Banshee לא משמיע מוזיקה, Rhythmbox סתם עושה בעיות ובעיות יישור (אובונטו 11.04) - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Banshee לא משמיע מוזיקה, Rhythmbox סתם עושה בעיות ובעיות יישור (אובונטו 11.04)

Recommended Posts

אז לפני כמה זמן חזרתי ללוע הלינוקס, והתקנתי 11.04. מערכת נחמדה, אבל יש לי כמה בעיות שם:

1. Banshee פשוט לא משמיע . כבר טענתי את הכל ולפעמים זה כן עובד, אבל בדרך כלל לא. זה פשוט נמתקע במצב המתנה וזהו. גם Rhythmbox לא עובד כמו שצריך, אני צריך כל הפעלה להעלות את ספריית המוזיקה מחדש וזה לא מזהה את האלבומים וזה מעצבן. אני מעדיף להשתמש בבאנשי, אבל רק אם זה עדיין לא יעבוד אני אשתמש בריימבוקס.

2. ממשק הUnity פשוט לא תואם עברית. הרבה ממשקים הפוכים בשפה העברית, ובסרגל בצד פשוט אין טקסט. איך אפשר לסדר את זה- או אפילו לשנות שפת ממשק לאנגלית?

תודה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי לגנום בלי קשר כי זה נוח יותר מהיוניטי, לא הרבה התשנה, איך אוכל להחליף שפה?

והאמת שהעסק עם תוכנות המוזיקה יותר דחוף לי. יכול להיות שהמחיצה שהקצאתי ללינוקס קטנה מדי או שאין קשר? כי זה כבר עבד לי כמה פעמים (טענתי את המוזיקה דרך מחיצה אחרת שדרכה עבדתי בווינדווז וזה עבד בהתחלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי קשור המוסיקה ומקום פנוי. תבדוק בתוכנה כמו kdf (ב KDE) או df -h (בקונסול) כמה מקום פנוי יש לך

תריץ את הנגן מתוך הקונסול ותבדוק מה הוא כותב לשם כשהוא נכשל

תבדוק אם מותקן אצלך xine או gstreamer

תתקין video lan ותבדוק אם ממנו זה עובד תמיד או לא

עברית - ב KDE יש מלאה

ב Gnome 3,0 החדש כנראה שאין (הוא דיי בבניה ולא מלא) - תתקין Gnome 2.30 או KDE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...