מה קורה עם TMS בימינו? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה עם TMS בימינו?

יואב גולדהורן

Recommended Posts

אם מדובר במפרט לא זול במיוחד, אפשר בתוספת לא גדולה למחיר (130 ש"ח) לקחת שירות VIP בבית הלקוח ל-3 שנים מ-RSM למשל. אני מניח שיש עוד חנויות שנותנות שירות כזה ואני יכול להעיד ממקור ראשון שגם בלי VIP קיבלתי שירות מצויין מ-IQPC באשדוד למרות שאני מב"ש.

ספק כוח וספריי לחץ אוויר כולה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי מזל רע עם ספקים ואני צריך להיות בטוח שהאחריות תהיה תקפה ואפקטיבית (שמעתי מספיק סיפורים על התחמקות מאחריות). חוצמזה שאני צריך גם כמה שירותי מעבדה (ספציפית, אחותי צריכה להרכיב מחשב חדש לגמרי ש-90% ממנו זה חלקים שאני נותן לה) ואני מעדיף שזה ייעשה בידיים טובות (TMS נתנו פעם חיווט פנטסטי וניקוי יסודי מאוד, מה שלא ראיתי אף חנות אחרת עושה מעולם).

מצטער אם זה נראה טיפשי, אבל רציתי לדעת על מי אפשר לסמוך בסביבת המגורים שלי (=אף אחד). חוץ מזה שזה עשוי לעזור לאנשים אחרים שמבקרים כאן ועברו - כמוני - בצומת ביג, ראו את החנות עם שלט "מייד אשוב" אך סגורה למשך חודשים ורוצים לבדוק האם היא עדיין קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אם מדובר בהרכבה זה סיפור אחר...

אחריות ממילא נותן היבואן ולא החנות.

רכיבי חומרה תזמין מחנות אמינה כמו IQPC/זיגזג/RSM למשל, אבל הרכבה תעשה בחנות מהימנה וקרובה ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TMS זאת לא אותה TMS שהייתה כאשר גיא גרניט היה בעל החברה, עכשיו החנות שייכת ל-WELCOMM שזה בבעלות חברה יבואנית CD-LOG.

צוות הוא לא אותו צוות, אין ת'טכנאים שידעו להרכיב מחשב כמו שצריף. גיא כבר לא שם, טכנאים פוטרו והוחלפו באחרים, רמה ירדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי אני לא חושב בכלל בכיוון של מחשב חדש, אבל כשאזדקק לאחד - אני בהחלט לא אדע איפה לרכוש.

KSP ו-IVORY לא באות בחשבון מבחינתי כשמדובר במחשב (רק חלקי חומרה בסיסיים וגם זה בקושי). TMS כאמור נסגרו ואני לא יודע מה עם החנות הקיימת ומה רמת האמינות (יקח כמה שנים עד שיוחלט סופית לדעתי אם הם אמינים או לא) וגם SKYPC לפי מה שקראתי בתהליכים של...

IQPC נשמעים טובים וגם זולים יחסית אבל אני מהקריות ולכן גם אם ארצה לא אוכל לממש אחריות - בעיתי משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי כל מה שאני שומע, RSM די זהים לTMS הקלאסית.

בהחלט נחמד, אבל שוב, הסניף הכי קרוב בעפולה ועם כל זה שיש נהלים וכו' - השאלה איזה סניף ידוע כ"ראשון בשירות" - עפולה או הסניפים במרכז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי לא מזמן כמה חלקים (זכרונות, מעבד ומסך) מ-TMS לפני שבועיים. קיבלתי את כל החלקים תוך פחות משבוע, כל החלקים היו בדיוק אלו שהזמנתי (פרט למעבד שהיה TRAY אבל הם שאלו אותי בטלפון קודם והוסיפו את המאוורר בכל מקרה).

לפני ההזמנה קרה משהו שלא ממש אהבתי - לא הצלחתי לבצע שיחזור ססמא באתר שלהם, שלחתי מייל והתגובה שלהם הייתה "תצטרך להרשם מחדש". לא משהו שהייתי מצפה לקבל בתור תשובה מחנות מחשבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער בחור, אבל להזמין שלושה חלקים ולקבל מה שהזמנת - עצוב שזה נחשב כשירות טוב או מחשיב את החנות כאמינה. זה המינימום שבמינימום שחנות יכולה לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב זה לקרוא הודעה ולהבין משהו אחר מהכתוב - לא ציינתי בשום מקום שהשירות היה יוצא מן הכלל (לטוב או לרע). תיארתי באופן אובייקטיבי את הנסיון העכשיו שלי איתם, לא יותר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...