E3 2011 הדיון הרישמי (התערוכה הגדולה של השנה בתחום ) - עמוד 5 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

E3 2011 הדיון הרישמי (התערוכה הגדולה של השנה בתחום )

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

WII U :cool2:

אישור שזה לא באמת קונסולה חדשה רק שדרוג, 2 שישתמשו באותו ציוד רק שאחת HD והשניה לא.

את האמת לא ניראה משהו שבאמת צריך :P

רק HD ? אתה מתבלבל

יש שלט חדש ומאפכני

כל הכפתורים הרגילים לגימרים

מסך מגע גדול גם סטילוס גם מגע ידים

מיקרופון רטט זיהוי תנועה

הקונסולה עצמה ניראת חזקה לפחות מהתמונות של זלדה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בשביל להקפיץ חדשות :nixweiss: קשה לערוך כל שניה הודעה וגם אנשים יכולים להגיב באמצע ואז מפספסים דברים.

מפריע לי שהם לא מראים GAMEPLAY, רק דיבורים בלי הרבה דברים שבאמת מוצגים LIVE.

הם באמת הראו קונסולה חדשה? ראיתי רק קונטרולקר על עכשיו והרבה סרטוני CG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Specs or GTFO

אני מודע לזה שבימינו השלט/טאבלט הזה בהחלט מסוגל להכיל רכיבים חזקים פי כמה מאלו של ה-Wii עצמה, אבל אני מתקשה (מאוד) להאמין שהיא תוכל להתחרות בקונסולות של מיקרוסופט וסוני (שלא לדבר על המחשבים).

לסכם את הנוכחי - סוני ומיקרוסופט הולכות לכיוון הקז'ואלי של , הולכת לכיוון הרציני יותר של השתיים האחרות..והכל נהפך לבלילה אחת גדולה, ללא שום ייחוד (כמעט) לאף אחת מהשחקניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הבעיה, הם לא הראו את הקונסולה, הם לא דיברו עליה, הם הראו רק את השלט שלה. לדעתי זה FAIL רציני.

סוני מקום ראשון דיי בקלות.

נינטנדו פשלו בצורה רצינית אבל לפחות הם שיפרו משהו בהשוואה לשניםהקודמות אז הם מקום שני.

MS היה עדיף שלא יבואו בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, הקונסולה זה לא השלט/טאבלט עצמו בלבד? כלומר, ביחד עם ה-Wii..

הממ..

http://wii.ign.com/articles/117/1173491p1.html

כנראה שזה לא רק השלט, אם כך.

בכל אופן, השורה התחתונה נשארת זהה - עד שנדע נתונים ומחיר, קשה להגדיר מה בדיוק עומד מולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניראה לי שאפשר לחבר את זה ל .

יש שדרוג ל שקוראים לו U והראו רק את השלט שלו, אלה שנמצאים שם ראו את הקונסולה וגם משחקים איתה עכשיו (החשובים ראו גם לפני זה). בכללי כל הציוד של ה יעבוד גם בקונסולה החדשה, היא תואמת ל WII רק עם HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השלט זה לא הקונסולה

תבינו זה עושה מהקונסולה זה הכל

e3-2011-wii-u-controller-revealed-20110607095657227.jpg

תבינו יש לו את כל הכפתורים הרגילים כמו ב360\PS3 טולי מינוס הלחיצה לתוך האנלוגיות כי לא תמכה בזה אף פעם

מסך מגע סטילוס ורגיל

מצלמה

מיקרופון

אולי

רטט זיהוי תנועה

כמובן תצוגה של המשחק על המסך -חוץ מזה יש במילים אחרות השלט לא מפלצת בכוח חישוב

הקונסולה עושה את זה ויש פיצרים מגניבים

מתאים גם לקזואל גם לקור

מעבר לזה שלטי יתמכו גם בWII U

לא הראו את הקונסולה עצמה רק משחקים אליה

הם ניראו כמו PS3 אבל יכול להיות שזה רק סירטונים

הקונסולה עצמה כניראה תיהיה חזקה יותר מהPS3 \360 אבל לא אמרו את המפרט

אבל לא לצפות למפלצת כמו שהXBOX360 יצא -אבל תיהיה כניראה שנה עם לא יותר בלי מתחרות לWII U

הוא מתוכנן ל2012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי החומרה שאומרים שיש שם (הדליפות הישנות) החומרה חזקה יותר מ 360 ובערך שווה לזו של ה PS3 או אולי אפילו טיפה חזקה יותר.

יש להם גם דיסק חדש שעוד לא דיברו עליו, הוא אמור להיות פחות מגביל מ או הסוג של דיסק חדש של MS (רק 8 או 9G) אבל לא ניראה לי שמשהו ברמה של BR.

הם עשו הכל מאוד קצר וחבל, היו צריכים להראות לנו יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך שלהם אמור להיות R700, יותר מדור קדימה בהשוואה ל PS3 או ה 360. אבל זה לא אומר שהוא יהיה חזק יותר, כמו בשוק כרטיסי המסך למחשב יכו ללהיות ש MS ו השתמשו ב HIGH END של מה שהיה אז ונינטנדו משתמשת ב MID-LOW של היום מה שישאיר אותם בערך באותו מקום.

אם יהיה להם יותר זה יהיה יתרון גדול. המעבד שלהם לא יהיה ברמה של ה CELL, הכוח עיבוד של הדבר הזה מפחיד והוא גם גמיש יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...