מה קורה עם TMS בימינו? - עמוד 4 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה קורה עם TMS בימינו?

יואב גולדהורן

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה נכון, אבל די באחוז בודד של קונים קטנוניים וצרי עין שמספימים את הפורומים כדי לפגוע במוניטין של חנות - אפילו של חנויות איכותיות במיוחד. ראינו את זה עם IQPC, עם RSM וזכור לי מהעבר הרחוק משהו עם זיגזג למשל.

אני לפחות מרוצה שבת'רדים הנ"ל רוב התגובות המנומקות (בעיקר מבעלי ותק) איזנו את הטענות הקטנוניות, מתלהמות וילדותיות מצד חלק מהמשתתפים בדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בונה ב- TMS עם מעבד שיש לי ושאר החלקים מהם. כל ההתנהלות היא בטלפון ושירות המשלוחים בחינם שלהם.

כרגע יש איזו שהיא בעיה כנראה עם הכרטיס מסך שקניתי מהם. אבל חוץ מיזה הם מאוד נחמדים ומקצועיים והם עזרו לי להרכיב את המפרט בטלפון מבלי לנסות לדחוף לי סתם חומרה שאני לא צריך. נראה שהם מאוד מקצועיים ואדיבים ודיברתי עם כבר 3 מוכרים שונים וכולם כך (מסניף נתניה)! נכחה ונראה מה יהיה עכשיו עם האחריות שלהם. המחשב אמור להגיע אליהם ביום ראשון, אני מאמין שהם יימצאו את הבעיה במהירות ואם יש רכיב תקול הם יחליפו אותו! אני יעדכן כבר איך היה השירות...לבנתיים החנות מומלצת :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל קניתי את החלקים מהם והרכבתי את המחשב בעצמי! הוא לא הורכב אצלם אך עדיין אחד החלקים שנקנה מהם כנראה לא תקין (יש בעיות תצוגה דרך יציאת וניגון סרטי FHD). מן הסתם שאני מצפה שהמחשב יחזור עובד ללא שום בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה ידועה עם מבוססי ATI וטלויזיות פיליפס

אני בטוח שיש עוד שילובים בעייתיים

יש גם את העניין של איכות הכבל HDMI

יש מצב שהם יחזירו לך את הכרטיס כאמת שנשלח כי הם לא יראו תקלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי אין שום בעיה... היתה פעם בעיה עם צבעים חריגים בגרסאות דרייבר ישנות. לא נתקלתי בזה לא ב5670 ולא ב6570.

הטלויזיה היא פיליפס 7404 42"

זה לא בדיוק הבעיה שיש לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הולך להישמע מונפץ אבל זה לא

יש לי שלושה חברים ששניים מהם עם 47" 8404, אחד עם 4870 ואחד עם 5770, חבר אחר עם 42" 7404 שהחליף 4870 ל 5670 (הכרטיס השני עבר למחשב אחר) ודודה עם 37" 7404 עם 4350

לכולם יש את אותה תקלה, מסך מחליף צבעים וצריך להוריד את עומק התצוגה ל 8 ביט, מידיי פעם המסך מהבהב לשחור לכמה שניות וחוזר, לפעמים שכל המסך צבוע ירוק ורוד ולפעמים תקין. בכל יציאה ממשחק המסך מהבהב וגם כשהמערכת הפעלה עולה.

אחרי שזה קרה לשניים הראשונים התחלתי לחפור בנושא ואז ראיתי שזאת בעיה נפוצה.

3 מהם החליפו לכבלי יקרים, רק אצל זה עם ה 5670 זה השתפר מעט, אלו עם ה 4870 וה 5770 לא התמזל מזלם.

אגב, עם כבל זול המצב היה זוועתי, המסך לא הפסיק להבהב.

אגב, פעם הבאתי את המחשב שלי לאחד מהם, זה עם ה 42" ולי יש כרטיס של והכל עבד חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רציניים!! יש לי פיליפיס 52" נסיתי בשני כבלי אחד זול של והשני איכותי ביותר, בשניהם אותה התופעה של הצבעים. חדש לי שזה נפוץ!

אבל כמו ש- xVertigo אמר זה לא רק זה. גם בזמן שהתמונה בסדר הכרטיס מדשדש ולא מצליח להריץ (אגב 6450). לא צריך לדון על זה עכשיו זה נבדק מכל כיוון והאמת שאין לי מושג מה הבעיה. יכול להיות שהכרטיס תקין וזה הלוח או הזיכרון, כך או כך נראה מה יגידו בחנות. זה באמת מקרה מוזר ומבחן למקצועיות שלהם!

החזרת המחשב עם הכרטיס כמו שהוא בטענה שהוא תקין אך עדין המחשב לא מריץ סרטי FHD (בכל זאת HTPC), לא בדיוק תפתור לי את הבעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אלקטרה (יבואנית פיליפס) מודעת לבעיה.

אגב, הצגת סרט FHD דורשת נפח עצום של תעבורה, זה לא משהו פשוט.

אם התופעה תחזור אחרי שיחזירו לך את הכרטיס תפתח תקלה בפורום תמיכה טכנית ונמשיך שם את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...