מחשב נייד 1300$ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד 1300$

diablo4u

Recommended Posts

אהלן, בשמחה רבה מצאתי הורים של חבר שנמצאים בארה"ב

מחפש מפרט ללפטופ 14 - 15 אינצ' לשימושים של משחקים גלישה וסרטים

בשאיפה אורך חי סוללה סביר ומשקל סביר

המחשב הקודם שלי הוא dell xps 16 עם המעבד p8600 לפני שיצא הI5 I7 ובשאיפה אצליח למכור אותו.

כרגקע הכיוון שלי הוא mx14

רציתי לדעת אם יש הבדל משמעותי מבחינת הממפרט בין גדלי המסך השונים (נגיד אפילו בין ה17 ל14 כי פשוט פיזית יש יותר מקום להכניס דברים)

גם הבנתי שיש אתרים שנותים קופונים או כאלה דבריםף אתם מכירים?

תודה רבה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין שתי האופציות האלה?[table] [tr] [td][/td][td][/td][td]WirelessHD allows gaming & media play back with uncompressed, Full HD resolutions, latency under 10ms, and the same frame rate & picture quality as a wired connection.[/td][/tr] [tr] [td][/td] [td] [/td] [td]No Thanks[/td][/tr] [tr] [td][/td][td] [/td] [td] [table] [tr] [td][/td][/tr][/table] None [included in Price][/t][/t][/td][/tr][/table] [table][tr] [td][/td] [td] [/td] [td]Internal WirelessHD Transmitter[/td][/tr] [tr] [td][/td][td] [/td] [td] [table] [tr] [td][/td][/tr][/table] Internal 60GHz WirelessHD Transmitter [Add $99.00 or $3.00/month1]

May delay your Alienware M14x ship date[/t][/t][/td][/tr] [tr] [td][/td] [td] [/td] [td]WirelessHD Experience Bundle[/td][/tr] [tr] [td][/td][td] [/td] [td] [table] [tr] [td][/td][/tr][/table] Internal 60GHz WirelessHD Transmitter and VIZIO XWH200 Universal Wireless HD Video and Audio Kit http://accessories.dell.com/sna/PopupProductDetail.aspx?c=us&l=en&cs=19&sku=A4657722&price=199.99&client=config', '590', '600')]Product Details [Add $278.99 or $8.00/month1]Convert your entire A/V setup with WirelessHD technology!

May delay your Alienware M14x ship date[/t][/t][/td][/tr][/table] ואלה:

[table] [tr] [td][/td][td][/td][td]Built-in wireless networking cards allow for easy access to the at hot spots or around the home. [/td][/tr] [tr] [td][/td][/tr][/table] Intel® Advanced-N WiFi Link 6205 a/g/n 2x2 MIMO Technology [included in Price][/t][/t] [table][tr] [td][/td][/tr][/table] Intel® Advanced-N WiFi Link 6250 a/g/n 2x2 MIMO Technology with WiMax [Add $25.00]Alienware Recommended[/t]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נייד של HP בעל מפרט שחזק יותר משל הALIENWARE לינק http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=503845.0

בכל מקרה בניתי שם מפרט + קופון במחיר ממש משתלם.

בכל מקרה הקופון היחידי שמצאתי הוא הנחה של 50$ BHW1L0MX0D?MCX

לגבי השאלה השנייה ממה שהבנתי זה טכנולוגיה להערבת סרטים/תמונות באופן לטלוויזיה מהנייד ישר דרך ממיר(שאתה מקבל עם הנייד)

והוא מחובר ישירות אליו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה555 נחות ב5%-10% תלוי באיזה משחק מדובר בגדול הם די זהיים ה3GB זכרון הוא מיותר לחלוטיין ומספיק 1.5GB

אין כמעט הבדל ביניהם, בכל מקרה לגבי סוגי הכרטיסים אתה יכול להסתכל פה http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע

לפי הטבלה הזאת יש הרבה כרטיסים יותר טובים

מה זה, חשבתי שalienware הם הכי טובים בהגדרה ושזה פותר לי את כל הדילמות.

יש לך לינק שוב למחשב שהצעת לי מקודם - זה שלח אותי לדיון בפורום ולא לאתר..

hp יותר חזקים? מה לגבי toshiba וכאלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתבלבל בין החברות לבין כרטיסי המסך יש גם 480M SLI (שני כרטיסי מסך במקביל כן יש דבר כזה) בכל מקרה הם לרב באים בניידים 17

אינטש ומעלה הם ממש לא לניידים 14-15 אינטש בקטגוריה של הניידים הזו ה6770/555 מככבים שםם

בנוגע למפרט של הHP

dark umberGenuine Windows 7 Home Premium 64-bit2nd generation Intel® Quad Core i7-2630QM (2.0 GHz, 6MB L3 Cache) w/Turbo Boost up to 2.9 GHz2GB GDDR5 Radeon HD 6770M Graphics [HDMI, VGA]FREE Upgrade to 6GB DDR3 System Memory (2 Dimm)FREE Upgrade to 750GB 5400RPM Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive ProtectionNo Additional Office SoftwareFREE Upgrade to Norton Internet Security 2011 - 15 Month Subscription (activation required)30% OFF! 9-Cell Lithium-Ion Battery (over-sized) - Up to 9.75 hours of battery life +++15.6" diagonal Full HD HP Anti-glare LED Display (1920 x 1080)SuperMulti 8X DVD+/-R/RW with Double Layer SupportHP TrueVision HD Webcam with Integrated Digital Microphone and HP SimplePass Fingerprint ReaderIntel 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth® with Wireless Display SupportStandard Keyboard with numeric keypadHP Home & Home Office Store in-box envelope

יוצא ס"כ 1070$

NBU29176

תהנה, תשם לב ששמתי 2GB כרטיס מסך מסוג 6770 אתה יכול לקחת את גרסת ה1GB ולחסוך 75 בנוגע לטושיבה וסוני הם לרב יותר יקרים, אני לא ממש מתמצא בדגמים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות של SSD אבל זה יקר ולא משתלם להזמין אותו עם הנייד, אם אתה מתכוון לקנות נייד עם SSD אני ממליץ לך לקנות אותו

בנפרד גם ככה ההתקנה שלו לא אמורה להיות ארוכה בכלל

זה הלינק לHP

http://www.shopping.hp.com/webapp/shopping/computer_can_series.do?storeName=computer_store&category=notebooks&a1=Category&v1=High+performance&series_name=dv6tqe_series&jumpid=in_R329_prodexp/hhoslp/psg/notebooks/High_performance/dv6tqe_series

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ישנם 15 אינטש ומעלה שאפשר להתקין שני קשיחים(אתה יכול לשם 2 SSDיים)

בכל מקרה ממה שראיתי אין בHP מקום לשניים, הSSDים קטנים ויקרים יותר מכונן מכאני רגיל

אני הייתי הולך על ההרד דיסק המכאני מקסימום הוא יהיה איטי מדי תמיד תוכל להחליף אותו לSSD

חשוב לציין שיכול להיות שברגע שתשדרג את ההרד דיסק תסתיים האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...