מפרט למחשב גיימיניג ב-3500 ש"ח ללא ציוד היקפי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למחשב גיימיניג ב-3500 ש"ח ללא ציוד היקפי

s_venom

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימלי? 3500

האם לנצל את כל התקציב או לנסות לחסוך? לחסוך

במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? אם חייבים עד 3800

2. מה הם השימושים הצפויים של המחשב (לדוגמא - עבודה משרדית, תכני HD, משחקים, עריכה, גרפיקה וכדומה)? משחקים

ב) במידה והמחשב מיועד גם/בעיקר למשחקים:

* אם המסך לא כלול במפרט, מה הגודל ו/או הרזולוציה הטבעית (מקסימלית) של המסך הקיים? יש מסך של 17 אינץ

* לאיזה סוג משחקים המפרט מיועד?call of duty black ops, crysis 2

* לאילו הגדרות גרפיות המפרט מיועד (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד היקפי (מסך, רמקולים, מקלדת ועכבר וכדומה)? לא

4. האם יש רכיב בו אין צורך במפרט (כונן דיסקטים, צורב למשל)? צורב,כונן דיסקטים

6. עד כמה השקט של המפרט חשוב בסולם של 1 עד 10 (10=השקט קריטי)? 9-10

7. האם מתוכנן אוברקלוק (קל/בינוני/כבד)? האם מי שישתמש במחשב מתמצא ויודע לבצע אוברקלוק? לא

8. האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? בלי מערכת הפעלה הרכבה בחנות

9. האם יש העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא, די לציין איזור מגורים. פתח תקווה

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן (תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/ESATA או למשל דרישה למארז קומפקטי במיוחד)?

11. האם מתוכנן שדרוג משמעותי של המפרט בהמשך (למשל, הוספה של כרטיס מסך חזק בהרבה)? כרטיס מסך

12. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג למעבד/זיכרון? זיכרון

אודה מאוד אם גם תצייונו לאיזה כרטיס מסך כדי לי לשדרג

אני הרכבתי לבדי מפרט אבל אני לא יודע עד כמה הוא טוב אם אפשר גם להגיד לי אם זה כדי לקנות...

המפרט נבנה ב- KSP

[table][tr][td]מעבדי אינטל‏ [table][tr][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]Core i5 2500 3.3Ghz, s1155, 6MB, GPU , Tray[/td][td]945[/td][td]1[/td][td]945[/td][/tr][tr][td]לוחות אם למעבדי אינטל‏ GIGABYTE[/td][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]P55A-UD4P s1156 i5/i7, Intel P55, 2200, 2xPCI-E[/td][td]750[/td][td]1[/td][td]750[/td][/tr][tr][td]זכרונות‏ 1333Mhz[/td][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]2GB Kingston[/td][td]112[/td][td]2[/td][td]224[/td][/tr][tr][td]כרטיסי מסך‏ GIGABYTE[/td][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]HD 5450 512MB GDDR3 DX11 DVI PCI-E[/td][td]225[/td][td]1[/td][td]225[/td][/tr][tr][td]דיסקים קשיחים‏ Western Digital[/td][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]Caviar Black 750GB 7200RPM, 32MB, SATA II WD7501AALS [/td][td]335[/td][td]1[/td][td]335[/td][/tr][tr][td]מארזים‏ Sharkoon[table][tr][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]Scorpio 2000 Black ATX Case (No PSU)[/td][td]390[/td][td]1[/td][td]390[/td][/tr][tr][td]ספקי כוח‏ SeaSonic [table][tr][td]Price[/td][td]Units[/td][td]Total [/td][/tr][tr][td]600W Active PFC 80+ 12cm Fan SS-600ET (Oem)[/td][td]385[/td][td]1[/td][td]385[/td][/tr][/table]

[/td][/tr][/table][/td][/tr][/table][/td][/tr][/table]

סה"כ3254

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כרטיס המסך חזק מידי בשביל מסך 17

