התלבטות בין Dell XPS L502X ל-HP 6030EJ - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין Dell XPS L502X ל-HP 6030EJ

adirbooking

Recommended Posts

ההתלבטות היא כזו -

ה-DELL נמכר בארה"ב בכ-1,100$ במידה ויהיה מי שיביא לי אותו ה"נזק" יסתכם בכ-3,850 שקלים, אם לא - תמיד יש את אופציית "חברת צד ג' " לשלוח את המוצר אליה והם ישלחו אליי לישראל, מה שמסתכם בעוד כ-16% מע"מ + משלוח שהם יגבו שאני לא מאמין שיהיה גדול..

ה-HP עלותו בארץ כ-5,300 ש"ח אך המפרט שלו יותר "חלש"

מפרט של ה DELL :

Processor:

Intel (Sandy Bridge) Core i7-2630M Quad Core Processor 2.2GHz (3.3GHz Turbo Mode, 6MB Cache)

Operating System:

Windows 7 Home Premium x64 & Reinstall Disc

Display:

15.6 inch FHD (1080p) B+RGLED Display

Video:

NVIDIA GeForce GT540M 2GB graphics with Optimus

Memory:

6GB Dual Channel DDR3 SDRAM 1333MHz (2 DIMMs)

Hard Drive:

750 GB SATA Hard Drive (7200 RPM)

Optical Drive:

Disc Combo (DVD+/-RW + BD-ROM)

Sound:

JBL 2.0 Designed & Certified Speakers + Waves Maxx Audio

Wireless:

Intel Centrino Advanced-N 6230

Battery:

9 Cell, 92 WHr Lithium Ion Primary Battery

Additional Features:

3.0, Backlit Keyboard & 2.0MP HD Webcam with digital mic

Power Adapter:

130W AC Adapter & 125V Power Cord

מפרט של ה HP :

CPU‎ ‎Intel® i7 2630QM Processor, 2.0GHz, 6MB Cache,1066MHz FSB‎

‎ Memory‎ ‎4GB 1066MHz (1 x 4096 MB), Up to 8 GB‎

‎ HD‎ ‎500 GB (7200Rpm)‎

‎ Display‎ ‎15,6'' High-Definition LED HP BrightView Display (1366x768)‎

‎ GPU‎ ‎AMD Mobility Radeon™ HD 6770M Switchable Graphics, With 1GB dedicated graphics memory‎

‎ Optical Device‎ ‎LightScribe SuperMulti DVD±RW with Double Layer Support‎

‎ Sound‎ ‎Dolby Advanced Audio with Beats‎

‎ Wireless‎ ‎802.11 b/g/n‎

‎ Bluetooth‎ ‎Yes‎

‎ Integrated Camera‎ ‎HP TrueVision HD Webcam with Integrated Digital Microphone (VGA low-light)‎

‎ Fingerprint reader‎ ‎Yes‎

‎ Battery‎ ‎6-cell Lithium-Ion (Li-Ion) battery ‎

ללכת על ה גם באפשרות של הזמנה דרך חברה צד ג' + 16% מע"מ + עלות משלוח ?

כי שמתי לב שהרבה כאן ממליצים על ה הזה ולא הבנתי כ"כ למה.. הוא עדיין מאד יקר..

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סטודנט, מתחיל ללמוד השנה.. הזרמת סרטים ברשת, חיבור לטלוויזיה ב HD כמו כן משחק קצת ורוצה שתהיה לי את האופציה גם לחבר את המחשב לטלוויזיה ולשחק באיכות טובה..

ה-HP קצת חורג לי מהתקציב [רוצה להקדיש לנושא כ-4,000 ש"ח לבערך.] אבל אני לא חושב שבתקציב כזה אוכל למצוא משהו ממש חזק פה בארץ..

מומלץ להביא את ה מארה"ב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע שעם הספק כח המשקל יגיע ליותר מ-3.5 ק"ג שתצטרך לסחוב על הגב ? (שזה עוד ללא ציוד נלווה, בקבוק מים ליום הלימודים ועוד... ותיק).

