Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שהם ישנו את המשחק והוא באמת יהיה חיקוי של BF.

יש עוד משהו לא הגיוני בסיפור הזה, ל IW4 אין מנוע הרס. הדרך היחידה לעשות את זה כמו שצריך היא לכתוב מנוע חדש מ-0, כל אפשרות אחרת תגרור בעיות ביצועים, באגים ומשחק גרוע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל-Treyarch וכל מי שעובד בימינו על משחקי COD, אני מצפה הרבה יותר למשחק של Respawn מהגרעין של אנשי IW..הם כבר הוכיחו את עצמם בענק פעמיים כשיצרו את MOHAA האגדי (והוכיחו שהסדרה ממש לא אותו דבר בלעדיהם) ואז את סדרת COD, ואני באמת מאמין שגם הפעם אנחנו נראה את המותג יורד באיכותו ודועך, ומצד שני נראה את הפרנצ'ייז החדש של החבר'ה המוכשרים האלו עולה ותופס את מקומו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם ריספאון ולהבדיל מהתקופה שהם פיתחו את מדאל אוף הונור היא השובע וגם חוסר אתגר.

היום הם אנשים מאוד עשירים שיכולים לעבוד על משחק כמה שנים טובות בלי לחץ

אני גם לא בטוח שהמשחק הראשון שלהם יהיה בכלל FPS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיקח כמה זמן שיקח, וגם ממש לא אכפת לי איזה ז'אנר בדיוק המשחק יהיה (חוץ מאיזה MMO, אני מניח)..כמו שמעריצי COD היו בטוחים שמישהו שם התחלק על השכל כשהודיעו לראשונה שהסדרה תעבור לעידן המודרני, ובסוף קיבלנו את המשחק שנחשב בעיני רבים לטוב ביותר בסדרה (אני לא ביניהם, אגב..COD הראשון לנצח יהיה המשחק הטוב ביותר בסדרה עבורי), ככה אני מאמין ש-Respawn יצליחו להפתיע את כולנו שוב מחדש, ולהוכיח שלא השם של המפתחת או של המותג הוא מה שמשנה - אלא האנשים שמאחוריו.

אם לבליזארד או לוואלב יש את הפריבילגיה לעבוד על משחק כמה שנים טובות ולהוציא אותו מלוטש ברמה מעוררת הערצה, אני חושב שלזאמפלה, ווסט ושות' מגיע גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש להם את הכסף שיש לבליזארד ו , במיוחד לא אחרי הבעיות המשפטיות...

אתה צריך לזכור שבליזארד בהתחלה בקושי שילמו לעובדים שלהם, רק אחרי שהם הפכו לחלק מחברה גדולה יותר הם התחילו להתבסס ולגדול למה שהם היום. למזלם גם המשחקים הקטנים יותר שלהם היו מאוד טובים ועזרו להם למצוא שותפים עם הכסף הדרוש.

VALVE בכלל הוקמה על ידי מיליונרים, כסף לא עניין אותם, הם פשוט רצו לעשות משחק בלי הגדרת תקציב ובלי ידע קודם :nixweiss: אם CARMACK לא היה אומר להם שזה אפשרי ואיפה כדאי להם לחפש עובדים (וגם זה רק כי הוא רצה למכור להם רישיון ל ID TECH 2) כניראה שהם היו יורדים מהרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VALVE לא הוקמה ע"י כמה רופאים?

בכל מקרה, ההבדל במצב הכספי של המפיצה הוא לא מה שקובע- לכולם יש מספיק כדי לתת הרבה, השאלה היא כמה המפיצה מוכנה להוציא...

אה, ובליזארד וactivision זו אותה חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק, היא יחידה נפרדת. חוץ מזה VIVENDI קנו את בליזארד ב 1998, עד אז היא הייתה בבעלות של חברה גדולה אחרת ורק ב 2007 היה השילוב עם ACTI.

BIOWARE הוקמה על ידי דוקטורים לרפואה, VALVE הוקמה על ידי זוג אנשים שעזבו את MS. אם אני זוכר נכון GABE היה אחד מהמפתחים הראשיים בפיתוח של גירסת ה WIN הראשונה. הם גם היו שם מאז שהחברה הוקמה אז בשלב שהם עזבו היה להם הרבה מאוד כסף (אני חושב ש GABE אמר שהוא היה מספר 13 בחברה).

