Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 41 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אם אתה לא רואה את הדברים שהעבירו מ BC2 כניראה שאתה עיוור :P

בכל משחק המפות שונות ובכל משחק בסופו של דבר אתה משחק באותן מפות. זה לא משנה כמה הן יפות וגדולות באותו משחק אתה תשחק באותן מפות. נכון שזה שונה מהמפות במשחקים הקודמים אבל זה לא משנה. לרגע לא הזכרתי את זה שב BC2 המפות בחלקן היו עלובות ביותר, בערך כמו METRO ב ALPHA, תמיד אותה קבוצה מנצחת.

אני מציין עובדות, יש פה אנשים שבאים וכותבים דברים מפגרים בצורה מפחידה שנכונים לכל משחק אבל ב COD הם חיסרון כי זה נוח להם :nixweiss:

את החלק האחרון לא כל כך הבנתי :lol:

אם משחק לא עובד בשבוע-שבועיים הראשונים כמו שצריך אז הוא לא משחק טוב, סורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא נכון, מדובר במשחק בפני עצמו... ובמיוחד אין זכר לBC2 (בלי קשר למצבי משחק ובאגים :silly: ) . נשקים שונים וכן הרתע, פרסים ומדליות שונות ומרובות ,דמויות ממש שונות וכן התנועה ,מפות מאד שונות... אין כמעט דבר שדומה .

למרות שאני קונה את BF3...אתה חי בסרט אם אתה חושב שאין דברים שהעבירו מBC2.

בעיקר הרבה מהנשקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אותם נשקים, איזה נשקים אתה רוצה שכבר ישימו ?בכל משחק שמים את הפופלריים . מזכיר לי אחד שאמר יש את אותם טנקים. אבל מה נעשה שאלו הטנקים הטובים בעולם ועדיין (והאמת של הרוסים יש חדש -רק נראה אותו דבר כי גם במציאות הוא נראה דומה ) .

אז בחזרה לנשקים. שינו את המראה שלהם (מאוד) את הרתע וכו'.. אין זכר לBC2

HuGeMouTh

לא ,אני לא רואה. אני רואה השקעה חדשה.

מפת 'המטרו' (בבטא תיקנו את הסביבה אפשר לנצח בכל צד ) אדירה, כל התקדמות לתחנות בסבב האחר מציג איזור אחר ומושקע אחרת. אין את זה בBC2 וכן אין שמסביבה פתוחה נכנסים לסגורה ולחימה צפופה וכן האלה...

זאת הבעיה שלך אתה מפיל דברי באגים ובעיות חוץ אל תוך המשחקיות. לא מבין שאת העיקר מתקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אותן נשקים, איזה נשקים אתה רוצה שכבר ישימו (בכל משחק שמים את הפופלרים ) מזכיר לי אחד שאמר יש את אותם טנקים. אבל מה נעשה שאלו הטנקים הטובים בעולם ועדיין (והאמת של הרוסים יש חדש -רק נראה אותו דבר כי גם במציאתו הוא נראה דומה ) .

אז בחזרה לנשקים שינו את המראה שלהם (מאוד) את הרתע וכו'.. אין זכר לBC2 .

גם המראה של הנשקים השתנה מMW1 לMW2 וMW3...אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך, וגם ההרגשה די דומה. גם שחקני COD מודים בזה פשוט יש כאלה שאומרים טוב לנו ככה.. טוב לנו מפות חדשות טוב לנו תיקונים פה שם. זהו.

כן כל כך, המראה של כמעט כל משתנה בין משחק למשחק.

ההרגשה גם די לא דומה, משתנה פלאים בין משחק למשחק.

באיזה CoD בכלל שיחקת כשאתה מדבר ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שזה רק עניין של נשקים. הדמויות מרגישות אותו הדבר,אפילו המראה של הניקוד אותו דבר והמפרט פחות או יותר. בקיצר כמעט הכל זהה. אתה לא יכול לקחת פה משהו שטיפה אחרת ולהגיד הנה זה שונה. רק שינוי משמעותי זה שינוי.

בכלליות אני לא אומר שיש לשנות הכל. אבל אני אשלם על משחק שלפחות השקיעו בו מעבר ליצאת משחק שיוצא כל שנה ובערך אותו דבר ורק טיפה טוב יותר ופעם אחרת רע יותר. זאת דעתי...וברגע שיהיה אחרת אני אנסה שוב.

