SGS-לקנות בתשלום אחד, או להתחייב למפעילה סלולרית? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SGS-לקנות בתשלום אחד, או להתחייב למפעילה סלולרית?

SimonSays

Recommended Posts

אני רוצה לקנות גלאקסי וראיתי בזאפ שמוכרים ב1800 שקל (פלוס מינוס), לפי אורנג' זה "להתחייב" לשנתיים ולשלם 170 שקל כול חודש=4080 שקל.

מצד שני מקבלים חבילת אינטרנט חבילת שיחות וחבילת סמסים.

עכשיו אני ממש לא מדבר הרבה, יש לי כרגע מירס ויוצא לי לדבר בערך בין 60 ל120 שקל, כולל סמסים[באינטרנט אני בכלל לא גולש].

אני רוצה את הSGS בישביל משחקים ואינטרנט שיעביר לי את הזמן בבסיס ובעבודה.

עוד שאלה, בעמוד המכירה הזה, יש את ה"תוספות מיוחדות" (עיברית מלאה וכו'), אם אני קונה בלי עיברית אני יכול להתקין את הגירסא עם העיברית בבית בלי הרבה בלאגן?

ומה לגבי ביטוח? אצל אורנג' או בחנות באינטרנט מה ההבדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות גלאקסי וראיתי בזאפ שמוכרים ב1800 שקל (פלוס מינוס), לפי אורנג' זה "להתחייב" לשנתיים ולשלם 170 שקל כול חודש=4080 שקל.

מצד שני מקבלים חבילת אינטרנט חבילת שיחות וחבילת סמסים.

עכשיו אני ממש לא מדבר הרבה, יש לי כרגע מירס ויוצא לי לדבר בערך בין 60 ל120 שקל, כולל סמסים[באינטרנט אני בכלל לא גולש].

אני רוצה את הSGS בישביל משחקים ואינטרנט שיעביר לי את הזמן בבסיס ובעבודה.

עוד שאלה, בעמוד המכירה הזה, יש את ה"תוספות מיוחדות" (עיברית מלאה וכו'), אם אני קונה בלי עיברית אני יכול להתקין את הגירסא עם העיברית בבית בלי הרבה בלאגן?

ומה לגבי ביטוח? אצל אורנג' או בחנות באינטרנט מה ההבדל?

החבילת אינטרנט שנותנים היא בדיחה עצובה

עם יש לך צורך בחבילת אינטרנט בגלל שאתה בצבא מה שאומר אין WI FI פתוח -אז תברר כמה עולה חבילה שלא מוגבלת בתעבורה

ושלא יזינו לך במוח על מהירות תעבורה -רק שתגלה מאוחר יותר שנפח התעבורה מוגבל מאוד

בעיניין היתחיבות -אני תקוע היום בתשלומים למכשיר וליתחיבות

עם היתי "מר ישראלי" היתי כבר משדרג כי המכשיר מיושן להיום

אבל בגלל שאני לא אני מחכה לסוף היתחיבות ואז אני יקנה מכשירים מחוץ לחברות הסלולר

קניתי כבר לאחי אחד והוא מאוד מרוצה

תוכנות מה שהיתי חיב במכשיר המיושן שיש לי אפשר לרכוש בנפרד היום באנדרואידים ובאפל

מה שמוריד תשלום מיותר לחברות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל הצרכים שלך הייתי הולך על האייפון.

וכמובן, רכישה מחנות פרטית.

האייפון יקר מאוד לעומת הSGS.

חנות פרטית (בתשלומים אם בא לך) + ניתוק זיקה.

מה זה אומר ניתוק זיקה?

אז בשורה התחתונה, לקנות מחנות, אין בעיה להתקין לבד את העיברית, עוד משהו שצריך לדעת? האם יש בעיה לקנות יד2 מכשירים כאלה,ראיתי שיש ב1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...