Hitman: Absolution - דיון מקדים - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Hitman: Absolution - דיון מקדים

HuGeMouTh

Recommended Posts

משחק מדהים לפי דעתי,פשוט אני מעריץ היטמן עוד מימיי המשחק הראשון :jump:

נהנה מאוד מהמשחק,הוסיפו כמה שטויות של ארקייד,אבל אני משחק על הרמה הכי קשה ובכך יוצא שזה היטמן "אמיתי" לגמרי...

וככה גם ממש מפעילים את הראש בשביל לעבור כל שלב בסטיייל,כמו שהיטמן אמור להיות.

שאלה קטנה למי שמבין כי אני לא :

אז כמו שאמרתי ברמה הכי קשה אני משחק,ונאמר והתחפשתי למאבטח,אז עדיין ישר מזהים אותי,איך שאני עובר ליד המאבטחים האחרים ישר חושדים בי,

אם אני מתחפש לגנן או למלצר אז הכל בסדר,אבל אם אני מתחפש לבעל ,שוטרים גם לדוגמא,אז זה לא תופס,

יש איזה שיטה להשאר מוסווה גם כמישהו שהוא לא רק גנן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אהלן..רציתי לדעת על איזה דברים אני יכול לוותר בגרפיקה של HITMAN ABSOLUTION ואת איזה דברים כדי לי להעלות בשביל שהמשחק יראה הכי טוב

יש לי מחשב יחסית סבבה i5 עם ATI RADEON 6850 ו 4GB RAM 3

נראה לי מה ששם אותי בבעיה זה הRAM אבל לא משנה

רציתי לפי התמונות שתגידו לי מה פחות חשוב בשביל שהמשחק ירוץ מהר ויפה ומה יותר חשוב ..כרגע עם מה שאתם רואים בתמונות זה רץ לי על 45-55 FPS בערך..יכול להגיע גם ל60 באיזורים מסוימים אבל גם לרדת מ40 מדי פעם

13538260495958.jpg

13538260845078.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנוע המשחק ממש לא תקין, יש קטעים בשלב הראשון עוד שהFPS יורד אפילו ל24 ,22FPS בלבד! וזה עוד עם כרטיס מסך 7950 , יכול להיות שיש לי צוואר בקבוק עם המעבד שלי? אפילו שאני מוריד הרבה בהגדרות :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה העדיפות היותר טובה מבחינה גרפית/ויזואלית מבין השני המצבים במשחק:

1. shadow quality - ULTRA

SSAO -NORMAL

2. shadow quality - HIGH

SSAO - HIGH

* שני המצבים רצים לי טוב על אותו FPS

כאשר שאר ההגדרות על מקסימום ו 2x MSAA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוד פשוט לבדוק את זה. תפעיל Fraps או תוכנה שתאפשר לכידת תמונה (screenshot).

תמקם את הדמות \ זוית המצלמה איך שבא לך, אל תיגע בעכבר, קח screenshot, כנס לתפריט, שנה הגדרות, חזור למשחק וקח עוד screenshot.

עכשיו תשווה בין 2 התמונות שלקחת (תעבור ביניהם קדימה אחורה). מאחר והזווית נשארה זהה, אתה אמור להבחין בהבדלים די בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE ,בתור מומחה לגרפיקה

העלתי תמונה (אשמח אם תעיף מבט) מהמשחק וסימנתי בחצים האדומים את מה שמפריע לי במשחק הזה ובכלל בגרפיקה של כל המשחקים, אני מתכוון לריצודים ושברים של קווים ,כבר תבין על מה אני מדבר

הבנתי שנווידיה הוציאו/פיתחו את ה TXAA מה שאמור לטפל בדברים האלו לפחות ככה הבנתי אבל זה נגיש רק לכרטיסים מסדרה 6 ואני עם כרטיס מסדרה 5.

כרגע גם עם גרפיקה +רזולוציה הכי גבוהה ושום דבר לא פותר את הבעיה , יש משהו שאני יכול לעשות כדי לתקן את הבעיה או לפחות לצמצם

אולי עם שינויים גרפיים מהדרייברים או תוכנה חיצונית ?

אני בתור "וידאופילים" זה דבר שמאוד מציק לי בעין והייתי שמח להעלים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבין לליבך. וגם אם היה לך 6xx, התמיכה ב-TXAA תלוייה במשחק, ובינתיים רק 3 משחקים תומכים שוחררו. hitman לא ביניהם.

TXAA הוא יעיל מאוד מבחינת ביצועים, אבל כן ניתן להלחם ב-shader aliasing, temporal aliasing וחברים, בעזרת OGSSAA, SGSSAA או Downsampling

(וגם שילובים של שיטות שונות).