סיכום: שים לב בכלל לא באתי להגיב דווקא על COD. השבתי אך ורק לHOG... שמכניס להשוואה תמיד את המשחק BF3 .

לך ולאחרים טוב כך השמק -סבבה .אני לא מנסה לשנות את הדעות . לי זה לא מספיק . למה שחקני COD רוכשים את BF אבל שחקני BF רבים לא.

רק כי BF מציג השקעה חדשה -אז שווה מחדש לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חושב שזה רק עניין של נשקים. הדמויות מרגישות אותו הדבר,אפילו המראה של הניקוד אותו דבר והמפרט פחות או יותר. בקיצר כמעט הכל זהה. אתה לא יכול לקחת פה משהו שטיפה אחרת ולהגיד הנה זה שונה. רק שינוי משמעותי זה שינוי.

בכלליות אני לא אומר שיש לשנות הכל. אבל אני אשלם על משחק שלפחות השקיעו בו מעבר ליצאת משחק שיוצא כל שנה ובערך אותו דבר ורק טיפה טוב יותר ופעם אחרת רע יותר. זאת דעתי...וברגע שיהיה אחרת אני אנסה שוב.

סיכום: שים לב בכלל לא באתי להגיב דווקא על COD השבתי אך ורק לHOG... שמכניס להשוואה תמיד את המשחק BF3 .

אני לא אמרתי שזה רק עניין של נשקים, אני נתתי דוגמא.

הדמויות מרגישות אותו דבר- זה משהו שלא צריך לשנות, זה נהדר ככה.

המראה של הניקוד אותו דבר- שוב, לא נכון.

מפרט? על מה אתה מדבר?

לא כמעט הכל זהה, אתה פשוט מסתכל על זה איך שנוח לך, בלי באמת לראות על מה אתה מדבר.

איזה שינוי משמעותי יש בין המראה של הניקוד בין BC2 לBF3?

ורק לידיעתך, כל משחק CoD מפותח שנתיים ולא שנה, הנה עוד משהו שמראה שאין לך מושג על מה אתה מדבר.

עכשיו לשאלה שלי(אל תתחמק שוב), באיזה משחק/י CoD שיחקת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר את BF3 כי ברור שכולם פה משווים ל BF3 גם אם הם לא כותבים את השם. רוצה השוואה למשהו אחר?

איזה שינוי ראית במשחקים של VALVE? מ 2007 הכל ניראה אותו דבר ואתה לא תיראה מישהו אומר מילה על זה. אם משהו עובד תשתמש בו ותשתמש בו בצורה נכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מזכיר את BF3 כי ברור שכולם פה משווים ל BF3 גם אם הם לא כותבים את השם. רוצה השוואה למשהו אחר?

איזה שינוי ראית במשחקים של VALVE? מ 2007 הכל ניראה אותו דבר ואתה לא תיראה מישהו אומר מילה על זה. אם משהו עובד תשתמש בו ותשתמש בו בצורה נכונה.

+1

וואלב לא משנים יותר מדי במשחקים שלהם(תלוי מאיזו בחינה ובאיזה משחק), לדוגמא: L4D1 וL4D2, לא רק שהם שינו מעט מאוד(הוסיפו כמה זומבים נשקים ושלבים שהיה אפשר להוסיף בDLC או פאטץ') הם גם דפקו את מי שקנה L4D1, שיחררו כמעט את כל הקמפיינים שלו או את כולם(לא ממש זוכר) לL4D2 והוציאו לו עוד שלבים בלעדיים רק לו.

ואף אחד לא מתלונן, למה? כי המשחקים של וואלב מצוינים, אז כל המסביב(כמו המנוע שמשפרים ממשחק למשחק בדיוק כמו CoD) לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתן לסירטונים להראות ולא דיבורים.

BC2 לבין BF3 .

http://www.youtube.com/watch?v=0jL7ZBrdApo&feature=player_embedded

.....

MW2 לבין MW3

http://www.youtube.com/watch?v=g4GSxDSy57Y&feature=related

.....

אחי משחק בסידרה(כן הוא אוהב משחקים קצר ולעניין ) אני תמיד רואה ומשחק קצת.