בין השאר אם אתה מתחיל ללמוד באוק' אז שווה לחכות עם הקנייה עד אז כי המחירים ירדו ודברים ישתנו.

אל תשכח שמעבר להוצאה על המחשב צריך לקנות תיק (200+) ועכבר נוח (150+).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי קופון שחוסך לך 225$ בנייד של HP

זה המפרט שהרכבתי עכשיו

• dark umber
  • Genuine Windows 7 Home Premium 64-bit
  • 2nd generation Intel® Quad i7-2630QM (2.0 GHz, 6MB L3 Cache) w/Turbo Boost up to 2.9 GHz
  • 2GB GDDR5 Radeon HD 6770M Graphics [HDMI, VGA]
  • FREE Upgrade to 6GB System Memory (2 Dimm)
  • FREE Upgrade to 750GB 5400RPM Hard Drive with ProtectSmart Hard Drive Protection
  • No Additional Office Software
  • FREE Upgrade to Norton Internet Security 2011 - 15 Month Subscription (activation required)
  • 30% OFF! 9-Cell Lithium-Ion Battery (over-sized) - Up to 9.75 hours of battery life +++
  • 15.6" diagonal Full HD Anti-glare LED Display (1920 x 1080)
  • SuperMulti 8X DVD+/-R/RW with Double Layer Support
  • HP TrueVision HD Webcam with Integrated Digital Microphone and SimplePass Fingerprint Reader
  • Intel 802.11b/g/n WLAN and Bluetooth® with Wireless Display Support
  • Standard Keyboard with numeric keypad
  • HP Home & Home Store in-box envelope

• יוצא ס"כ 1070$
    NBU29176
    תהנה, תשם לב ששמתי 2GB כרטיס מסך מסוג 6770 אתה יכול לקחת את גרסת ה1GB ולחסוך 75$

קוד הקופון הוא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע שעם הספק כח המשקל יגיע ליותר מ-3.5 ק"ג שתצטרך לסחוב על הגב ? (שזה עוד ללא ציוד נלווה, בקבוק מים ליום הלימודים ועוד... ותיק).

בין השאר אם אתה מתחיל ללמוד באוק' אז שווה לחכות עם הקנייה עד אז כי המחירים ירדו ודברים ישתנו.

אל תשכח שמעבר להוצאה על המחשב צריך לקנות תיק (200+) ועכבר אלחוטי נוח (150+).

עד עכשיו הסתדרתי מצויין עם מחשב 15.4' + סוללה 9-תאים. המשקל לא מטריד אותי ממש.

מסך 13.3' יהיה קטן בשבילי ו-14.1' המחיר גבוה בגלל שזה גודל לא "סטנדרטי" ?.. בכל מקרה לא הצלחתי למצוא משהו שמשתווה

למחשבים הנ"ל שציינתי ושציין ידידי jeet87

יש לי קורס קיץ באוגוסט שיערך כחודש וחצי, ולאחר מכן אתחיל את שנת הלימודים באוק' הבא עלינו לטובה :]

עדיין אצטרך לחכות שכמה חברים יחזרו מארה"ב כי אין תאריך מוגדר כרגע או שאמצא מישהו חדש שמגיע לשם בקרוב..

מה כבר יכול להשתנות עד אוקטובר ? מעבדים חדשים? כרטיס מסך יותר חזק?

תיק כבר יש כמו כן עכבר מהנייד הישן שעובד מצויין, תודה על הדאגה!!!!

jeet87 -

ההארדיסק שהכנסת למפרט ה-HP הוא 5400 [לאעדיף 7200?] יהיה מורגש ההבדל הנ"ל ? בין מהירות ההארדיסק ?

כמו כן, הכרטיס מסך באמת מדהים, GDDR5 2GB במחשב נייד !

