דיסק "FUJICOM / TOSHIBA 1T 2.5 - דעתכם ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסק "FUJICOM / TOSHIBA 1T 2.5 - דעתכם ?

rafi_d

Recommended Posts

עכב תקלה בדיקה בדיסק 500G שלהם - החלפתי ל1T תמורת הפרש כספי של 150 ש"ח. הדיסק הוא:

http://www.ynet-shops.co.il/Sales/SaleDetails.aspx?AuId=7739191

מפרט: MK1059GSM

וסקירה כאן:

http://www.tomshardware.com/reviews/2.5-inch-12.5-mm-9.5-mm,2623.html

(ראו עמ 3 בכתבה)

מבחינתי - ממשק הSATA הוא חשוב , גם כדי לאפשר ביצועים טובים ובעתיד אולי שימוש גם כBOOT דיסק.

מה דעתכם עליו כללית ? האם היותו טיפה "שמן" יותר משמעותי ?

יש לו נורית שמהבהבת בעת מעבר נתונים. כעת, ה"תקלה" שאני רואה בו כעת - שהיא אינה מהבהבת בחיבור SATA אלא רק בעת חיבור בUSB. שווה להחליף בגלל זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא תקלה, זה לא אמור להבהב בחיבור eSATA.

אתה בטוח ? כי למיטב זכרוני, בדיסק הקודם של ה500G (גם בחיבור SATA) היא כן הבהבה :(

אגב, יש הבדל קטן - שם היתה LED של אדום ירוק (הבהוב אדום), וכאן LED כחול שרק מהבהבת (בUSB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. 'אחשלו' (ה-500G) נפטר כעת בלא עת אצלי בנסיבות לא ברורות...

2. זה דיסק (אצלי) אך בחיבור SATA - שפחות נפוץ (אולי זה פתח לבעיות?)

3. הביקורת אליה הפניתי - מתייחסת לנחיתות שלו במהירות I/O ויתרון ב TRANSFER streaming . לא הבנתי אם זה משמעותי.

ואם מנסיון של אנשים האמינות לא טובה (וזה לא מזל רע שלי...) כדאי אולי לא לבחור בו.

תודה על ההתייחסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. דיסקים קשיחים מתים, זה לא אומר כלום. מלבד זאת בלי לזלזל אני מטיל ספק בדבריך כי אולי הדיסק היה תקין ורק חשבת שהוא "נפטר".

2. אתה משווה בין ממשק מודרני יחסית לממשק שקיים אחד עשר שנים בשוק? ברור ש- 2.0 יהיה יותר נפוץ, לאחר כ"כ הרבה שנים בלי 3.0 התוצאה היא שהוא קיים בכל מערכת. זה חיסרון ש-eSATA פחות נפוץ כך שלא תוכל לחבר אותו לכל מחשב, זאת לצד עוד חסרונות כמו הצורך בחיבור חשמל נוסף (לא מוחלט כי זה קורה גם ב- 2.0).. אבל זה לא פתח לבעיות ואני גם לא מבין מה הקשר בין השניים. בשורה התחתונה הוא אינו נפוץ כמו 2.0 אבל הוא נפוץ מספיק.

3. אני לא מבין מה הקישור לביקורת מועיל כאן, אין השוואה למספר רב של כוננים אלא רק לכונן רנדומלי שעד כמה שאני מבין הוא לא התחלופה במידה ותחליט להחליף את הכונן שברשותך. זה בדיוק כמו שתמדוד בעצמך את הביצועים של הכונן ותציג אותם כאן, זה לא מועיל כי אין השוואה לכוננים אחרים אשר בעצם מהווים אפשרות בחירה.

אם האמינות לא טובה אז כמו שאמרתי - תשמור על גיבויים וזו לא תהיה בעיה.

שים לב- אני לא ממליץ שתשאיר את הכונן הזה אצלך ואני גם לא ממליץ שתחליף אותו, אני רק מגיב לדברים שאתה רושם. אם אתה רוצה המלצה על כונן אז תרשום מה קיים במלאי של החנות ומהן האפשרויות כי אחרת אני לא יודע לאיזה כונן להשוות.

בקיצור.. אולי יש יותר אמינים באותו מחיר, ואולי ואולי... אז פשוט תיגש לנקודה החשובה- האם יש אפשרות להחליף את הכונן בכוננים אחרים ואם כן אז אילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה שוב. האופציות מצומצמות (כי זו החלפה במסגרת אחריות).

א. חינם - כונן 500G זהה לקודם http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?productid=7796

ב. זה (בתוספת 150 ש"ח)

אני מניח שבגלל התקלה (לטעמי) בנורית אוכל שוב לבחור ביניהם.הנחתי שההשוואה שהבאתי לכן היא רלוונטית כי היא לכונן דומה טכנולוגית ל500G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...