מחפש גרסת BIOS עדכנית ללוח אם P67A-UD4-B3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש גרסת BIOS עדכנית ללוח אם P67A-UD4-B3

On18

Recommended Posts

תוצאה ראשונה ב-Google.

דברים כמו חוברת לוח-אם, מפרט ומנהלי התקן תמיד מחפשים ומוצאים באתר היצרן. הקשת המילה ב- או בכל מנוע חיפוש אחר הייתה מובילה אותך ככל הנראה לאתר היצרן כבר באמצעות תוצאת החיפוש הראשונה.

מהי הסיבה שבגללה אתה רוצה לעדכן BIOS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוצאה ראשונה ב-Google.

דברים כמו חוברת לוח-אם, מפרט ומנהלי התקן תמיד מחפשים ומוצאים באתר היצרן. הקשת המילה ב- או בכל מנוע חיפוש אחר הייתה מובילה אותך ככל הנראה לאתר היצרן כבר באמצעות תוצאת החיפוש הראשונה.

מהי הסיבה שבגללה אתה רוצה לעדכן BIOS?

רכשתי כרטיס מסך 69702GB , התקנתי אותו עם הדייבר העדכני והמחשב זז לאט , וזה הזוי מאוד כי יש לי 16GB מהירות במחשב עצמו , עידכנתי את הביוס לפני כמה חודשים בקובץ שמישהו הביא לי על גבי דיסק , ואני רוצה לעדכן לגירסה הכי חדשה

לפתור את הבעייה הזאת , המחשב אמור לרוץ מאוד מהר ללא כל הפרעות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שעדכון יפתור את הבעיה? מילא אם הכרטיס לא היה מזוהה, אבל עדכון לא משפר ביצועים הוא רק בא לתקן ו/או לשפר באגים או תקלות שהתגלו, ואני ממליץ לא לעדכן כך סתם (פעולה שיש בה סיכון מסוים, גם אם נמוך), בטח לא כאשר לפחות מהמידע שסיפקת עד עכשיו נוצר רושם שאין קשר בכלל בין הבעיה ל-.

באיזה שימושים ומצבים אתה מרגיש שיש איטיות ואיך היא באה לידי ביטוי?

אם אתה רוצה לבדוק שהמעבד עובד בצורה תקינה:

תאפס את ה-BIOS (טעינת ההגדרות האופטימליות).

בשלב השני תפתח את CPU-Z ותבדוק מהם המכפלה והתדר במנוחה.

לאחר מכן תאמץ את המערכת (תפעיל משחק או בעזרת כלי ייעודי) ותבדוק (עדיין ב-CPU-Z) אם המעבד מעלה מכפלה ומגיע לתדר המרבי שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכנתי גירסת ביוס עדכנית ללוח אם , לא ידעתי שלא מומלץ לפי דבריך

בכל השימושים , אינטרנט , משחקים , טעינת משחקים ותוכנות ממש בהכל !

לוקח זמן למחשב לעלות לדוגמא דף אינטרנט , לעלות משחק מחשב ,

המחשב עבר פירמוט לפני כמצה ימים , חשבתי שהדבר יפתור את הבעייה , והבנתי שהבעייה עדיין קיימת

ביום הראשון שהבאתי את המחשב המחשב היה מאוד מאוד מהיר ! פתאום אחרי שבוע הכל משתנה

וכ' , וזה מורגש בכל דבר שאני מעלה ומשתמש במחשב כל דבר שבהרצה !

איפסתי את הביוס כפי שאמרת המצב עדיין אותו הדבר ,

האמן לי שנראה לי שאמכור את המחשב , כי אני חצי ביאוש 16GB זיכרון מערכת והמחשב זז לאט מאוד אז למה קניתי מחשב מתחרט על זה

יש לי מעבד I7 2600K , חדש לחלוטין

יש לי הרגשה שהמחשב לא שווה כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלך היא בסדר גמור. אם יש בעיה, אתה צריך לחפש לאתר אותה ולא סתם להגיד המערכת לא שווה כלום ולהתפזר על מגוון של נושאים בצורה כמעט אקראית.

ביצעת את הבדיקה שעליה המלצתי כדי לוודא שהמעבד עבוד בצורה תקינה?

תבצע גם בדיקה לכונן הקשיח בעזרת הכלי האבחון של היצרן.

ולמרות שאני לא חושב שזאת הבעיה, תבצע גם בדיקה לזכרונות באמצעות Memtest.

כל זה ישלול בעיות כלליות בחומרה.

אם כל הבדיקות יוצאת תקינות אז הרי שמדובר בבעיית תוכנה.

האם מאז שקיבלת את המערכת ועד שהתחילו הבעיות התקנת מגוון של תכונות ויישומים או שבמהלך התקופה הזאת לא בוצעו שינויים והבעיה הופיעה משום מקום?

אם כן התקנת (והסרת) כל מיני תוכנות ויישומים, סביר להניח שזה מקור הבעיה ושרצוי לך לבחון את מערך התוכנות שבהן אתה משתמש ולמצוא חלופות.

