מה קורה עם TMS בימינו? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה עם TMS בימינו?

יואב גולדהורן

Recommended Posts

אני זוכר את החנות (בצומת ביג בקריית מוצקין) כחנות מעולה, טובה, איכותית, עם אנשים טובים ושירות מצויין שעושה מעל ומעבר. ואני זוכר שהם גם עשו לי חיווט בצורה כזאת שלא ראו שום כבל והכל היה ממש נקי וזרימת האוויר הייתה מעולה. הייתי ממש ממש מרוצה מהחנות, אבל מאז שהיא נכנסה לבוץ של FOXPC אני לא יודע מה קורה איתה. בכמה פעמים שיצא לי לעבור בצומת ראיתי שהחנות סגורה... האם הם עדיין פועלים בצומת ביג? האם האנשים אותם אנשים? (אחד גיא בנאדם גדול כזה עם קוקו, אחד הגברים הוא יצא איתי הכי בסדר בעולם ודיבר איתי דוגרי כשבאתי לקנות שם את כרטיס המסך הקודם שלי עזר לי לחשב את הספק הכוח והכל)

אני יכול לצפות לאותו השירות כמו פעם, או שמשהו השתנה? הם עדיין חיים במוניטין של "קצת יותר יקרים אבל שווים כל שקל"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום קשר בין חברת TMS שהייתה קיימת לפני המשבר של FOXPC לחברת TMS שקיימת היום - בעלים אחרים, עובדים אחרים, רק השם זהה.

נכון, שכחתי להזכיר את זה.

אך האמינות שלהם עדיין במקום, לפי מה שאני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, ועכשיו כש-SKYPC סוגרים את הבאסטה ו-TMS נמצאים רק בנתניה (לא מתקבל מצידי להקפיץ את אמא 130 קילומטר כל פעם שצריך לנסוע לשם, ואני עוד לא מסוגל לנהוג בעצמי), איזו חנות יש באיזור שהיא לא KSP?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, TMS נחשבים עדיין לחנות אמינה וטובה.

מניסיון אישי (מניסיון אישי שלי ולפי מה שקראתי כאן בפורום מאז השינוי הם לא ממש המשיכו את הקו של חנות אמינה וטובה) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך את נועה מחשבים בנשר,חנות הוגנת עם שרות טוב מאד

לא תמיד הכי זולים או הכי מהירים אבל לפחות מנסיון שלי

תמיד מתנהלים בהגינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכל מקרה הם לא הכי אמינים או בעלי שירות טוב. למזלי כל מה שהזמנתי מהם זה כרטיס מסך שלמזלי ממשיך לתפקד מצוין ולוח אם שלמרות שנשרף כמה פעמים, הוחלף (אבל עפ לא מעט עצבים ושקרים מצידם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק נו אני אצטרך עכשיו לסמוך על KSP...

אם מדובר במפרט לא זול במיוחד, אפשר בתוספת לא גדולה למחיר (130 ש"ח) לקחת שירות VIP בבית הלקוח ל-3 שנים מ-RSM למשל. אני מניח שיש עוד חנויות שנותנות שירות כזה ואני יכול להעיד ממקור ראשון שגם בלי VIP קיבלתי שירות מצויין מ-IQPC באשדוד למרות שאני מב"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...