שליש מהמורים למתמטיקה נכשלו במבחן בסיסי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליש מהמורים למתמטיקה נכשלו במבחן בסיסי

MiniMizer

Recommended Posts

צריך ללמד בארץ קרוא וכתוב וחשבון בסיסי בגן החובה.

משוואות עם נעלם אחד דרך אגב, מלמדים בכיתה ז (אותי לפחות). אני עדיין לא מבין למה לוקח 6 שנים ללמד 4 פעולות חשבון

שברים ואחוזים.

מי ילמד אותם אם חצי מהאוכלוסיה בארץ לא יודעת מה זה סימני פיסוק?

חוץ מזה הבעיה שמורחים את החומר במשך תשע שנים, ואז בשלושת הכיתות האחרונות רצים עם החומר כמו מטורפים וזה גם למה יש אחוז נכשלים גבוהה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כשתגיעו ללמודים אקדמיים תבינו עד כמה ממש לא רצים עם החומר בתיכון.

בסמסטר הראשון ללימודי הנסדה, בחדו"א ואלגברה לינארית, מכסים את כל מה שלמדתם בתיכון בערך בחודש-חודש וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח שרוב האנשים פה בגילאי 20+ ומודעים לעובדה שרשמת פה. אבל זה לא קשור למה שרשמתי.

העניין הוא שתשע השנים מתבזבזים סתם. וכשבאה השנה של הבגרויות נכנסים ללחץ. לא משנה אם זה משוואות פשוטות או אינטגרלים. אתה לא יכול לבוא לתלמידים, שמרחת אותם במשך תשע שנים, ושלא יודעים איך ללמוד ולהתמודד עם לחץ של מבחנים, לדרוש ממנו להכניס הרבה חומר בזמן קצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי יכול גם יכול, כי באוניברסיטה כבר אין ברירה ואין אפשרות למרוח את החומר. הפתרון צריך להיות שינוי מבנה הלימודים בבית הספר, לא הורדת הדרישות מסטודנטים כי הם לא אשמים שמרחו אותם בבית הספר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום לפי חוק (או סתם הסכמי עבודה, אבל מה זה משנה) למורה חייב להיות תואר אקדמי, ובתיכון כנראה גם בתחום שהוא מלמד. מצד שני, מורה שעשה תואר במתמטיקה/פיזיקה לפני 20 שנים ומאז לימד בתיכון מן הסתם לא באמת זוכר. יותר מזה, את החומר של התיכון (ברמה הרבה יותר גבוהה כמובן) סוגרים בכל תואר מדעי/הנדסי איפשהו באמצע הסמסטר הראשון ללימודים ככה שבכלל לא זוכרים כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...