אם תרצה אני ירחיב על השיטות השונות, אבל לצורך העניין, ב-hitman תגדיר SGSSAA (דרך nvinspector) בצורה הבאה:

Antialiasing mode - Enhance the application setting

Antialiasing setting - application controlled (תשאיר את זה כמו שזה, ותבחר את ה-MSAA דרך המשחק)

Antialiasing Transparency Supersamplng - 2x/4x/8x Sparse Grid Supersampling (בחר 2x/4x/8x בהתאם ל-MSAA שבחרת במשחק)

קח בחשבון שתוספת SGSSAA מכבידה (פחות מ-OGSSAA, אבל עדיין)

אגב השינוי יכנס לתוקף רק כשתפעיל את המשחק מחדש (ז"א לא תהיה השפעה כל עוד המשחק רץ ברקע)

במקרה של hitman: absolution אין צורך בבחירת דגלי תאימות ל-AA. אבל בהרבה משחקים אחרים SGSSAA תלוי בדגלי תאימות שונים, בעיקר כשבוחרים את ה-MSAA מהדריבר במקום מהמשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חידשתה לי משהו ששנים סבלתי ממנו וסוף סוף מצאתה לי לזה פתרון(חבל שלא ידעתי את זה קודם) אכן כאשר אני מגדיר ב nvinspector את ה -

Antialiasing Transparency Supersamplng

ל - SGSSAA כפול 8 והמשחק MSAA גם ל כפול 8 אז נעלם ה

temporal aliasing ...

:xyxthumbs:

הבעיה היא כמו שציינתה ה FPS יורד משמעותית לכיוון ה 15 FPS(אצלי לפחות זה ככה) אומנם שחיק במשחק ספציפי הזה אבל לא מהנה בכלל אז כל עוד אני אם הכרטיס GTX570 אצטרך לוותר על זה לפחות במשחק הזה אבל אדע להבא שיש את האופציה שאפשר לישם אותה על משחקים פחות כבדים ואז אוכל להנות משני העולמות .

אם כבר בנושא ה GTX680 מריץ עם כל ההגדרות הנ"ל את המשחק עם

FPS] גבוהה? אם כן שווה לשדרג או לחילופין לקנות עוד כרטיס כמו שלי שיהיה SLI וככה אוכל להריץ ולהנות גם מ FPS גבוה.

תוכל רק לעשות לי סדר בבלגן הלכתי קצת לאיבוד לגבי כל ההגדרות שחלק מהם בכלל אני לא מוצא ב nvinspector לעומת מה שרשמתה:

1. SGSSAA זה ראשי תיבות ? בשביל האפקט זה תמיד צריך לעבוד בהתאמה עם ה MSAA בכלל במשחקים?

2. OGSSAA , כנל , מאיפה הבאתה את זה לא מוצא כזאת הגדרה

3. "

Sparse Grid Supersampling" לא מוצא את זה בתוכנה הקיצור של זה

SGSSAA ?

4. ב

nvinspector תחת

Antialiasing Transparency Supersamplng יש הרבה שיטות מבניהם ה

SGSSAA , יש צורך בשימוש או אפקט בשיטות אחרות שם שכדי לנסות על משחקים ?

5.לצורך המשחק ציינתה הגדרות שיש לשנות ב

nvinspector

: הורדתי את הגירסא 1.9.6.8

Antialiasing mode

- Enhance the application setting >>לא מוצא את זה ,הכי קרוב שם הזה מצאתי SELECTOR ENHANCE זה אותו הדבר ?

כנל לגבי

Antialiasing setting

- application controlled אין לי את האופציה

application controlled ,בגירסא שלי אולי מתכוונים METHOD NONE ?

אני מקווה מאוד שאני לא מעיק עליך עם כל השאלות ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע כל זה ממש לא קשור לנושא הדיון אז לא נעשה את זה כאן. נראה לי שאני יכתוב איזה מדריך בעניין...

ככה הגדרתי 2xSGSSAA למשחק, בשילוב 2xMSAA מתוך המשחק כאמור (כבר קישרתי את זה בעמוד הקודם):

http://img.techpowerup.org/121124/nvidia_20121124_171933.png

וגם ציינתי שזה רץ יותר טוב ונראה יותר טוב מ-4xMSAA לבדו. לא קצת הגזמת שם עם ה-8xSGSSAA ? :)

בקיצור שמור את השאלות לדיון אחר שאפתח בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה

אז זהו שאם אני מריץ רק על כפול 2 זה מטפל חלקית בתופעות הלוואי שהזכרתי אבל עדיין נראים אם זאת רץ חלק יחסית

ורק אם אני מכפיל ב 8 את שניהם , רק זה "עושה את העבודה" ומחליק את כל "הריצודים בקווים אלכסונים"...

אה עכשיו הבנתי למה לא הסתדרתי עם ההגדרות ב nvinspector לעומת ההגדרות שלך , כי העלתי את הקובץ התוכנה EXE ללא ה XML וזה היה פוגם בהגדרות עכשיו העלתי את התוכנה עם הקובץ הנוסף וההגדרות הסתדרו בגלל זה הסתבכתי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שמתם לב שלאחר שיצא העדכון האחרון 310.70 לבעלי כרטיס , ה FPS והביצועים של המשחק השתפרו בכ 30-40 אחוז ?

לפני העדכון ה הייתי צריך לשחק עם MSAA כפול 2 ולהוריד את ה SHADOW ל HIGH בשביל לשחק על 45-30 FPS

עכשיו לאחר העדכון כאשר הכל המקסימום וגם ה MSAA כפול 8 ה FPS סביב ה 45 ואם אני מוריד MSAA ל 4 אז המשחק רץ כמעט כל הזמן על 60-90 FPS מטורף 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...