ל Respawn אין תמיכה כלכלית כזו, מאריכים כל הזמן את ההליך המשפטי בשביל לפגוע בהם כלכלית, הקמת חברה דורשת הרבה כסף ו EAP יותר מפיצה ועוזר בקידום המשחק ולרוב לא משקיעה הרבה כסף במשחקים עצמם (החברות האחרות בתוכנית הזו דיי עשירות , ID, EPIC וכו').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה, נכון.

בכל מקרה, הנקודה היא כזו- גם לאקטי' יש מספיק כסף כדי להשקיע במשחק כמו שצריך.

האם זה יקרה? אני חושב שסיכוי טוב שלא. זו חברה שמתנהלת יותר מדי על מותגים מאשר על האיכות כיום, במיוחד בכותרים כמו COD. המהירות והרווח המהיר חשובים להם יותר מלשאר- הרי שנה הבאה בכל מקרה יהיה משחק חדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש להם את הכסף שיש לבליזארד ו , במיוחד לא אחרי הבעיות המשפטיות...

הם תבעו את אקטיביזן ואני מאמין שהם יראו מהם כסף.

שוב, כסף לא חסר להם ומיטב המוחות ב IW ערקו אליהם

להזכירך, המפיצה של המשחק הראשון שלהם תהיה EA איתה הם חתמו על חוזה

וגם אם נניח שאין להם מספיק כסף ל EA לא חסר.

מסקרן מאוד לראות איזה יצור כילאיים יהיה MW3 מותג ששייך לאינפיניטי אך יפותח ע"י אנשים אחרים

אני מאוד מקווה שלא נחווה שוב משחק בסגנון MOH האחרון שהיה נחמד ונחמד במונחים של COD לא בא בחשבון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה יש כבר למה לצפות... חוץ מהחרא עם הIWNET- כמה גדול היה ההבדל בין MW1 ו-MW2? נכון, היה הבדל, אבל בסך הכל הוא לא היה מאוד משמעותי. היה פה שיבוט משופר מעט של COD4.

למה שMW3 ישנה את הרעיון? אני לא חושב שהמטרה שלו היא לעשות משהו חדש. אז בסופו של דבר יהיה לנו שיבוט משופר עוד יותר של 2, אבל עד כמה אפשר כבר לצפות לכך? נכון, זה טוב, נחמד, מהנה, אבל גם אם זו תהיה יצירת אומנות זה עדיין יהיה דבר שכבר עברנו פעמיים וחצי...

לא שאני מוריד מערך המשחק (שבמקרה הטוב עדיין יהיה אחד ממשחקי הFPS הטובים אי פעם), אבל אני לא חושב שיש טעם לעשות ממנו עניין גדול כ"כ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע עד כמה יש כבר למה לצפות... חוץ מהחרא עם הIWNET- כמה גדול היה ההבדל בין MW1 ו-MW2? נכון, היה הבדל, אבל בסך הכל הוא לא היה מאוד משמעותי. היה פה שיבוט משופר מעט של COD4.

למה שMW3 ישנה את הרעיון? אני לא חושב שהמטרה שלו היא לעשות משהו חדש. אז בסופו של דבר יהיה לנו שיבוט משופר עוד יותר של 2, אבל עד כמה אפשר כבר לצפות לכך? נכון, זה טוב, נחמד, מהנה, אבל גם אם זו תהיה יצירת אומנות זה עדיין יהיה דבר שכבר עברנו פעמיים וחצי...

לא שאני מוריד מערך המשחק (שבמקרה הטוב עדיין יהיה אחד ממשחקי הFPS הטובים אי פעם), אבל אני לא חושב שיש טעם לעשות ממנו עניין גדול כ"כ.

הבעיה הפעם זה שאין אל IW וזה כבר לא יהיה אותו דבר, זה כבר לא יהיה שיבוט זה יהיה שונה לגמרי הדבר היחידי שיזכיר לנו על ה-MW הקודמים זה השם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...