Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 42 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

^ מה זה משנה הגרפיקה . מה אתה לא רואה הבדל BC2 לבין BF3 בשאר הדברים . ובCOD אין הבדל גדול. אני לא בא לשנות דעות וגם לא יצליח. לכם טוב אם זה -סבבה, לי לא וכן לאחרים. בנתיים אתם תקנו גם את BF3 ,למה? כי הוא משחק שונה מקודמו אז שווה לנסות. אם הוא היה ממש דומה לBC2 כמו בסדרת COD אז לא הייתם רוכשים .

..............

הסימנים של A וB, לא השתנו.

פשיי דבר מאוד מפריע.

שים לב איך את הדברים המאוד שולים אתה מציג.

הרעש שהפצצה עושה כשהיא מחומשת, לא השתנה.

נכון. אבל מה לגבי מפות, דמויות, תנועה ,נשקים ובנוסף תוספות כמו פנס כל מיני כוונות לנשקים , וכו'..-כל הדברים העיקרים. ידידי עיקר לא דברים שולים .

גם אם הדבר מBC2 הוא דבר טוב ולא מפריע- אין רע להעלים אותו לגמרי.

כל האיזור הזה של המיני מאפ(חוץ מהמפה עצמה) כלומר- הסקווד שלך, הטיקטים שיש, הפצצות שנשארו כדי לעבור לבסיס הבא/להגן עליהן, לא השתנה.

לא ממש הבנתי .

הצורה שבה המדליות מופיעות, לא השתנתה.

שונה במראה, מה אתה רוצה שזה יופיע בצד.

שוב היכן הדברים העיקרים שהנם דומים. :cool2:

הניקוד שאחרי המשחק, לא השתנה. רק שינו טיפה את המיקום, צבעים וכו'...לא משהו דרסטי.

הניקוד מתנהל אחרת.

לפי מיטב זכרוני גם איך שהפצצה בM-COM נראית לא ממש השתנה.

אז אתה לא זוכר טוב. כאן המחשב שונה הוא לאורך ולא קופסא כזאת. מה רצית מחשב של NASA

ההרס- אחד הדברים שהמשחק הכי מתגאה בו, גם לא השתנה כמעט ואפילו לפי הבטא של BF3- הונמך.

לא הכי מתגאה, זה התגאות על הדרך של מנוע הגרפיקה.אתה מפיל את עצמך הרי כאן הוא הונמך אז יוצא ששונה מBC2 :silly: .

בכל אופן יותר מידי אפשרות של הריסה- הורס את חווית המשחק במיוחד במפות הללו הצפופות. צריך לפעול בחכמה ולא להקשיב לילדים טמבלים שמתלהבים מזה.

יש עוד כמה דברים שהם אותו דבר או ממש דומים...אבל יש גם דברים ששינו ולטובה, זה נכון. לדוגמא: החלוקת קלאסים, בBC2 זה היה מטומטם להחריד(מדיק עם LMG? מה?) אבל בBF3 זה הרבה יותר טוב.

אני רק בא להראות לך שלא שינו כל דבר ושיש המון דברים שהם כמו BC2.

אני תמיד דיברתי על דברי עיקר ולא שולים..

הויכוח הזה חסר טעם כי עכשיו אתה שוב תגיד משהו ואני שוב אענה לך והדעה שלך לא באמת תשתנה...

אני לא חייב לשנות את דעתי וכן גם אתה... אתה משחק ואני משחק כל אחד מקבל זאת אחרת.

לשחק אצל אח שלך טיפה ולא באמת להתעמק ולדעת על מה אתה מדבר, לא עוזר לך

בחדשים אצל אחי. אני לא צריך יותר מזה , ובמשחק הזה אין צורך להתעמק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שמע רוני, לויכוח הזה הרי אין סוף.

לא תצליח לשכנע שחקני קוד לנסות בטלפילד.

הם רגילים לסטנדרט מסויים של גיימפליי, סטנדרט מושקע של תחושת נשקים והם רגילים למשחק שעובד ביום השחרור.

כל זה בטלפילד לא יכול להעניק להם מלבד גרפיקה יפה, מפות ענקיות ומשחקיות שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה לא דומה ל BC2 אז זה דומה ל BF2, או אפילו ל COD, חדש זה לא.