אבל אני מניח שתשדרג מסך בקרוב ואז המפרט יהיה מעולה גם למסכי 24

Intel Sandy Bridge Core i5 2400 Socket 1155 6MB 95W 3.1Ghz Box, יחידות 1

₪895

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2327

Intel BLKDH67BL-B3 I5 Socket 1155 H67 CHIPSET דגם מתוקן B3, יחידות 1

₪439

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2348

Transcend 4GB Kit (2GBx2) DDR3 1333Mhz Core I3 I5 I7, יחידות 1

₪203

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1921

Samsung 1TB=1000GB 7200RPM 32MB Sata F3 HD103SJ , יחידות 1

₪260

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1257

צורב LG GH22 SATA x 22 Black, יחידות 1

₪115

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=96

Antec VP450 450Watt, יחידות 1

₪217

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2705

הרכבת מחשב מעל 3000 ש"ח ובדיקת מאמץ לחלקים, יחידות 1

₪50

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=56

ANTEC Sonata III no PSU, יחידות 1

₪320

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1172

Arctic Cooling Alpine 11 Rev2 CPU Cooler Socket 775 1156, יחידות 1

₪79

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=1901

Sapphire ATI Radeon 5870 1GB GDDR5 HDMI - מבצע ברכישת מחשב חדש מעל 3000 ש"ח , יחידות 1

₪999

http://www.rsm.co.il/product.aspx?productid=2720

סה"כ מחיר לכל המוצרים:₪3577

המפרט הורכב באתר:http://www.rsm.co.il/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה לשאול כמה דברים בקשר למחשב שהצעת לי.

דבר ראשון בקשר ללוח אם, האם אתה יכול להסביר לי את הבחירה שלך לעומת הבחירה שלי? אני רוצה פשוט להבין למה אחד טוב יותר מהשני.

האם הדיסק השקיח שאתה מציא לי לא יאט את המחשב בגלל סוג החיבורים שלו?

הספק כוח יחזיק?

ואם זה אפשרי לקבל חוות דעת על המפרש שהצעתי? אם זה לא טרחה גדולה מידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון בקשר ללוח אם, האם אתה יכול להסביר לי את הבחירה שלך לעומת הבחירה שלי? אני רוצה פשוט להבין למה אחד טוב יותר מהשני.

הספק כוח יחזיק?

הלוח אם שלקחת יקר מאוד ביחס למה שהוא מציע, וגם הוא מסדרת P כאשר אתה צריך לוח מסדרת H67 ברוב המקרים לרוב השימושים.

הדיסק קשיח סטנדרטי אבל גם יקר ועדיף לקחת דיסק של סמסונג F3 של טרה ב260.

ספק כוח מעולה שמת, אבל יכול להיות שיותר מדי בשביל הצרכים שלך.

מארז יקר בשביל התקציב שלך.

כרטיס מסך חלש מאוד + כשהיום הסטנדרט הוא .

המפרט שבנו מעלייך עדיף עליו בהרבה, ניצול טוב בהרבה של הכסף + כרטיס מסך חזק מאוד מאוד מאוד.

העניין היחיד הוא שאתה חייב לשדרג למסך רחב לרזולוציה של 1640 מינימום על מנת שהוא לא יהווה צוואר בקבוק לכל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אם שלקחת יקר מאוד ביחס למה שהוא מציע, וגם הוא מסדרת P כאשר אתה צריך לוח מסדרת H67 ברוב המקרים לרוב השימושים.

הדיסק קשיח סטנדרטי אבל גם יקר ועדיף לקחת דיסק של סמסונג F3 של טרה ב260.

ספק כוח מעולה שמת, אבל יכול להיות שיותר מדי בשביל הצרכים שלך.

מארז יקר בשביל התקציב שלך.

כרטיס מסך חלש מאוד + DDR3 כשהיום הסטנדרט הוא DDR5.

המפרט שבנו מעלייך עדיף עליו בהרבה, ניצול טוב בהרבה של הכסף + כרטיס מסך חזק מאוד מאוד מאוד.

