שירותי תשלום אונליין - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שירותי תשלום אונליין

Zeev86

Recommended Posts

ניסיתי היום לקנות מוצר בעזרת clickandbuy.com

מתברר שהאתר טוען ש:

שם, שם משפחה, רחוב, מספר רחוב (מישהו באמת יודע את המספר רחוב שלו?), zip code, ו-state

אינם נכונים. (ניסיתי כל מני קומבינציות וישבתי לפחות חצי שעה כדי לסיים את תהליך הקניה, ואלה אותם הפרטים שאני מזין בעשרות חנויות/שירותי תשלום אחרים בכל מני עסקאות שאני באופן יומיומי)

לצערי אני ממש זקוק למוצר הזה וקיים רק אופן תשלום יחיד וזה רק דרך האתר clickandbuy. אבל השאלה הנשאלת, איך אנשים יכולים לסמוך על אתרים כמו אלה, שיעבירו את הכסף שלי בבטחה לצד שלישי (החנות), אם אפילו את טופס ההרשמה שלהם, הם אינם יכולים לתכנת כראוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספר רחוב זה מספר הבית שלך.

ניסיתי. שום דבר לא עובד. אני כבר לא יודע מה לרשום שם. :facepalm:

השתמשתי בשלוש דפדפנים. IE8, , . בכולם אותה שגיאה!

Unknown address, please re-enter or correct. If you have any questions, please contact our Customer Service Team via email at service@eu.clickandbuy.com or by telephone at +49 (0)221 177 38 954.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

infer73, בחרתי בIsrael. לצערי השדה של הState קיים ברוב registry\purchase forms למרות שבוחרים במדינה ולא בארצות הברית בשדה הcountry.

Psychuil, כבר מצאתי אלטרנטיבה באתר אחר (:

אבל עדיין מדהים אותי לראות אתר כה גדול (אפשר לשלם דרכו בהרבה מאוד חנויות בחול) וטופס הרשמה עם כזה באג.

קיצר, בזבזתי שלוש שעות על חנויות ש: או שהאתר מלא באגים שלא מאפשרים לסיים הזמנה (2 אתרים), או שאתר שלא מאפשר הרשמה (אתר אחד, שעליו דיברתי בדיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...