כמו שאמרנו הרבה פעמים השינויים ב MW3 הם יותר בשביל שהמשחק יעבוד טוב יותר ואת זה רואים ביום שמתחילים לשחק. ב BF3 אין את השינויים האלה, הרבה בעיות נשארו בסדרה הזו ב 3-4 משחקים האחרונים. את ה HIT BOX הם לא סדרו, ה HIT DETECTION אפילו יותר גרוג והם לא יסדרו אותו.

בסופו של דבר אלה הדברים החשובים, ב COD משפרים אותם או משנים אותם ואם זה לא עובד חוזרים אחורה והולכים לכיוון אחר. DICE בשנים האחרונות ראש בקיר בדברים האלה :nixweiss:

בחיים שלי לא ראיתי משחק עם HIT DETECTION כל כך גרוע וכל כך לא מתואם בין השחקנים והשרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לגרפיקה, לדעתי זאת תוספת בלבד. הדבר הראשון שאני מעוניין בו הוא שהמשחקיות תהנה מהנה בשבילי ותעשה את העבודה, הגרפיקה זה רק פלוס.

עוד שני דברים:

1. לצערי בשנים האחרונות CoD זה משחק ששם דגש יותר גדול על הקונסולות, לכן הם לא יכולים להרשות לעצמם בדור הנוכחי של הקונסולות מנוע מהפכני עם גרפיקה מעולה- שיריץ את המשחק על 30FPS, כי לקונסולות יש חומרה לא הכי חדשה שבעולם. אני מאמין שבדור הבא של הקונסולות יהיה למשחק מנוע חדש שיראה מצוין אפילו יותר מBF3, זה לא שהם לא יכולים, הם פשוט לא רוצים כרגע.

2. CoD זה אחד מהמשחקים הכי תחרותיים בעולם(בדומה לCS), ברגע שהזרימה שלו תיפגע(בגלל אנימציות או גרפיקה מפלצתית שתכביד יותר מדי על המחשב), ככה גם יפגע התחום התחרותי של המשחק, אז אולי הם יכלו לעבור מנוע, אבל זה היה מרסק להם תחום חשוב מאוד מהמשחק.

מנוע(ובעיקר במשחקים כמו CoD וCS), צריך ליצור עם חשיבה מרובה- שיציג גרפיקה טובה אבל לא יכביד על מחשבים יותר מדי עד כדי כך שהמשחק לא ירוץ טוב, שלא יפגע בתחום התחרותי של המשחק ושלא יפגע בקונסולות, ברגע שאחד מהדברים האלה לא מתקיים- המנוע לא מספיק טוב.

כרגע המנוע של CoD מעולה, הוא קליל מאוד וביחס למה שהוא דורש מהמחשב הוא מנוצל כמעט ב100%.

אז שוב, אני מאמין שברגע שיגיע דור חדש של קונסולות(כמה שנים) יפותח מנוע חדש לCoD, שלא יפול ביופיו מBF3, לא יהיה כל כך כבד ויתאים גם לקונסולות וגם לתחום התחרותי, ברגע שזה יקרה, לא יהיה לכם מה לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע רוני, לויכוח הזה הרי אין סוף.

לא תצליח לשכנע שחקני קוד לנסות בטלפילד.

הם רגילים לסטנדרט מסויים של גיימפליי, סטנדרט מושקע של תחושת נשקים והם רגילים למשחק שעובד ביום השחרור.

כל זה בטלפילד לא יכול להעניק להם מלבד גרפיקה יפה, מפות ענקיות ומשחקיות שונה.

לא מנסה בכלל לשנות דעות, אני בכלל הגבתי תחילה רק על BF3 .

אני לא צריך לשכנע הם מלאא רוכשים גם את BF .

וכאן אתה טועה, BF3 לא מתנהל ברובו על ידי מפות ענקיות . לכן הפעם על פי דעתי יותר יהנו מאשר קודמו. זכור אותי.

...