לא הבנת, אתה יכול לדבר על BF3 כמה שאתה רוצה (ואתה עושה זאת באשכולBF 3 ) אך אם מדברים על COD תנסה להשיב גם ישירות ולא כמעט תמיד להשיב לכיוון משחק אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, ההודעות שלי מבוססות על עובדות והרבה הודעות אחרות שאני רואה פה מבוססים על שקרים/התאמה שלהמציאות.

אם אתה לא רואה דברים שהעבירו מ BC2 ל BF3 אז אתה עיוור לא מתיחס לגרפיקה במשחקים.

אמרו לך את זה הרבה פעמים, גרפיקה מעניינת לנו את התחת וחוץ מגרפיקה לא שינו שום דבר ב BF3, הכל מבוסס על המשחקים הקודמים בסדרה ואולי עבר שיפורים קלים.

כמו שאמרנו בהודעות האחרונות, אנחנו יכולים להביא לך סרטונים ממשחקים ש ותיראה שגם שם הכל ניראה אותו דבר ועובד אותו דבר.

זה שאתה לא רואה שינוי בגרפיקה לא אומר שלא עשו שינויים, ב MW3 סדרו את רוב הבעיות שהיו במשחקים הקודמים ודאגו שה SP יהיה כמו שצריך וה CO OP וה MP יהיו ברמה גבוהה.לדעתי שינויים הרבה יותר חשובים, אני רוצה לשחק לא להביא ביד על של רובים ואנימציות של ריצה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתן לסירטונים להראות ולא דיבורים.

אחי משחק בסידרה(כן הוא אוהב משחקים קצר ולעניין ) אני תמיד רואה ומשחק קצת.

לא הבנת, אתה יכול לדבר על BF3 כמה שאתה רוצה (ואתה עושה זאת באשכולBF 3 ) אך אם מדברים על COD תנסה להשיב גם ישירות ולא כמעט תמיד להשיב לכיוון משחק אחר.

נו באמת...

הסימנים של A וB, לא השתנו.

הרעש שהפצצה עושה כשהיא מחומשת, לא השתנה.

כל האיזור הזה של המיני מאפ(חוץ מהמפה עצמה) כלומר- הסקווד שלך, הטיקטים שיש, הפצצות שנשארו כדי לעבור לבסיס הבא/להגן עליהן, לא השתנה.

הצורה שבה המדליות מופיעות, לא השתנתה.

הניקוד שאחרי המשחק, לא השתנה. רק שינו טיפה את המיקום, צבעים וכו'...לא משהו דרסטי.

לפי מיטב זכרוני גם איך שהפצצה בM-COM נראית לא ממש השתנה.

ההרס- אחד הדברים שהמשחק הכי מתגאה בו, גם לא השתנה כמעט ואפילו לפי הבטא של BF3- הונמך.

יש עוד כמה דברים שהם אותו דבר או ממש דומים...אבל יש גם דברים ששינו ולטובה, זה נכון. לדוגמא: החלוקת קלאסים, בBC2 זה היה מטומטם להחריד(מדיק עם LMG? מה?) אבל בBF3 זה הרבה יותר טוב.

אני רק בא להראות לך שלא שינו כל דבר ושיש המון דברים שהם כמו BC2.

בקיצור, גם בBF וגם בCoD כל מיני דברים נשארו דומים אבל גם השתנו כל מיני דברים, בניגוד למה שאתה חושב שרק בBF השתנה.

בשני המשחקים העבירו דברים ממשחקים קודמים אליהם וזה לא קיים רק בBF וCoD אלא גם בעוד המון משחקים היום, חידושים רציניים אין יותר מדי.

הויכוח הזה חסר טעם כי עכשיו אתה שוב תגיד משהו ואני שוב אענה לך והדעה שלך לא באמת תשתנה...

נ.ב.

לשחק אצל אח שלך טיפה ולא באמת להתעמק ולדעת על מה אתה מדבר, לא עוזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוני, זה לא כזה מענין הגרפיקה.

וחבל שאתה לוקח סירטון של BF3 בגירסת ה מכינוס של אנבידיה (מחשבים חזקים)

ומראה סירטון של MW3 מצילום מהאקסבוקס.

למרות ששוב, זה לא כזה מענין הגרפיקה אלא הגיימפליי, מה שנתון להעדפות של כל אחד ואחד כן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...