ביטול הודעות ספאם של "יציאה למועדונים" בפייסבוק - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול הודעות ספאם של "יציאה למועדונים" בפייסבוק

Born2Kill

Recommended Posts

אני מניח שהוא מדבר על הודעות שנשלחות במייל של הפייסבוק (to all guest of bla bla bla).

אני באמת עושה BLOCK לכל מי שעושה לי את זה (תחת privacy settings).הבעיה שכל כמה ימים יש אידיוט אחר שמספים אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי עם מה שאמרו לעיל (לחסום לשליחת הזמנות לאירועים כל אחד ששולח לי הזמנה) ולאט לאט חלק ניכר מהרשימה נחסם כבר מהסיבה הפשוטה שכל פלוץ שעושה יומולדת חושב שכולם רוצים לחגוג איתי במסיבה מטורפת בוילאג' בהרצליה או מקום מחורבן אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני התחלתי עם מה שאמרו לעיל (לחסום לשליחת הזמנות לאירועים כל אחד ששולח לי הזמנה) ולאט לאט חלק ניכר מהרשימה נחסם כבר

אכן. זה מה שאני עושה ועכשיו יש לי הרבה פחות הזמנות לאירועים, ולכן כבר מזמן לא קיבלתי הודעות ספאם לאינבוקס שנשלחו לכל האורחים של האירוע.

חוץ מזה - מדובר על "חברים" שלך ששולחים לך בקשה. אתה תמיד יכול למחוק אותם. למרות שכאמור זה מיותר כי לאחרונה הוסיפו אפשרות לחסום אנשים משליחת הזמנות לאירועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי חייב את הפייסבוק בשביל לשמור על קשר עם המשפחה המצומצמת שלי (זה הגיע לרמה כזאת) הייתי מעיף את זה מזמן.

אין פה שום הסבר ללמה אתה מוסיף את כל היחצנים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המרכאות מסביב ל"חברים" לא יכולים להיות יותר במקום.

אם לא הייתי חייב את הפייסבוק בשביל לשמור על קשר עם המשפחה המצומצמת שלי (זה הגיע לרמה כזאת) הייתי מעיף את זה מזמן.

facebook-unfriend-remove-from-friends-20090727-150413.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...