העניין היחיד הוא שאתה חייב לשדרג למסך רחב לרזולוציה של 1640 מינימום על מנת שהוא לא יהווה צוואר בקבוק לכל המערכת.

האם לוח אם H67M-UD2H-B3 s1155 i3/i5/i7, Intel H67, 1333, 2xPCI-E, DVI, (ש"ח 520) יותר טוב ממה שהצעתי? ואם אתה יכול להרחיב בקשר חמה שנחשב רוב השימושים?

כמו כן בקשר לדיסק קשיח, ממה שהבנתי חיבור SATA II יותר טוב ושלסמסונג יש הרבה כשלים.

ההבדל בין המארזים הוא רק 60 שקל, וזה ששמתי נראה יותר גדול אם יכולת מעבר אוויר יותר טוב, או שאני טועה?

אני יודע שהכרטיס מסך הוא חלש, אבל תכננתי לשדרג בהמשך יחד עם המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק כוח יחזיק?

1.הלוח שאתה שמת הוא בכלל P55 ולא מתאים למעבדי הSB

בכל מקרה המחיר היקר שלו (בהנחה שהוא כן היה מתאים) הוא בגלל יכולות הOC שלו והתמיכה בSLI

אתה לא תבצע SLI\CF וגם לא OC (המעבד גם לא ייתן לך לעשות OC) ולכן אין לך צורך ביותר ממשהו בסיסי וזול שמכיל כל מה שאתה צריך

USB3 SATA3 וכו'. אני רוצה להדגיש שלוח אם כל עוד הוא תומך בטכנולוגיות של המעבד הוא אינו מגביל ביצועים מעבד ומערכת (והלוח ששמתי לך תומך)

2. כל ההרדיסקים היום ואפילו רוב בSSD לא מסוגלים לנצל את תקן הSATA2 עד הסוף ואם יש הרד דיסק מכאני עם תמיכה בSATA3 זה מפגר לשלם עליו יותר כי בסופו של דבר הוא ייתן את אותם ביצועים בידיוק על SATA2 ולכן זה לא משנה.

3. הספק כח יחזיק בקלות רבה - טעות נפוצה היא לשים ספקי כח רציניים למרות שאין שום דרישה כזאת.

4. המפרט שלך זוועה - החל בלוח שלא תומך במעבד ומבוזבז בלי קשר וכלה בכרטיס המסך שאפילו יתקשה להריץ FIFA

SOLARIS

המעבד מספיק חזק לא ליצור צוואר בקבוק והמפרט יחזיק גם לשדרוג המסך שאני מאמין שיגיע כי בינינו , מי יכול לשחק על 17 ולהנות?

האם לוח אם H67M-UD2H-B3 s1155 Core i3/i5/i7, Intel H67, DDR3 1333, 2xPCI-E, DVI, HDMI (ש"ח 520) יותר טוב ממה שהצעתי? ואם אתה יכול להרחיב בקשר חמה שנחשב רוב השימושים?

כמו כן בקשר לדיסק קשיח, ממה שהבנתי חיבור SATA II יותר טוב ושלסמסונג יש הרבה כשלים.

ההבדל בין המארזים הוא רק 60 שקל, וזה ששמתי נראה יותר גדול אם יכולת מעבר אוויר יותר טוב, או שאני טועה?

אני יודע שהכרטיס מסך הוא חלש, אבל תכננתי לשדרג בהמשך יחד עם המסך.

1.לסמסונג אין כשלים יותר מחברות אחרות.

2.המארז ששמת אולי מאוורר יותר (לא אמור לשנות לך כי עם הקירור ששמתי לך שום דבר לא יתחמם מידי גם בקיץ) אבל רועש הרבה יותר ומכיוון שציינת שאתה רוצה שקט שמתי לך מארז מאוד איכותי ומאוד שקט.

