שרשור טיפים לגנום 3 ב-Whatsup. - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שרשור טיפים לגנום 3 ב-Whatsup.

KingYes

Recommended Posts

סתם הודעה לחוות דעת, האם אני היחידי שמשתמש בגנום 3 פה?

כדי לכם לנסות.. מתי שמתחילים איתה, באמת קשה לעבור לאחרת.. הרעיון שעומד מאחוריה פשוט גאוני !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי (משתמש KDE החל מ 3.4 ועד עכשו) גנום 3 ויוניטי עדיין מרגישים כמו גנום 2 - "דסקטופ ללא אפשרויות"

יתכן שבגנום 3 זה יעבור מתי שהוא אחריי כמה גרסאות, יתכן שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו גנום 3 שוכתב מחדש אם ידוע לך.. כל המחלקות הכל נכתב מחדש.

לבינתיים הוא "דיי ערום", אבל הבסיס שלו נכתב כל כך טוב.. וגם הרעיון שעומד מאחוריו כל כך גאוני שקשה לתאר אותו.

ממליץ לך לקרוא איזה ביקורת או שניים עליו, ולהבין מה הרעיון שלו, ותאמין לי שתתמכר אליו.

לא חושב שיש דרך יותר חכמה לנהל מאשר ה-Gnome-Shell.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לפניי כמה ימים אם יוניטי ואם גנום 3

לדעתי KDE 4 יותר שמיש. ההבדל לא בספריות שנכתבו מחדש אלא בגישה למשתמש. לדעתי להעלים אפשרויות והגדרות "כדי לא לסבך את המשתמש" (והכוונה להעיף בכלל, לא להעביר לתת תפריט) זה גישה מוטעית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוניטי מבוסס על גנום 3.. אבל זה לא גנום 3. :bash::nono:

נסה להתקין Arch על מחיצה חדשה, ותריץ לו התקנה של Gnome (זה יביא לך גנום 3 לבד), ותראה איך זה.

וזאתי לא השיטה של גנום 3.. גנום 3 פשוט באמצע עבודה, ככה שכל ההגדרות נמצאים ב-dconf וכדומה.. אבל בשלבים יותר מתקדים יהיה גם מנהל הגדרות כמו שצריך (אחרי שהכל יכתב בצורה מושלמת).

עד 3.2 הם רוצים שיהיה גם וויג'טים בשולחן העבודה (למרות שזה מיותר לדעתי).

כדי לנסות ולא לזרוק ברגע הראשוני.. אחרי שמתחברים לזה.. מתחברים !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם KDE 4.0 היה בז<מנו חדש ורק יצא, ולא היה בו הרבה, אבל כבר אז ניתן היה לראות את הכיוון - שכל האפשרויות יהיו. יתכן שהכיוון של גנום 3 הולך להשתנות אבל זה לא נראה ככה, וזה לא סוג הדסקטופ שאני הייתי משתמש איתו

התקנת דואל בוט כדיי להתקין דסקטופ נוסף היא מיותרת. ניתן להתקין אותו למערכת הקיימת ולבחור במסך של login את הדסקטופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שתעשה את זה או שתעשה לו DUAL BOOT לבדיקה. פשוט אני לא סובל להתקין שני שולחנות עבודה (אולי בג'נטו ככה) בגלל כל התלות שיוצא. תאמת שאני חושב על זה, בארצ' זה לא כזה בעיה.. אין את הבעיה (או הפלוס) של הדגלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שלא כדי לך להכנס לנושא "התקנת גנום 3 בג'נטו", זה באמת לעבור כמה מדורי גיהנום בשביל להתקין אותה.

בכל אופן, הכי פשוט זה פקודה אחת בארצ'.. מאשר בג'נטו. (היא נמצאת ב-layman עדיין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מדורי Gnome :D

אני השתמשתי בגנטו ב 2005 - 2006, זה היה הלינוקס הראשון שאחריו לא רציתי לחזור ל WIN 98

הייתי משחק אז דיי הרבה אם KDE ו GNOME וכו ואאלט הייתי פשוט עושה EMERGE ונותן לו לרוץ כמה ימים לקמפל וזה היה עובד חלק. ובגלל שהייתי ניוב דחפתי ל USE בערך כל מילה אפשרית ששמעתי אליה בלינוקס (בטח היה שם מלא דברים לא קשורים וחסרי משמעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון. אז אתה לא יודע מה זה בטח Overlays בג'נטו.. זה כמו התקנה תוכנה מה-GIT..

וגנום דרכה, מאוד מורכב לדעתי.. היה המון חבילות שצריך לתת להם דגל משלהם, וגם המון unmask..

בכל אופן, איש איש וההפצה שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...