איזה סוללות נטענות הכי איכותיות? - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה סוללות נטענות הכי איכותיות?

card

Recommended Posts

תקווה שהן יהיו חדשות לפחות.. ;D

ממה שרואים בתמונה, האריזה של הסוללות היא מניילון-פלסטיק כזה שהצמידו אותו עם חום,

כך שנראה לי שיהיה אפשר לראות אם זה נפתח אי פעם או לא :)

למה סתם להלחיץ בן אדם =]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 4 שבועות מאוחר יותר...

40$ על מטען?

בזמנו קנינו מטענים של GP (כן כן, הם סיניים וכו') בסביבות ה-100 שקל לאחד, נחש מה - כל סוללה שבת יותר מחודש או הטעינו אותה יותר מ-10 פעמים - המטען לא מקבל אותה!

גם GP Powerbank וגם GP Quicksomething 3, בכל פעם היה מהבהב ולא מוכן לטעון.

קניתי לפני כמה שבועות מטען של Soshine מ- ב-8$ כולל משלוח, בעיקרון הוא מטען אבל אפשר לחבר אותו לשקע - הוא לא עושה שום בעיות עם שניסיתי להטעין, ומתנתק אוטומטית כשמסיים לטעון. היה דגם מתקדם יותר ב-20$ שכולל מסך LCD, אפשרויות של טעינה מהירה\טעינה איטית (קודם פריקה ואז טעינה) + חיוון חיי הסוללה וכו' אבל זה פשוט יותר מדי על מטען לסוללות.

אני רוצה להוסיף גם שיצא לי לקנות כמה חבילות של SOSHINE, הן נהדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון של הרבה שנים עם הרבה נטענות אני יכול להגיד לך שאני לא מוצא איזה הבדל אדיר בין הכי איכותיות לסוללות סבירות. זה בסך הכל כמו צמיגים לא משנה גם אם תקנה הכי יקר, בסוף תצטרך להחליף. בכל מקרה אני משתמש היום ב RECYKO והם סבבה לגמרי. אני פשוט מחזיק שני סטים על המצלמה, ואז אין לי שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שה- RECYKO טובות בהרבה מהסוללות הישנות של GP לפחות בהיבט של זמן עבודה ארוך יותר בין טעינה לטעינה.

בקשר למספר טעינות עד שיתפגרו - עדיין מוקדם לאמר.

אבל הצהרתך שסוללות זה כמו צמיגים מעוררת מחשבה עמוקה בקשר לשיקול הדעת שלך. נכון את שניהם צריך להחליף בסוף, אך פה נגמר כל השווה

ביניהם, ואפילו הייתי אומר שזו השקפה מסוכנת.

מאחר ונושא הדיון הנוכחי אינו צמיגים - לא אנמק את הברור מאליו כדי לא להסיט את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, האיכות משתנה בינהן.

ובתוך "איכות" נכנסים כמה דברים, בינהם כמה זמן בין טעינה לטעינה, וכמה טעינות תחזיק הסוללה עד שתהיה לא שמישה.

אני קניתי בסוף את Recyko, והן אכן משמעותית טובות יותר מהישנות של GP.

גם אני עדיין לא יודע כמה טעינות הן יחזיקו(אבל אני מאמין שזה יהיה הרבה יותר מהישנות של GP),

אבל כבר אני רואה שהסוללות יושבות במצלמה הרבה זמן, ולא מאבדות את הטעינה שלהן.

אגב אני חייב לציין שוב שיש הבדלים עצומים במחירים בין חנות אחת לשנייה, עבור אותן סוללות!!

לפעמים בקלות זה מגיע לפי שתיים ויותר..

אז תבדקו בזאפ מה המחיר האידאלי שלהן, ואז תקנו בחנות שמתקרבת כמה שיותר למחיר הזה.

כמו כן אין צורך להחליף את המטען הישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטענים המהירים החדשים הורסים סוללות? :o

אז אם לא היה לי את המטען הישן, והייתי צריך לקנות מטען, לא היה כדאי לקנות מטען מהיר?

(אבל זה רוב מה שמוכרים היום.. בועד שנה שנתיים לא ישארו המטענים הישנים למכירה... אתה לגמרי בטוח שזה הורס?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. אוליי לא כל המטענים המהירים הורסים )הכי איכותיים) אבל הרוב כן

במטענים הפשוטים יש כולה דיודה ונגד. אתה יכול באותה מידה לחבר דיודה ונגד מכל מקור אחר שנותן את המתח המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הצהרתך שסוללות זה כמו צמיגים מעוררת מחשבה עמוקה בקשר לשיקול הדעת שלך. נכון את שניהם צריך להחליף בסוף, אך פה נגמר כל השווה

ביניהם, ואפילו הייתי אומר שזו השקפה מסוכנת.

סוללות הן כמו צמיגים במידה שהן דבר מתכלה. דבר מתכלה לא משנה כמה איכותי תקנה אותו הוא עדיין יתכלה. זה אומר שאם אתה רוצה ביצועים מקסימליים, אתה בכל מקרה מוכרח להחליף בלי קשר לבלאי. לכן בעיניי רכישה של מוצר סופר איכותי לא רלוונטית ל-80% מהאוכלוסייה. שוב אם ל OP יש דרישות אחרות אז זה מצב אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

יש לי שאלה נוספת ל-thread הזה

אמרנו כאן שהטובות הן GP ReCyko, ו-Sanyo Eneloop

היום נתקלתי במחסני חשמל במבצע של Philips: המבצע הוא 4 נטענות עם קיבולת 2700mAh, + מטען, ב-55שח.

רק הסוללות לבד נמכרות באותו מחיר בזאפ..

עם המטען זה יוצא יותר מן הסתם.

מסקרן אותי:

איך הסוללות של Philips?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הפיליפס הן נטענות nimh רגילות ולא מהסוג של הפריקה האיטית (LSD) בדומה לאנלופ ורסייקו, אז הם פחות טובות.

מטען עדיף על ה- לה-קרוס הוא wizard one של MAHA:

http://www.amazon.com/PowerEx-MH-C9000-WizardOne-Charger-Analyzer-Batteries/dp/B003DIGKOG/ref=cm_cr_pr_product_top

וזאת בגלל מצב ה- BREAK-IN, שיותר יעיל מה"ריפרש" בשיפור מצב הסוללות. מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...