3. 5450 לא יריץ משחקים חדשים בצורה שחיקה גם במסך 800*600

אם אתה משוכנע שלא תשדרג מסך בזמן הקרוב ושאין טעם להשקיע יותר מידי בכרטיס אז אפשר להחליף את הכרטיס לזה

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?productid=2638

ולסגור עניין (וגם יחסוך לך 400 ש''ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט למעלה לא רע בכלל, מציע אפשרות נוספת באותו מחיר, כמו כן מציע אולי לחכות למעבדי ה"בולדוזר" שיוצאים בעוד פחות מי חודש.

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

Intel Quad Core I5 2400 Quad Core 3.1GHZ 1155 6MB Tray

כמות: 1 - מחיר: ₪792

קירור למעבד:

Scythe JAPAN KATANA 3 1156 / 1366 only

כמות: 1 - מחיר: ₪111

לוח אם:

Biostar TP67+ H67 Chipset - B3 for 1155

כמות: 1 - מחיר: ₪457

מארז:

Gigabyte AURORA, No PSU, ATX, Aluminium body, Fan X3 120mm Blue Led, GZ-FSCA1-ANS, Black - בקניית מחשב חדש בלבד מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪248

ספק כוח:

Seasonic PSU 520W Active PFC 80+ Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪360

זיכרון:

Crucial 2GB (Single Stick DDR3-1333 CL9

כמות: 2 - מחיר: ₪94

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 1TB Sata II 32MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪263

כרטיס מסך:

Sparkle GTX560 Ti 1GB GDDR5 - למזמינים מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪974

כונן אופטי:

PIONEER DVR-S19LBK SATA x24 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪128

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3521

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3451 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/9n3j4evp

מפרט חזק במיוחד לגיימינג כבד, שקט רמת רעש 6-7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה לך על התשובה המפורטת שלך. יש לי רק שני דברים לשאול ממך.

1) כשאתה מדבר על שדרוג המסך כמה זמן בדיוק החשב הזה יעבוד עם מסך 17 אינץ? ומה הכוונה בצוואר בקבוק בגלל מסך?

2) בקשר למארז שהצעתי בכמה הוא יותר רועש?

עוד דבר מכיוון שמדובר על על הכרטיס מסך... האם יש סניף בפתח תקווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט למעלה לא רלוונטי יותר, מציע מפרט דומה בפוסט דומה לשלך.

מפרט חזק לגיימינג כבד, כולל מסך איכותי מאוד בFHD, מפרט בעל עלות\ביצועים גבוה במיוחד :xyxthumbs:

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

מעבד:

AMD Athlon X4 840 3.2Ghz 64Bit Quad Core AM2+/AM3 BOX - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪495

לוח אם:

Gigabyte GA-770T-D3L AM2/AM3

כמות: 1 - מחיר: ₪324

מארז:

Thermaltake V3 Black Edition 2x120mm + FSP EPSILON 80+ 500W

כמות: 1 - מחיר: ₪532

זיכרון:

Corsair 4GB Single Stick Values Select Retail DDR3-1333

כמות: 1 - מחיר: ₪230

קשיח למחשב שולחני:

Samsung 500GB Sata II 16MB SpinPoint F3

כמות: 1 - מחיר: ₪195

כרטיס מסך:

Sparkle GTX560 Ti 1GB GDDR5 - למזמינים מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪974

כונן אופטי:

PIONEER DVR-S19LBK SATA x24 Retail

כמות: 1 - מחיר: ₪128

מסך:

Samsung Cream 2333T 23" Wide 8ms 1:50000 1920x1080 - מחיר בקניית מחשב חדש מעל 2500 ש"ח מגיע ללא כבל DVI

כמות: 1 - מחיר: ₪708

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪3586

מתחרים בכל הצעה ומפרט בפורומים!

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים.

תשלום מזומן (צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 3515 ₪

http://tms.co.il/preview/spec/cnf7mz6g

מפרט חזק במיוחד לגיימינג כבד, שקט רמת רעש 5-6, יש אפשרות לOC בעתיד, מסך איכותי מאוד בעל רזולוציה של 1920X1080 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THEONE

תפסיק לקפוץ עם המפרטים שלך. נמאסת.

