Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 26 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימון, כאחד שהשתתף בקניות הקבוצתיות של MW2 וBO והייתי מאוד מרוצה מהן(גם בגלל החנות שממנה הייתה הקנייה וגם בגלל המחיר) יש לי שאלה, האם אתה מתכנן כזאת גם לMW3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי את MW3 מ- ShopTo.Net תמורת כ-200 ש"ח (אל חשש , קניתי גם את BF3 משם תמורת אותו הסכום :) )

אני שוקל לשדרג ל- Hardened Edition , כרגע אני לא רואה את זה בגרסת אלא רק .

פתחתי שאלות בכל הפורומים הרשמיים + שאלתי שאלות ישירות בטוויטר את המפתחים של המשחק + צוות השיווק / ניהול של המשחק.

אם את מישהו זה מעניין , אני אדאג לעדכן פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח זאת בהומור...

מוגבל גדול, מוגבל קטן, בסופו של דבר שניהם מוגבלים עם 360 :nixweiss:

עד כמה שידוע לי אין LE למחשב וגם במשחקים הקודמים לא היה. הדבר הכי קרוב שיש לבונוס זה ב וגם שם הבונוס הוא COD4:MW.

אני לא רואה סיבה שהפעם לא תיהיה קבוצתית בפורום עם מחיר שדומה לזה שהיה שנה שעברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הוא בדיוק מה שהרוב רצו, MW2 עם מפות ונשקים חדשים ושיפורים מינוריים במנוע ובגרפיקה, ויש אפקטים חדשים פה ושם שנדחסו למנוע יחד עם מה שנראה כמו אפקט בלור אטמוספרי כלשהו שעוד לא ראיתי בIW ENGINE...

ודרך אגב, מאז שעברתי לאקסבוקס אני לא מפסיק להתפלא עד כמה החוויה שונה ועד כמה מרגישים שזו הפלטפורמה שמשחקים כמו COD נועדו לה, ולא הPC. (בלה בלה בלה שוטרים זה רק לPC)

הרגע סיימתי סשן בMW2 ונהנתי בטירוף, שלא נדבר על טיוברים שאני יכול לספור על יד אחת מאז שיש לי את האקסבוקס... ::)

לדעתי מי שרוצה להיו בטוח ב100% שלא יקבל פורט חלש עם פגמים שיפריעו לחוויה ורוצה להנות מהחוויה המלאה כפי שתוכננה - שירכוש את המשחק ל360.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו ששיחק מספר לא מבוטל של FPS בקונסולות, זה חרא של דבר. עם כל הכבוד לזה שאתה חושב ש COD הוא לא משחק מחשב עד MW הראשון IW בקושי התייחסו לקונסולות, TREYARCH היו אלה שהוציאו את המשחק לקונסולות עם COD3 העלוב וזה רק כי גם היום אין להם את היכולת לפתח משחקים למחשב.

המשחק היחיד שעד היום ראינו מ IW שלא היה מושלם למחשב זה MW2 וניראה כאילו הם למדו בשנתיים האלה שהיה עדיף לא לגעת ולהשאיר חלק גדול מהדברים כמו שהיה ב MW הראשון. חוץ מזה קשה מאוד לפשל עם ו STEAMWORKS, יש מפתחות שהצליחו לעשות את זה (ראו BLACK OPS ו HOMEFRONT) אבל כמו שאמרנו המשחק הזה מפותח על ידי חברות רציניות יותר. בעבר זה היה בעייתי כי לא תמך כל כך ב DLC, מאז VALVE ישרו קו עם שאר החברות ודאגו לשמור את בחזית עם החבילה הכי טובה למפתחים שרוצים משחק מחשב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמישהו ששיחק מספר לא מבוטל של FPS בקונסולות, זה חרא של דבר. עם כל הכבוד לזה שאתה חושב ש COD הוא לא משחק מחשב עד MW הראשון IW בקושי התייחסו לקונסולות, TREYARCH היו אלה שהוציאו את המשחק לקונסולות עם COD3 העלוב וזה רק כי גם היום אין להם את היכולת לפתח משחקים למחשב.

המשחק היחיד שעד היום ראינו מ IW שלא היה מושלם למחשב זה MW2 וניראה כאילו הם למדו בשנתיים האלה שהיה עדיף לא לגעת ולהשאיר חלק גדול מהדברים כמו שהיה ב MW הראשון. חוץ מזה קשה מאוד לפשל עם ו STEAMWORKS, יש מפתחות שהצליחו לעשות את זה (ראו BLACK OPS ו HOMEFRONT) אבל כמו שאמרנו המשחק הזה מפותח על ידי חברות רציניות יותר. בעבר זה היה בעייתי כי לא תמך כל כך ב DLC, מאז VALVE ישרו קו עם שאר החברות ודאגו לשמור את בחזית עם החבילה הכי טובה למפתחים שרוצים משחק מחשב טוב.

מה אני אגיד לך... דעתך היא דעתך אבל מספר השחקנים והפופולריות יחד עם המכירות מדברים בשם עצמם. וקוד הוא בהחלט משחק בראש ובראשונה עוד מימי קוד4...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...