ערכתי את הודעתי הקודמת בקשר אלייך Gilbk

אפשר לסיים את זה, כי בעיקר אין דברים שדומים לBC2 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ מה זה משנה הגרפיקה . מה אתה לא רואה הבדל BC2 לבין BF3 בשאר הדברים . ובCOD אין הבדל גדול. אני לא בא לשנות דעות וגם לא יצליח. לכם טוב אם זה -סבבה, לי לא וכן לאחרים. בנתיים אתם תקנו גם את BF3 ,למה? כי הוא משחק שונה מקודמו אז שווה לנסות. אם הוא היה ממש דומה לBC2 כמו בסדרת COD אז לא הייתם רוכשים .

גם כל משחק CoD שיוצא שונה מקודמו- זאת עובדה. כנ"ל BF3 וBC2.

אולי לדעתך השינוי בCoD לא מספיק דרסטי, זה בסדר, זאת דעתך, אבל להגיד שזה אותו משחק? שלא שינו כמעט כלום? שקר וכזב.

אתה בוחר להסתכל על זה בצורה אחרת, בסדר, אז אני אדבר בצורה שאתה מדבר בה:

אם BF3 היה מאוד דומה לBC2 עדיין הייתי קונה אותו, כי BC2 העביר לי המון שעות ובכל משחק ללא יוצא מן הכלל(אפילו בCS) יש שינויים, אין משחק שהוא בדיוק אותו דבר כמו קודמו, תמיד משפרים ולטובה, בגלל זה אני אקנה את BF3 ואת MW3, כי הם שונים מהמשחקים שקדמו להם, כי נהניתי מהמשחקים שקדמו להם וכי אני יודע שאני לא אתאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקח את המילה יותר מידי רחוק. אין דבר כזה בלי שינוי בכלל. אם המשחק BF3 היה בעיקר אותו דבר כBC2 אני לא הייתי קונה.

אך אם היה בעיקר כמו BF2142 אז כן הייתי קונה. כי עיקרי הדברים בBC2 לא היו לטעמי.

אתה שיחקת שעות בBC2 אבל מה אם אלה שלא -שיתיאשו מהר הם לא היו רוכשים את BF3 אם היה דומה בעיקר לBC2 .

ובקשר לMW3 לי זה לא מספיק, אבל גם למשחקיות של הסידרה אני לא הכי מתחבר (וזה לא למפות ) אלא אין הרבה חשיבה הכל מהיר וכן הנשקים יותר מידי חזקים ואין איזון ... לכן תמיד יש חבר'ה אם יותר עדפה לכאן ויש חבר'ה יותר לשם....ובוא נגיד הפעם BF שיחקו אותה למעני :-[ גםנ סגנון BF וגם מפות צפופות.. ככה אין לי מה לחפש במקומות אחרים :jump:

.....

איך אתה מסתדר בלשחק בשני המשחקים? אתה משחק תקופה בכל משחק לחוד? אם לא הרי לשחק בשניהם זה מבלבל כמו לחצנים והתרגלות לדמות נשקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין בעיה לשחק בכמה משחקים במקביל. בזמן ששיחקתי ב BETA שיחקתי גם ב BLOPS, MW2, KILLZONE 3 ועוד כמה משחקים אחרים. לעבור ל BC2 היה בעייתי בגלל המוגבלות שלו (במיוחד זה שאי אפשר לרוץ לצדדים). גם RAGE טיפה מפריע, שיחקתי בו הרבה בימים האחרונים והיום שיחקתי ב SPEC OPS והיה לי שוק של כמה דקות, RAGE פשוט משחק קל מידי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מדויק להיות שחקן מעולה בשתי משחקים באותו הרגע.? זה לא בעיה לשחק בכל משחק אבל השאלה להיות אתה לפי היכולת שלך.

אז אפשר לשחק חצי שנה רצוף בשני המשחקים ולהיות טובים באותה מידה שתשחק באחד בלבד? לא יודע זה נשמע מבלבל....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתומי בדקתי תגובות חדשות להודעות שלי, ראיתי 5 עמודים חדשים שלא קראתי בדיון הזה, חשבתי "וואו בטח סיימון פרסם מחיר וכולם נרשמים"

תאמת, נמאס מההתנצחות האין סופית הזאת

rroonnii ניצחת, אנחנו הפראיירים שמובלים בעיניים עצומות אל ארקדיה בחצות הלילה.

הרי הכי כיף בעולם זה לרוץ עם מברגה אחרי טנק....

רד מזה, זאת כבר עוגמת נפש מה שנהיה מהדיון הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...