1. המחשב יעבוד גם 10 שנים עם מסך 17 זה הכל בחירה שלך - פשוט אתה לא מנצל את מלוא היכולת שלו כשאתה עם מסך כזה בנוסף לכך

ש17 זה מאוד קטן לגיימינג

2. הוא הרבה יותר רועש.

הסניף בכפר סבא מאוד קרוב לפתח תקווה ואם עדיין יש בעיות אני מציע שתתקשר לחנות ותעשה הזמנה עם שליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

THEONE

תפסיק לקפוץ עם המפרטים שלך. נמאסת.

1. המחשב יעבוד גם 10 שנים עם מסך 17 זה הכל בחירה שלך - פשוט אתה לא מנצל את מלוא היכולת שלו כשאתה עם מסך כזה בנוסף לכך

ש17 זה מאוד קטן לגיימינג

2. הוא הרבה יותר רועש.

הסניף בכפר סבא מאוד קרוב לפתח תקווה ואם עדיין יש בעיות אני מציע שתתקשר לחנות ותעשה הזמנה עם שליח.

אני חייב להגיד לך תודה רבה על העזרה, אני לא רוצה לדעת כמה כסף הייתי זורק לאוויר עם המפרט שאני בניתי...

רציתי לשאול משהו, אם אני לא קונה בחנות שהבאת לי, נניח ב-ksp כי זה יותר קרוב לי, כדי לי לשנות את הרכטיס מסך? או מה שהבאת לי הוא ממש חזק?

ואני מצטער שאני חוזר על אותה שאלה, אבל פשוט לא ראיתי את התגובה שלך בקשר ללוח האם השני שהצגתי? H67M-UD2H-B3 s1155 i3/i5/i7, Intel H67, 1333, 2xPCI-E, DVI, (ש"ח 520)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שאני יפסיק לקפוץ ?

הבחור בקש מפרש ככה וככה, ואני שדרגתי ביחד עם מסך.

אולי המפרט הזה יותר רועש מי שלך אבל בגיימינג הוא נותן בדיוק את אותם הביצועים, שלא נדבר על משחקים שתומכים בפיזיקה.

אני גם דיי בטוח שאתה לא היית קונה מפרט כמו שהצעת עם היית בעל מסך 17, המפרט שלי מושלם לעומת שלך שפשוט יעווה צוואר בקבוק גדול עם מסך שבטח בעל רזולוציה של 1024X768 ועם זה באמת ככה, אז הHD5870 פשוט בזבוז אחד גדול כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להגיד לך תודה רבה על העזרה, אני לא רוצה לדעת כמה כסף הייתי זורק לאוויר עם המפרט שאני בניתי...

רציתי לשאול משהו, אם אני לא קונה בחנות שהבאת לי, נניח ב-ksp כי זה יותר קרוב לי, כדי לי לשנות את הרכטיס מסך? או מה שהבאת לי הוא ממש חזק?

ואני מצטער שאני חוזר על אותה שאלה, אבל פשוט לא ראיתי את התגובה שלך בקשר ללוח האם השני שהצגתי? H67M-UD2H-B3 s1155 i3/i5/i7, Intel H67, 1333, 2xPCI-E, DVI, HDMI (ש"ח 520)?

זה לוח שמתאים לך, מניסיון אישי הייתי הולך על לוח של או MSI ולא לוח של . (הם גם זולים יותר לרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון.

עם זה לא מעניין אותך אין בעיה, אחרי שתיקנה את המפרט אל תחזור לכאן ותבכה למה הכל עובד אצלך על הפנים ואתה לא מרגיש הבדל בכלל.

את כל הטענות שלך תפנה בבקשה לGiloman כי הוא מומחה אמיתי, ויודע שהHD5870 זה הכרטיס הכי טוב למסך 17 :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...