תופים אלקטרוניים - מי מה ומו - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופים אלקטרוניים - מי מה ומו

Aviad6

Recommended Posts

אהלן לחברי הפורום,

לאחרונה אני מתעניין רציני בקנייה של סט תופים אלקטרוניים לשימוש ביתי.

אני מנגן כבר מספר שנים על כלים שונים ותופים עדיין אין ברשותי (בעז"ה עוד מעט :) ), עדיין לא יצא לי לתופף רציני רק מידי פעם מכבר מתחלפים החברה בין הכלים האחד של השני לא יותר מזה ואני שואף גבוה, בנוסף אני מאלה שאם מתחילים משהו אז עד הסוף.

חברים וכאלה אמור לי ללכת על אלקטרוני מסיבות של רעש וכו' ברור, אבל הם ציינו גם שבגלל שהיום מערכת טובה+ (ואני כן מחפש איכות) עולה כמה אלפים טובים להתחלה לפחות ובגלל זה עדיף לי ללכת על סט אלקטרוני שאומנם זה לא אותו דבר כמו האמיתי אבל יותר נוח להתאמן איתם ומבחינת האיכות זה צלילים אמנם מוקלטים אבל טובים.

ופה השאלות מתחילות, מה אני צריך לדעת לפני שאני קונה, הבנתי שזה מחולק לאזורים וכאלה כמה אני צריך, בנוסף אמרו לי שיש את עניין הLATENCY הזה, מה עוד צריך לדעת???

יד שנייה אפשרות אך אין כמעט בארץ (בדוק, היחיד הרלוונטי זה MEDDLI506 משהו כזה באלפיים אם אני זוכר נכון), איזה דגמים מומלצים, חנויות וכו, מן הסתם אני ייקח איתי לחנות חבר שהוא מתופף רציני יותר שיגיד לי עם הלייטנסי מורגש וכאלה.

מה עוד צריך לדעת??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם יש :)

גם לי בתחילת דרכי הוצע לא מערכת תופים אלקטרונית,אבל בסוף הלכנו על אמיתית מ3 סיבות:

1)אין כמו הדבר האמיתי,גם כשאתה מראה לחברים/משפחה איך אתה מנגן וגם כשאתה מנגן בעצמך,זה נוח מאוד.

2)גם אני הייתי בגישת "אם כבר,עד הסוף וכלי זה תמיד כסף (גם אם עוד 3 שנים תפסיק לנגן,תוכל למכור אותו בלא מעט כסף כי אין "ירידת ערך" לכלי אם אתה שומר עליו טוב).

בנושא הרעש:יש לי פדים לתופים שמחלישים את הקול במקורי לשליש וזה נחמד מאוד.

בקיצור המלצתי:אם אתה רציני עם זה,לך על מערכת אמיתית. אפשר גם פדים אם אתה לא בטוח שתמשיך/הרעש מאוד מאוד מציק לך/אתה מוגבל מאוד במזומנים אבל זו בחירה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר שאמר לי עכשיו שהוא יבדוק יש אצלו מערכת (דווקא מערכת מאוד מאוד טובה) שמישהו השאיל לו והוא יבדוק אם אני יוכל להשאיל אותה ומקסימום אולי אני ייתן איזה מאה שקל לחודש לבחרו ואז אני ינסה בנתיים.

נראה לי אני ינסה ללכת על זה בנתיים.

תודה לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני קונה בסוף ואלה המחירים שהשגתי:

Alesis DM7 Drum Kit ב3300 לא כולל דוושה לבאס

Alesis DM6 גם לא כולל לבאס ב2500

HD-008 HXM ב3300

MEDELI DD-506 ב3400

עכשיו יש גם ringway td90 ביד שנייה והבחור רוצה 2000

Roland td4k ב4000

מישהו שמע על הדגמים? אפילו שאני יוריד רק חלק תגידו ממה להתרחק וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)תתייעץ עם מורה מקצועי,כדאי גם שהוא יבוא איתך לחנות ויקנה איתך אם זה אפשרי.

2)תלך עם מורה שרשום במשרד הפנים,ברשת כלי זמר מורים מקבלים 10% הנחה וזה לא מעט כסף פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש משהו שמבין,וכדאי שהוא ילך איתך לשמוע בדיוק את הסאונד שלה (אם הוא מקצוען ומכיר בע"פ,גם טוב).

אל תקנה חתול בשק ותבדוק טוב מה אתה קונה,שלא תהיה מאוכזב בסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...