מתלבט בין ge forceti2 ל ge force4 mx440/460 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין ge forceti2 ל ge force4 mx440/460

singera

Recommended Posts

אני מתלבט בין כרטיס מסל גי פורס טיטניום 2 לבין גי פורס 4 אם איקס 440/460

וזאת לאחר שנפטר power color mx2 with blue orb

וזאת לאחר להרבה פעמים היה בהחלפות!!!! (לא עשיתי לו oc)

אני צריך תשובה תחופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wowאני כבר ממש מבולבל אני רוצה כרטיס מסך עד 700 שח שישרת אותי יפה שנה ומעלה לפחות בלי תקלות ושאני כבר לא יאכל את הלב כעבור חודשיים (כפי שקרה עם ה VOODOO 5500 במחשב של אחי).

אז יש את ההטלבטות של איזו חברה לקחת

ASUS מחוץ לתחום בגלל הפקעת מחירים

POWER COLOR מחוץ לתחום בגלל איכות גרוע

בזיגזג המליצו לי על GAINWARD והרקולס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

wowאני כבר ממש מבולבל אני רוצה כרטיס מסך עד 700 שח שישרת אותי יפה שנה ומעלה לפחות בלי תקלות ושאני כבר לא יאכל את הלב כעבור חודשיים (כפי שקרה עם ה VOODOO 5500 במחשב של אחי).

אז יש את ההטלבטות של איזו חברה לקחת

ASUS מחוץ לתחום בגלל הפקעת מחירים

POWER COLOR מחוץ לתחום בגלל איכות גרוע

בזיגזג המליצו לי על GAINWARD והרקולס

גינוורד אכן מעולה הרקולס כבר לא מייצרים כרטיסים מבוססי אז לא מומלץ במיוחד

אני אבדוק לך דגמים מדוייקים עוד מעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הנה הדגמים של גיינוורד לgf4

mx 440 = Gainward Geforce4 PowerPack ! Pro/600 TV Golden Sample

mx460 = Gainward Geforce4 PowerPack ! Pro/650 XP Golden Sample

ואני ממליץ לך להגדיל קצת את התקציב ולקנות את זה:

את הgf3 ti 200 של גינוורד עם 128 mb ram

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה440 לוקח בקלות את הגיפורס 2.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח :lol::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...