מחפש מצלמה דיגיטלית - עוד 8 ימים קונה!דחוף! - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה דיגיטלית - עוד 8 ימים קונה!דחוף!

Dr.Drek

Recommended Posts

אהליין.

אז כתבתי פה פעם ולא ממש הצלחתי לקבל תשובה...ולכן אני מבקש שוב את עזרתכם...בעוד כשבוע וחצי אני ממריא לאוסטרליה ובדרך עוצר בהונג קונג בחנות של ג`וני הידוע כמוכר אמין לישראלים, במחירים מעט פחותים מהמחירים שבארה"ב. מוצרים מקוריים.

אני מעוניין לקנות מצלמה דיגיטלית רצינית לצילום באוסטרליה וניו זילנד. אינני צלם מקצועי אך אני אוהב מאוד לצלם והרבה. יש ברשותי מצלמת של 2.1 MP בלי זום, אשר עשיתי אלפי צילומים בצבא כחובב...

אני מעוניין במצלמה רצינית עם לפחות 4 MP (נראה לי שעדיף יותר) וגם זום למעלה מX8...אינני חושב שאצטרך דיגיטלית ריפלקס.

נראה לי שעדיף גם כמובן מהשמות הגדולים של ,FUJI,NiKon,MINOLTA,CANON וכו`.

אני לא מבין גדול במונחים המקצועיים..ולכן מבקש את עזרתכם...איזו המצלמה היא בשבילי שתספק איכותיות ביותר שאוכל להדפיס ולהנות לאורך חיי :)

הסכום הוא עד 400 דולר לפי ארה"ב (אני אברר אח"כ אצל ג`וני בטלפון אם יש את הדגם וכמה הוא עולה אצלו)

סיכמנו כבר לגבי XDRIVE 2 ...לקחתי :)

עכשיו מה לגבי המצלמה עצמה...

איזו?!

צריך משהו טוב בשביל הטראקים :)

המון תודה רבה מראש,

אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ?דיגיטלית רפלקס? ב-?400$. הכי זולה היא הקאנון 300D והיא עולה (עם עדשה) יותר מכפול.

עד 400 דולר יש שלוש מצלמות שכוללות שליטה ידנית מלאה ואפשרות לחיבור חיצוני (הכרחי אם אתה רוצה לצלם פעם תמונות נורמליות עם פלאש): המינולטה Z1, האולימפוס C5050 והקאנון G3. למינולטה יש זום עם טווח מאוד גדול, יכולות צילום ווידאו שעולות על השתיים האחרות, אבל היא רק 3.2MP ואין לה LCD מסתובב. לקאנון יש באטריות מיוחדות משלה (לא תומכת ב-AA) וחלק משדה הראיה בעינית מוסתר ע?י העדשה, והאולימפוס איטית להפעלה בהשוואה לשתיים האחרות ולקנות לה חיצוני יעלה כמו המצלמה כולה. רק תבחר! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה...

אז קודם כל, למה בעצם אני צריך רפלקס??? זה אומר שליטה על מהירות צמצם נכון? שזה בשביל בתנועה? אם כן- אין לי שימוש לזה - אני עומד לצלם נופים...

דבר נוסף, ראיתי כי ה Minolta 7HI עולה 550$ ...לא עדיף לקפוץ בשביל זה? ואולי להצליח להשיג בהונג קונג טיפה בפחות???

אם תוכל לדרג לי את האופציות...

תודה, אמיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה,

יש לך את הCanon Powershot S50

יש לה 5.24 מ"פ, שזה אומר רזולוציית מקסימום של

2592 x 1944

יש לך אפשרות שליטה על הISO מ50 ועד 400 (תמונה מאוד רועשת)

זום אופטי של 105mm

כמו שאמרו למעלה, היא מגיעה עם בטריה מיוחדת ומטען שלה.

המחיר שלה בארה"ב הוא בין ה400-500$, רק למצלמה.

אתה תצטרך לקנות עוד אביזרים בנוסף.

לדעתי, בתקציב שלך, אין על המצלמות האלה, יש לי כזאת אבל מסדרה נמוכה, 3 מ"פ, והיא עובדת מצויין, יש לה שליטה ידנית מלאה, כמו אצלך.

עריכה: אם תרצה עוד מידע עליה, תחפש פה http://www.dpreview.com/reviews/specs/Canon/canon_s50.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה גם, יש חנות מקצועית ת(עם מכירים סבירים) שלא עובדים על לקוחות שמוכרים מצלמות דיגיטליות? אני לא ממש מבין בזה כל כך, והאם יש לכם המלצה למצלמה טובה בסביבות ה 2000 שקל אפילו עד 2500 משהו ככה לטיולים ודברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז קודם כל, למה בעצם אני צריך רפלקס???

אתה באמת לא צריך, אבל יש לרפלקס כמה יתרונות שכדאי שתכיר:

1. איכות תמונה שמתאימה להגדלות ענק.

2. אפשרות להחלפת עדשות.

3. חיישן גדול = מעט רעש. שימושי בצילומי לילה.

4. איכות תצוגה גבוהה יותר בעינית, בהשוואה ל-LCD או EVF של מצלמות דיגיטליות רגילות.

זה אומר שליטה על מהירות צמצם נכון?

לא. בשביל זה את צריך מצבי A, S ו-M שקיימים בכל המצלמות שהזכרתי (למרות שאף אחת מהן לא רפלקס).

שזה בשביל תמונות בתנועה? אם כן- אין לי שימוש לזה - אני עומד לצלם נופים...

לא רק תנועה, גם צילום של אנשים, נופים, מקרואים, וכל נושא אחר שבו אתה רוצה שליטה על עומק שדה.

דבר נוסף, ראיתי כי ה Minolta 7HI עולה 550$ ...לא עדיף לקפוץ בשביל זה?

לא. מדובר במצלמה ישנה שהוחפה ע"י ה-A1 שלהם שהיא מצלמה הרבה יותר מודרנית ומושקעת, אבל המחיר שלה הוא יותר מ-?700 דולר (בארה"ב).

אם תוכל לדרג לי את האופציות...

קשה לדרג. לכל אחת מהן יש חסרונות ויתרונות, ולכן כדאי שתקרא קצת ביקורות ושתשחק איתן בחנות לפני שאתה קונה.

בשונה מ-frenzy, לא הייתי ממליץ לך על ה-S50 של קאנון. אי אפשר לחבר לה פלאש חיצוני והמשמעות של זה היא פשוטה: לא תוכל לעולם לצלם תמונות טובות של אנשים במקומות ללא אור קיים חזק. פלאש חיצוני אפשר לסובב אל הקיר או התקרה ולקבל כך תאורה טבעית ומחמיאה מאוד. בשום פנים ואופן לא הייתי מוותר על האפשרות הזאת בתקציב שלך.

יש לי שאלה גם, יש חנות מקצועית ת(עם מכירים סבירים) שלא עובדים על לקוחות שמוכרים מצלמות דיגיטליות?

כן, "יוגנד" (cameras.co.il). הם נמצאים ברחוב בן יהודה בתל אביב.

אני לא ממש מבין בזה כל כך, והאם יש לכם המלצה למצלמה טובה בסביבות ה 2000 שקל אפילו עד 2500 משהו ככה לטיולים ודברים כאלה.

ב-?2500 אפשר לקנות את המינולטה Z1 עם כרטיס . מצויינת. גם ה-A80 של קאנון טובה מאוד ומעט יותר זולה, אבל אין לה אפשרות לחיבור חיצוני ולכן המינולטה עדיפה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...