ואגב, לעבודה שיש לך 16GB של אין ממש משמעות. המערכת מנצלת כמה שהיא מנצלת ושאר הזכרון סתם "מבוזבז" עד שיש בו צורך. עבור מערכת ביתית אין צורך בכזה נפח של (וגם לא בכזה מעבד, אבל כבר קנית אז לא משנה עכשיו). אגב, אתה משתמש במערכת הפעלה 32 או 64 סיביות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מערכת הפעלה 64BIT חלונות 7

מאז שקיבלתי את המערכת התקנתי חלונות 7 בלבד 64 ביט עם הדרייברים ומשחק מחשב אחד בלבד ! מעבר לזה לא התקנתי כלום

ובהמלך התקופה הזאת מאז שקילתי את המערכת לא בוצעו שינויים מלבד עידכון החלפת כרטיסי הזיכרון שהיו פגומים , עידכון BIOS

(מעבדת המחשבים ביצעה את עידכון ה כפי שהבנתי הם העדיפו לעשו תאת זה לפתור בעיות שעלולות להיות )

חוץ מכל זה והתקנת מערכת ההפעלה 7 64 ביט עם SP1 , המחשב רץ מאוד מהר

אפשר לקבל קישור להורדת MEMTEST ?

וגם קישור להורדת כלי איבחון לדיסק הקשיח תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Memest אתה מוריד וצורב על דיסק כ-Image. לאחר מכן אתה מעלה אותה מהדיסק הזה.

הוראות מלאות תוכל למצוא באתר.

את כלי האבחון של הכונן הקשיח אתה יכול להוריד מאתר היצרן של הכונן.

ואל תשכח לבצע את הבדיקה למעבד. ב-CPU-Z תבדוק בלשונית Mainboard מהי גרסת ה- של הלוח שלך.

כמו כן,אתה יכול לפרט בכל זאת יותר על האיטיות? תאר מצב (עדיף כמה) שבהתחלה המערכת עבדה בו בצורה מסוימת ועכשיו היא עושה את אותה פעולה בצורה איטית יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרצתי את התכונה MEMTEST

אני לא כ"כ יודע כיצד מבחנים אם הבדיקה יצאה בהצלחה ואין כל תקלות או שחלילה יש

הרצתי בדיקה של בערך שעה וחצי ואחרי זה ראיתי בתחתית המסך "Pass Completed No Erros please press Esc to Exit "

איך אוכל לדעת שהבדיקה יצאה בהצלחה , נכנסתי לאתר MEMTEST אך לא מצאתי הוראות , מישהו יכול לעזור לי בבקשה תודה

אני כעת מריץ בדיקה על הארדדיסק בכלי האבחון של חברת WD ,

אחרי זה אעשה את הבידקה למעבד בתוכנת CPU-Z , גירסת ה של לוח האם שלי היא F4 ! הכי עדכנית !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את Memtest מומלץ להריץ לפחות 3-4 שעות ואני באופן אישי ממליץ להריץ לילה שלום.

בפורום תמיכה טכנית תוכל למצוא מדריך http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=124642.msg1745202#msg1745202.

לדעתי הבעיה שלך היא לא חומרתית אלא תוכנתית, אך כדאי בכל זאת לבצע את הבדיקות כדי לשלול בוודאות בעיית חומרה.

עריכה: ראיתי שפתחת דיון בנושא בפורום 'תמיכה טכנית'. אין טעם בדיון כפול וכן אני מציע שאת המשך הדיון תעשה שם (כי שם זה הפורום המתאים יותר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר גמור תודה רבה ,

הרצתי בידקת זיכרון ב MEMTEST וב"ה תודה לאל הכל תקין (הגעתי לPASS 5 ) ולא היו כל בעיות אחרי שהתוכנה רצה במשך 10 שעות עבודה !

בכל אופן המליצו לי לרכוש כונן ורכשתי וכעת נראה את ההבדלים בעז"ה מאמין שזה יפתור את הבעיות של האטיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה ישר SSD?

הרי אתה טוען שהמערכת עבדה כמו שצריך במשך מספר ימים. כבר קנית, וזה בטח לא מזיק שיהיה , אבל אם יש בעיה תוכנתית או חומרתית, קודם צריך לאתר אותה ורק אחר כך להחליט מהי דרך הפתרון שלה.

בכל מקרה, תתחדש ושיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחזור על דבריי , המחשב שברשותי נכון לתוקפה העכשוית

מפלצת וואחד מפלצת , העלתי כבר את הנושא הבעייתי במקום אחר באתר , עשיתי בדיקות מקיפות הן חומרתיות ואף בדיקת מהירות הארד דיסק קשיח

לא סתם החלטתי לקנות SSD זה לא ישר אלא אחרי בדיקות

16GB זיכרון ראשי - ומעבד CORE I7 2600K - המעבד הכי מתקדם שיש היום

וכרטיס מסך 6970 2GB המחשב לא רק שצריך לטוס אלא לטוס בשמים כנמר

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=502785.new - כנס לפה ותבין על מה אני מדבר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...