת עניינית על-פי חוקי הפורום.

כדי להפוך את הכותרת לעניינית תמצת בה את מהות השאלה. לדוגמה, 'מעוניין להוסיף עוד 2GB ללוח X'.

בעזרת התוכנה CPU-Z (לשונית SPD) אתה יכול לבדוק כמה מודולי מותקנים לך.

אפשרות נוספת היא לפתוח את המארז ולבדוק באופן חזותי.

יש לך בלוח 4 חריצי כך שבאופן כללי זה לא ממש משנה, אבל תמיד טוב לדעת אם מדובר במודול אחד או שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכי ישתלם לך זה לקנות מודול בודד של DDR2 בתדר 800, לקנות מיד-שנייה ישתלם אפילו יותר.

מכיוון שהזכרונות הקיימים שלך עובדים בתדר 1066 תצטרך אולי להגדיר ב-BIOS את כל המערך שיעבוד בתדר 800. לפרטים נוספים ראה סעיף 6.3 בסטיקי שאלות נפוצות מעבדים, לוחות-אם וזכרונות.

אם אתה מוכן לקנות מיד-שנייה, ייתכן שזאת האפשרות המשתלמת ביותר. אם אתה קונה חדש, קנה את הזכרון בתדר 800 הזול ביותר שאתה מוצא מחברה מוכרת (פרטים בסטיקי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני יכול לדעת את המהירות של הזיכרונות שיש לי עכשיו? ומה בעצם משנה המהירות? האם זה משמעותי שלמשל יהיה מסויים במהירות למשל 800 וזיכרון אחר במהירות 1066?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפרט שלך כתוב:

OCZ 2GB 1066MHZ

תבדוק את זה בעזרת CPU-Z (לשונית SPD).

לתדר אין שום משמעות בפועל, אבל כל מערך הזכרונות תמיד מוגבל על-ידי המכנה המשותף הנמוך ביותר. במקרה הזה הזכרון שאמור לעבוד בתדר של 1066 יעבוד בתדר של 800. ברור המקרים לא תהיה בעיה מיוחדת למצוא את הנתונים שיאפשרו לזכרונות לעבוד ביחד.

אם תוכל לכתוב פה מה דגם הזכרון המדויק שלך (לפי CPU-Z) יהיה אפשר לבדוק יותר לעומק. אבל בעקרון ההמלצה היא כמו זאת שכתבתי בהודעה הקודמת שלי.

עריכה:shay1098 הקדים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל זכרון DDR2 בתדר 800 מיצרנית מוכרת יהיה טוב.

לדוגמה, 2GB Kingston Value או 2GB Mushkin Value HS.

רק קח בחשבון שככל הנראה תאלץ להיכנס ל- והלגדיר את התדר של המערכת כולו כ-400 (או 800 תלוי איך זה מופיע לך ב-BIOS) ואת המתח כ-1.8. רצוי להגדיר גם את התזמונים לפי התזמונים של המודל בעל התזמונים הגבוהים (מספר גדול יותר) יותר.

בסוף תריץ גם בדיקת Memtest במשך כמה שעות כדי לוודא שהמערכת יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מהם נתוני הזכרון, אם הם זהים לאלו שיש לך במחשב הנוכחי, אז כנראה שכן (ואז תקנה למחשב השני).

אם הם לא זהים, אז זה מאוד תלוי מה הנתונים שלהם. תעלה צילום מלשונית SPD במחשב ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...