שליש מהמורים למתמטיקה נכשלו במבחן בסיסי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליש מהמורים למתמטיקה נכשלו במבחן בסיסי

MiniMizer

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמת? זה לא כזה אי אי אי...

אבא שלי כנראה היה פותר את כל המבחן הזה על כוס קפה אבל מה לעשות שלהסביר לי מתמטיקה הוא לא יודע בשיט.

ילדים בתיכון לא צריכים שיצור מתמטי יבוא ויסביר להם חומר. הם צריכים מישהו שיגרום לחומר להיות טיפה יותר מושך ולדעת איך לפשט את הנושא כדי להבין תתאכלס.

אני מסכים שכדי ללמד מתמטיקה תיכונית (ובכלל, ללמד מקצוע כלשהו) צריך לדעת את החומר 2 רמות מעל, אבל לא צריך תואר בזה..

המבחן מורכב משאלות לוגיות אבל כדי להסיק ממנו את רמת ההוראה זה כמו להסיק את רמת הסטודנט מפסיכומטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורה בתיכון חייבת תואר במקצוע שהיא מלמדת. מורה ביסודי זה סתם שכונה. בקושי בגרות דורשים מהן.

LOL, היו לי בתיכון בקושי מורות עם תואר,

המורה להיסטוריה בתיכון, היתה המורה לאומנות של חבר שלי ביסודי :|

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן מיועד למורים שמלמדים בבית ספר יסודי. איזה ידע הם צריכים בשביל כיתות א'-ו'?

ובכלל, אצלי ביסודי רוב המורים היו מזרחיים. בתיכון צריך באמת מורה שיודע משהו במתמטיקה, ואלה לרוב אכן מורים רוסיים שמלמדים שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא נכון,רק תימנים,פרסים,מרוקאים ונשים נחותים ולא טובים במטמטיקה,דווקא ספרדים טובים במטמטיקה אבל הם עדיין נחותים :) .

למה זה תמיד גולש פה לעדות/דת?.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבחן מיועד למורים שמלמדים בבית ספר יסודי. איזה ידע הם צריכים בשביל כיתות א'-ו'?

ובכלל, אצלי ביסודי רוב המורים היו מזרחיים. בתיכון צריך באמת מורה שיודע משהו במתמטיקה, ואלה לרוב אכן מורים רוסיים שמלמדים שם.

מתמטיקה תיכונית צריך ללמד בבית ספר יסודי כמו ברוב העולם, זה עצוב שמלמדים משוואות עם נעלם 1 בכיתה ח'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ללמד בארץ קרוא וכתוב וחשבון בסיסי בגן החובה.

משוואות עם נעלם אחד דרך אגב, מלמדים בכיתה ז (אותי לפחות). אני עדיין לא מבין למה לוקח 6 שנים ללמד 4 פעולות חשבון

שברים ואחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...