אפליקציות מומלצות לאייפון 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאייפון 4

approx

Recommended Posts

Viber ו - שיחות והודעות חינם דרך חיבור סלולרי לאינטרנט או WIFI.

שתי תוכנות שגם אני התלהבתי מהן עוד לפני שהיה לי , עד שקניתי אחד ובמקביל גם עברתי לחבילה זולה להחריד ש(מעשית) אינה מוגבלת בכמות דקות שיחה או הודעות, מה שקצת מייתר את הצורך בתוכנות האלה כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפלקציות מהאפסטור :

בתשלום :

Taptalk תוכנה מעולה לפורומים התומכים כמו Hwzone .

Profassional Camera - תוכנה מעולה לצילום בזכות הפוקוס המתמשך

AVplayer תוכנה מעולה לניגון ללא צורך בהמרות של התוכן ,מריצה סרטי XVID ברזולוציה של 720P בצורה דיי טובה .

Buzz Player עוד נגן מצויין רק שלתוכנה יש כליינט SMB וFTP ככה שאתה יכול לגשת לתכנים במחשב שלך ברשת המקומית

בחינם :

PhotoSynth - תוכנה מצויינת של מייקרוסופט לצילום פנרמיות

PS Express - נותן אופציות בסיסיות לעריכה של התמונות כמו להוסיף בהירות ולשחק עם הקונטרסט

RedLaser - כנראה התוכנה הכי טובה לסריקת ברקודים,וגם ליצרתם

Flashlight 4 בעיקרון תוכנה שמשתמשת בFlash Led כפנס

עכשיו תוספים מהסידיה :

בתשלום :

BattaryDetective - תוכנה מצויינת לניתור של הסוללה .

iFile - סייר הקבצים הכי טוב שיש כרגע לiOS עם יכולת העתקה,הדבקה של קבצים מהמכשיר עצמו ,בנוסף חילוץ והתקנת של קבצים מכווצים (Rar ,zip וכו' )

MultiCleaner - תוסף נחמד שמאפשר סגירה של אפלקציה /כמה אפלקציות במקביל בלחיצת כפתור

ScrollingBoard - תוסף חובה שמוריד את ההגבלה של 12 אפלקציות לתייקיה ,מאפשר שליטה על כמות האפלקציות בDock ,ומאפשר לעשות כמה עמודים לDock .

GridLock - מאפשר לשים את האייקונים באיזה סדר שרוצים

בחינם :

MobileTerminal - פשוט מאוד Terminal שמאפשר ניהול של המערכת (כמו החלפת סיסמת הRoot , התקנת קבצי Deb וכו' )

WinterBoard - התקנת ערכות נושא באייפון .

WeatherIcon - להפוך את האיקון של מזג האויר לאייקון חיי שמראה את מזג האויר

MobileNotifier - תוספת מעולה למערכת הצגת עידכונים , בנוסף גם עושה פעולה דומה כמו של Lockinfo למסך הנעילה כשיש עידכונים .

BrightnessSwitcher - מאפשר להוסיף שליטה על התאורה האחורית של המסך בTaskSwitcher .

SBsettings - תוסף חובה שאני בטוח שיש לך כבר על המכשיר .

OpenSSH - תוסף מצויין כדי להעביר תוכן בין המכשיר לבין המחשב דרך הרשת האלחוטית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...