האם אני חייב לשלם על קו טלפון כדי להשתמש באינטרנט של בזק? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אני חייב לשלם על קו טלפון כדי להשתמש באינטרנט של בזק?

Kryptonite

Recommended Posts

שלום,

אני מנוי לאינטרנט ולטלפון של . ראיתי שהמחירים של יותר משתלמים, ולכן רציתי לדעת האם אני חייב לשלם על קו טלפון כדי להשתמש באינטרנט?

אל תגידו לי להתקשר לבזק כי אי אפשר לסמוך עליהם ואני בספק שהם יגידו לי את האמת בלי שיחה של שעה.

תודה לעונים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיגיון הוא שאין לך שום שימוש בקו הזה, כי כל הרעיון הוא הוזלת שיחות ובקו קל השיחות עולות יותר... בכל מקרה תצטרך אחד משניהם כי לא תרצה לשלם מחיר של קו רגיל על כלום, גם אם זה באותו מחיר אין לך סיבה לקחת מה שאתה לא צריך ממילא.

אם אתה שואל מה ההיגיון בתמחור, התשובה פשוטה עוד יותר - כי הם לא רוצים שתיקח את זה. בבזק היו מעדיפים שלא לספק את ה"אינטרנטו" הזה בכלל, אבל מחייבים אותם לפי חוק, זה לא אומר שהם לא היו מעדיפים שתיקח קו קל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, בשבילי אם אני יכול לשלם אותו מחיר אבל לקבל יותר אני אעדיף לקבל יותר. אף אחד לא מצמיד לי אקדח לרכה שאני אשתמש בקו הזה לצרכים אחרים חוץ מלקבל שיחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מנוי לאינטרנט ולטלפון של בזק. ראיתי שהמחירים של סקייפ יותר משתלמים, ולכן רציתי לדעת האם אני חייב לשלם על קו טלפון כדי להשתמש באינטרנט?

כדי להשתמש בסקייפ מהמחשב אתה צריך חיבור לאינטרנט, בין אם על תשתית של בזק ובין אם על תשתית הכבלים.

אל תגידו לי להתקשר לבזק כי אי אפשר לסמוך עליהם ואני בספק שהם יגידו לי את האמת בלי שיחה של שעה.

למה תחשוב ככה? איזו אמת אתה מצפה לשמוע?

ולאפשרויות שלך:

בכל מקרה משלמים סכום מסוים על אחזקת התשתית הפיזית. כל מערכת הכבלים והמרכזיות עולה כסף לאחזקתה. בכל אחת מהאפשרויות ניתן להתקין שירות ADSL לצרכי תקשורת מחשבים לרשת האינטרנט.

א. - קו תשתית בלבד לצרכי . תשלום מינימלי נדמה לי 25 ש"ח לחודש כדמי אחזקה קבועים, בלי קשר לשירות.

ב. קו קל - קו תשתית עם שירות לשיחות. תשלום זהה לזה של קו אינטרנטו. יש אפשרות לקבל שיחות כרגיל ויש אפשרות להוציא שיחות אבל במחיר כפול מהרגיל.

ג. קו רגיל - קו תשתית עם שירות לשיחות . תשלום אחזקה קבועה כפול מאשר קו קל אבל מחיר השיחות חצי מאשר על קו קל.

יש עוד עיסקאות ושילובים שניתן למצוא באתר של , בחלקם מחיר ה"חבילה" כולל את דמי האחזקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...