צריך לבחור בין שתי לוחות DZ68DB או DP67BG של אינטל - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך לבחור בין שתי לוחות DZ68DB או DP67BG של אינטל

Jack_g

Recommended Posts

לא הבנת.

זה לא שה-DZ68DB פחות טוב ב-OC מה-DP67BG. התכוונתי שבלוחות של ה-OC (בפלטפורמה הזאת) נעשה באופן קצת שונה מבלוחות של רוב היצרניות האחרות. יש כאלה שמגדירים אותו כקצת פחות ידידותי.

את הבחירה האם לבסס את הלוח על ערכת השבבים P67 או Z68 אתה צריך לבסס על הדרישות שלך מהלוח והשימושים שלך במערכת, בשקלול המחיר. אם שני הלוחות עולים כמעט אותו דבר, דווקא אני רואה הגיון בבחירת לוח Z68.

(רק אינטל בשבילי)

אם התכוונת פה שיש לך סיבה כגון הנחה לבחירה רק ב- אז יש בזה הגיון ותתעלם מהמשך דבריי. אולם, אם התכוונת בדבריך ל"נאמנות" למותג אני לא מוצא בזה הרבה הגיון. הנפגע העיקרי מנאמות "עיוורת" למותג הוא בראש ובראשונה אתה כצרכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אתה צודק, אם Z68 עולה פחות מ-P67 ועונה על הדרישות אז אין מה להתלבט.

במקרה הפרטי הזה, מבחינת כל היציאות הלוח מתאים לדרישות. מבחינת OC אני לא יודע, וזה בעיקר מה שאני מנסה לגלות...

ובקשר לנושא השני - יש הנחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתרון המשמעותי היחיד של ערכת השבבים Z68 היא היכולת להשתמש גם בליבה הגרפית המובנית וגם לבצע OC. בטווח הזמן המיידי זה לא מהווה יתרון לגיימרים על-פני לוח מקביל המבוסס על P67, אך בטווח הזמן הרחוק יש מספר יתרונות פוטנציאליים:

1. תוכל בעתיד להסב את המערכת למערכת , עבודה משרדית או למעשה כל יישום אחר שאינו משחקים חדשים ברזולוציה גבוהה. במקרה כזה תוכל להשתמש בליבה הגרפית המובנית כדי לחסוך קצת בצריכת האנרגיה ופליטת החום.

2. במקרה של תקלה בכרטיס הגרפי הייעודי שלך, המערכת לא נשארת מושבתת. יש לך גיבוי שיאפשר לך להמשיך לעבוד איתה (גם לא לא לשחק משחקים חדשים ברזולוציה והגדרות גבוהות עד להחלפת הכרטיס התקול). מכיוון שרוב האנשים משתמשים במחשב שלהם לעוד שימושים מלבד משחקים, גיבוי שכזה לא מזיק.

טכנולוגיית ה-Virtu (אם ממושמת על-ידי היצרן) ו-SRT הם מבחינתי הרבה יותר גימיק מאשר תכונה ששווה להשקיע בה, ולכן אני די מתעלם פה משתיהן.

אבל מהסיבות שציינתי לעיל, אם לוח Z68 ולוח P67 עולים פחות או יותר אותו דבר (ה-Z68 יהיה לרוב יקר יותר, אך לא תמיד בהרבה), אני רואה הגיון בבחירת לוח Z68. אם ההפרש הכספי משמעותי, אם אין תוכנית בעתיד (פה הנקודה היא שדברים לפעמים משתנים בלי שמתכננים אותם) להסב את המערכת לשום דבר מלבד משחקים, אז בהחלט שאין איזו עדיפות ללוח המבוסס על Z68 על-פני לוח P67 מקביל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש אוהב את ה P67 יש לו כמה פיצ'רים שהיו חשובים לי

1. יש לו SEVEN SEGMENT המציין אם יש תקלה בPOST ומה היא

2. יש לו 2 PCIE למי שרוצה לעבוד עם 2 כרטיסי מסך

3. יש לו SATA אחד יותר שאת זה הייתי חייב

4. בנוי טוב ומחלקים טובים כגון קבלים עמידים

5. מספק מתח יציב ולפי ביקורות גם צורך פחות מתח מלוחות אחרים אפילו במצב IDLE

6. הלוח מגיע עם מתאם WIFI+BT- פנימי שזה ממש פיצ'ר מעולה.

7. האחרון לא פחות חשוב הוא נראה טוב ושלו "שוקי" כמט ה Z68 של אינטל(קשה לתאר את זה הלוח פשוט נראה כמו הלוחות של 4 הישנים של אינטל)

בכל מקרה מבחינת המחיר ה P67 יקר יותר ב 46$ אישית אני חושב שההבדל שווה את זה.

אם אתה לא מתכוון להשתמש בליבה הגראפית של המעבד לפי דעתי לך על P67

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, הזמנתי את ה-P67 לפני כמה ימים.

צפוי שיגיע לארץ בתחילת שבוע הבא :xyxthumbs: :xyxthumbs:

בסוף ה-6. הלוח מגיע עם מתאם WIFI+BT- פנימי שזה ממש פיצ'ר מעולה.

שיכנע אותי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש!!!

אין לי ספק שתהנה מהלוח והכרטיס ממש טוב, רק לקח לי קצת זמן לקלוט מה זה בכלל כי קמצנים ולא מביאים אפילו ספר עם הלוחות שלהם אז עד שלא הורדתי את ה PDF לא מצאתי מידע על הדונגל הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...