מה בדבר אחריות של HP במידה ואני קונה את המחשב שהמלצת בארה"ב ?

לפי ידעתי יש אפשרות להמיר את האחריות של לישראל, ללא כל בעיה. זה תקף גם לגביי ?

תודה רבה על התשובות והעזרה, אשמח אם תעזרו לי לעשות את הבחירה הנכונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהירות ההרד דיסק לא כזאת משמעותית מבחינת התוספת הכספית(ממה שזכור לי מדובר בתוספת של 20$)

אני אישית לא מצאתי שום נייד מבחינת מפרט/עלות שמתקרב לנייד הנ"ל של , בכל מקרה גם תשם לב לרזו של המסך שהיא FULL HD

לעומת הרזו של המסך שלך, לגבי האחריות אתה יכול לראות בסטיקי לינק של יבוא מחו"ל(ארה"ב) את ענייני האחריות, כדאי לך להתקשר אל היבואן המתאים ולשאול אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרזולוציה של ה DELL היא 1080P משמע FULL HD, כמו כן הכונן שהוא בלוריי..

Display:

15.6 inch FHD (1080p) B+RGLED Display

Optical Drive:

Disc Combo (DVD+/-RW + BD-ROM)

מה בדבר כ. המסך ?

NVIDIA GeForce GT540M 2GB graphics with Optimus - ..

הכרטיס ב- יותר טוב ? אם כן אמשח לדעת מדוע.

ובקשר למקשים, יש אפשרות להזמין מארה"ב עם מקשים בעברית ? או שצריך לקנות/לצרוב בארץ את המקשים ? [או לחילופין להזמין מדבקות מEBay וכל חודש להחליף מדבקות.. [עלות של דולר אחד או שניים.. לא משהו קריטי..] שואל מבחינת נוחות..]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב למפרט של הדל(לגבי הרזו) בכל מקרה לגבי הבלו ריי עולה 75$ תוספת(אפשר לקחת 1GB זכרון על חשבון הבלו ריי)

בכל מקרה לפי דעתי מיותר בנוגע לכרטיסי מסך אתה יכול לראות פה את ההבדל בין שניהם http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

אני אישית משתמש בנייד שקניתי אותו לפני 5 שנים מארה"ב ולא שמתי עליו פעם אחת מדבקות, אם יש לך קצת סבלנות תוכל ללמוד להקליד "על

עיוור" וזה עדיף על מדבקות שיהרסו את המקשים ויחסכו לך את הכסף לחריטה(אבל שוב זאת רק דעתי בנושא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני לא חושב שיהיה לי שימוש בכונן בלו-ריי, סתם שמתי לב שלא שמת כזה.

ב. הלינק שהבאת לי תוקע לי את הדפדפן בכל פעם שאני מנסה להיכנס אליו משום מה.. [ניסתי ע"י אקספלורר, ופיירפוקס - כולם תוקע.] לא יודע למה..

ג. כמה יעלה לי סט מקשים חדש כולל עברית ? כמה עולה חריטה ? ולכתוב "על עיוור" יחסית אני יודע.. אבל זה עדיין לפעמים מציק.

תודה חבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) אם ממש בא לך להתפנק בכונן בלו רי זה תוספת של 75$ (אתה יכול לקחת גרסת 1GB במקום 2GB של הכרטיס מסך)

2) אתה יכול להכנס לאתר הבית של בארה"ב לבחור בתפריט ניידים, high preformence ולאחר מכן ישנו הדגם

HP Pavilion dv6t Quad Edition series ושם תבנה את המפרט שמתאים לך אחרי שתסיים תקליד את הקופון שאמרתי לך

3) חריטה יעלה לך סביב 250 ש"ח +- תלוי איפה אתה עושה (אני אישית לא מכיר כי אף פעם לא עשיתי אני יודע שחבר שלי בזמנו עשה חריטה

על נייד אחר של וזה עלה 250 ש"ח יכול להיות שעכשיו זה השתנה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...