זקוק לעזרה והכוונה בנושא חבילות תקשורת בסלולר. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה והכוונה בנושא חבילות תקשורת בסלולר.

N0mad

Recommended Posts

שלום לכולם.

כיוון שאין לי הרבה ניסיון מול חברות הסלולר השונות, אבקש את עזרתכם האדיבה בגיבוש חבילה כללית.

ברשותי 5 מנויים, על כל אחד אני שם בערך 330 שקל בחודש אחרי מע''מ. יש לי 1200 דקות 600 ליעדים נבחרים 600 לשאר החברות.

אין לי חבילת הודעות, רק חבילות גלישה שבקושי משתמשים בהם(פלאפונים קצת ישנים.)

אני לא מחפש , או התחייבות למכשירים חדשים, כוונתי היא אך ורק על הודעות ושיחות, זה כל מה שאני מעונין.

חשבתי לקצץ את החבילה לכ200 שקל למנוי, מה הדיל הכי טוב שאני יכול להשיג?

אודה לכם אם תעזרו לי לגבש חבילה בסיסית, שאיתה אוכל להתמקח מול החברות השונות.

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאורנג' יש חבילה לשימור לקוחות ב-209 ש"ח (כולל מע"מ) שכוללת 1300 דקות שיחה + 1300 SMS לכל היעדים.

אני קיבלתי במסגרת החבילה הזו גם חבילת גלישה 2.5G וגם סמארטפון בהחזר מלא.

עם זאת, צריך לזכור שזה קו כבד במיוחד ש"שילם" 500-600 ש"ח כל חודש במשך הרבה זמן, אני לקוח מאוד ותיק שם ולקחתי סמארטפון לא יקר במיוחד (DEFY המצויין).

אם אתה מנייד קו 'כבד' מחברה אחרת (ובמיוחד אם תעביר כמה קווים מאוד פעילים) ותציין זאת בבירור הסיכוי שלך לקבל כזו חבילה עולים משמעותית.

יש להם גם מבצע TRADE שמאפשר לך לקבל החזר נוסף על המכשירים (~20 ש"ח לחודש אני חושב לכל מכשיר).

את המכשירים החדשים (אם צריך) תקנה בחנות פרטית ותביא להם את הקבלות כדי לקבל החזר מלא עליהם במסגרת חוק "ניתוק זיקה". תמחור מרבית המכשירים בחברות הסלולריות די שערורייתי, אולי מלבד מקרים בודדים כמו האיפונרבה וה-DEFY בסלקום למשל.

החבילה הנוכחית שלך לא גרועה במיוחד, אבל אפשר לשפר.

מה השימוש בפועל בכל אחד מהקווים? זה מאוד משפיע על יכולת המיקוח שלך.

לסלקום יש חבילת גלישה ללא הגבלה ב-25 ש"ח לחודש במהירות 384kbps. מניסיוני האישי זה מעט איטי אבל מספק מעל ומעבר למרבית השימושים. משתלם במיוחד אם יש צורך בחבילה כזו ולא עסוקים בצפיה ישירה בסרטי HD מיוטיוב כל היום.

עוד חבילות כדאיות (לא מניסיון) תמצא פה: http://www.kamaze.co.il/Site/HomePage/Default.aspx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'מע, לא הייתי מתנגד לחבילה כמו שלך כלל וכלל. אני מיד אבדוק עם החברה שלי מה יש לה לומר להגנתה. ;)

השימוש בקווים הוא שוטף, שפעמים רבות חורג מסכום החבילה.(אך ורק בגלל שיחות, אף אחד לא גולש)

נכנסתי לאתר כמהזה, אבל אין שם טבלות השוואה, רק אופציה של הכנס פרטים ויחזרו אליך.(שאני לא רוצה שיציפו אותי עם מוכרים עקשנים וחצופים בצורה מנומסת.)

גם באתרים של החברות השונות אין טבלות מחירים קורצות, אני מניח שזה נעשה בכוונה.

מכל מקום, אתחיל לבדוק עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוכן לנייד 5 קווים של מעל 1000 דקות בחודש - אתה סופר-אטרקטיבי כלקוח ויש לך כוח מיקוח מצויין.

באותו מחיר תוכל ככל הנראה לקבל גם חבילת גלישה רצינית וגם מכשירים בהחזר מלא אם תרצה (אחרי זיכויים והטבות ניוד).

