שלילת נסיעה ביעדי מסויימים ב-GPS? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלילת נסיעה ביעדי מסויימים ב-GPS?

UnrealEnvy

Recommended Posts

שלום לכולם,

רציתי לדעת האם ניתן ב- (כלשהו לצורך העניין) לשלול נסיעה ביעדים מסויימים.

למשל, אם ברצוני להגיע לאזור X ובדרך ישנם יעדים שאין ברצוני לעבור בהם (לדוגמא כפרים ערביים), האם ניתן לעשות זאת? סוג של BLACKLIST, ולתת ל- לבחור נתיב חלופי?

אשמח לתגובות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תוכנת ?

בדרך כלל התוכנה מודיעה לפני נסיעה באיזורים שדורשים היתרים מיוחדים, כמו כן יש ברוב התוכנות אפשרות לבחירת כבישים צדדיים או כבישי אגרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תוכנת ?

בדרך כלל התוכנה מודיעה לפני נסיעה באיזורים שדורשים היתרים מיוחדים, כמו כן יש ברוב התוכנות אפשרות לבחירת כבישים צדדיים או כבישי אגרה.

לא משנה לי איזו תוכנה, אם יש אחת ספציפית שעושה מה שאני צריך, אני אשלם כמובן.

אני צריך שאפילו אזורים בתחום הקו הירוק שאינם לרוחי לא יהוו חלק ממסלול. האם אני יכול לשלול זאת באופן עצמאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב- אני לא מכיר אופציה כזאת, ב-igo איזה שקבעת מסלול אתה יכול ללחוץ על נקודה כלשהי עליו ואז לבחור "הימנע מ.." וזה יאפשר לך להימנע מאותה נקודה לפי הטווח שאתה בוחר, וכך למנוע כניסה למקומות לא טובים.

בדרך כלל התוכנה מודיעה לפני נסיעה באיזורים שדורשים היתרים מיוחדים

לצערי התוכנות האלה בסך הכל מבדילות בין שטחי C (ישראל) ובין שטחי B / A. הן לא מבדילות בין יישובים שונים בשטחי C.

כנראה שהיוצרים שלהן עדיין לא נרצחו באיזה כפר ערבי שנמצא בתוך שטח אבל דה-פקטו משמש ככפר טרור עצמאי ואפילו למשטרה אין ביצים להיכנס עליו בשביל לאכוף את חוקי המדינה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תזמון מעולה. רק מחזק את הכוונה שלי להשתמש ב-IGO לפי המלצתך ידידי, וללחוץ על "המנע מ..." על מנת לא להכנס חלילה לכפר טרור בשליטה ישראלית. האבסורד...

פחד אלוהים. טעות בניווט יכולה לעלות בחיי אדם. לכן ראיתי לנכון לשאול את השאלה הזאת.

אמור לי בבקשה, האם ניתן לבחור "המנע מ" באופן קבוע (סוג של Blacklist) או לחילופין בכל פעם שאבחר לי יעד אדרש לבחור להמנע מיעד מסוים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן שאני לא משתמש ב-IGO, אבל אני לא חושב שזכורה לי אופציה להימנע ממשהו באופן קבוע.

אתה גם צריך להכיר מראש את הכפרים האלה שאתה לא רוצה להיכנס אליהם, ואם זה מקום שאתה בכלל לא מכיר - זאת בעיה..

מה שאני עושה בדרך כלל במקרים כאלה זה פשוט מתעלם מהניווט, לא נכנס למקום שנראה לי בעייתי, ואז נותן לתוכנה לחשב מסלול מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי התוכנות האלה בסך הכל מבדילות בין שטחי C (ישראל) ובין שטחי B / A. הן לא מבדילות בין יישובים שונים בשטחי C.

כנראה שהיוצרים שלהן עדיין לא נרצחו באיזה כפר ערבי שנמצא בתוך שטח אבל דה-פקטו משמש ככפר טרור עצמאי ואפילו למשטרה אין ביצים להיכנס עליו בשביל לאכוף את חוקי המדינה..

True true...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...