מהמשא ומתן שלי עלה שאורנג' יותר גמישים ועם מסלולים יותר אטרקטיביים - אבל אתה חייב להגיע לנציג בכיר לרוב.

אני מניח שאם תבהיר (בנימוס ובאופן גלוי והוגן) שסיימת התחיבות, אתה בוחן עכשיו הצעות מכל המפעילות ומוכן לנייד 5 קווים סופר-כבדים, אין סיבה שלא תקבל הצעות אטרקטיביות.

לפעמים זה עובד הכי טוב במרכז שירות - בתנאי שאתה מוודא שאתה מדבר עם מישהו בכיר ולא נציג זוטר ללא הרשאות.

פשוט תגיע למוקד מכירות ואם אתה רואה שהנציג לא מציע לך משהו אטרקטיבי תדגיש את העובדה שיש לך 5 קווים 'כבדים' לנייד ואתה בטוח שנציג בכיר יותר ימצא את הפתרון שיתאים גם לך וגם להם.\

אישית אני נגד הגישה האגרסיבית והמאיימת - מניסיוני האישי לפחות גישה אסרטיבית, הוגנת, בגובה העיניים ומכבדת עובדת הכי טוב והופכת את הצד שממול לשותף שיתאמץ עבורך במקום אויב שאתה מנסה להכניע...

גם לסלקום היתה איזה חבילה של 1100 דקות + 1100 SMS ב-299 ש"ח ואחרי כל מיני זיכויים והטבות ניוד/שדרוג הגעתי איתם ל~230 ש"ח אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בסלקום יש חבילת 1200 דקות+1200 SMSים,שעלותה 209 ש"ח.

אם tmpusr קיבל גם חבילת גלישה וגם מכשיר בהחזר מלא,אז אני מוריד בפניו את הכובע.

זה דיל ממש טוב.

בכל מקרה,אני אישית משלם גם על חבילת גלישה.(1Mbit,ללא הגבלה)

עלותה 70 ש"ח.

אני עוד צריך לקבל מהם החזר על המכשיר שקניתי באופן פרטי,והקקות מעכבים אותי.

בכל מקרה,תקשיב לעצתו,יש לך רק מה להרוויח.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עברתי חברה, העיסקה היא כזאת:

550 דקות לכל היעדים, 550 נבחרים, בלי הודעות.

5קווים, ב1062 לחודש אחרי מע''מ.

לא לקחתי מכשירים, רק סימים, אין התחייבות, ואני יכול להתנתק מתי שארצה.

חתמתי על ספח שמעניק לי את ההטבה ל36 חודשים.(פה רציתי לסרב, אבל הנציג אמן שזה הטבה ל36 חודשים, לא התחייבות.)

בהסכם המקורי כתוב תוכנית ללא התחייבות, שם מפורטים: דקות השיחה, ועלות.

עד עכשיו אני מרגיש שאול טעיתי, אתם חושבים כך?

אם כן, בבקשה תשפכו עלי הכל, שאוכל לבטל כל עוד אני יכול בלי לעבור את הניוד וכל הניירת.

בתודה מראש לכל החברים, במיוחד לגונן שעזר לי כל כך הרבה.(תודה רבה לך!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעשות את החשבון לבד - רבים פה ציינו את החבילה של 209 ש"ח ל-1300 דקות + 1300 SMS וחלק גם הצליחו לכלול בפנים חבילת גלישה וסמארטפון בהחזר מלא.

לך יוצא מעל 212 ש"ח ל-550 דקות בלבד בלי SMS כלל אז ברור לך שזה לא משתלם בגרוש.

לרוב ניוד של 5 קווים כבדים אמור לתת לך לכל הפחות את החבילות האטרקטיביות שציינו, אם לא יותר מזה.

ממילא עם החוקים החדשים כבר אין משמעות ל"התחייבות" כמעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה האמיתית היא לאיזה שימושים אתה צריך כל קו וקו וכמה אתה מדבר בממוצע מכל קו וקו וכמה אתה צריך

רק אז אפשר יהיה להכווין אותך טוב.

על פניו אתה נחשב ללקוח מועדף בגלל החמישה קווים (לצורך העניין בבעלותי שלושה ואני משלם בחודש על כולם ביחד 200 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...