רמקול קלאסי למבינים - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רמקול קלאסי למבינים

nexus72

Recommended Posts

מה אתם מדברים?!?

אתם יודעים בכלל איזה איכותי הימאה RX 1000 !??!

וזאת בדיוק המוזיקה שאני שומע, מטאל, המון מטאל ודברים בסגנון, והם בדיוק לצרכים שלי, אתם פשוט מזלזלים מידי, אתם לא מתארים את האיכות של הרמקולים האלו, כל מכת באס מעיפה מטר אחורה.

סבבה, תהנה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

FFS! אולי תפסיקו לגלוש לנושאים אחרים כל פעם שמישהו אומר משהו כמו "איזה מגניב" או משו בסגנון, ישר סקורפי ופקלוסטר קופצים ואומרים את אותם הדברים לגבי זה שהמראה לא מעיד על איכות וכד' וישר מתחילים לרדת על הבן אדם שהוא לא מבין כלום (זה נכון חלקית) אבל זה כל הזמן גורם לגלישה לנושאים אחרים ולהרס הת'רד. בבקשה הערות כאלה תעשו בפרטי. סתכלו מה עשיתם לת'רד :-\.

מבקש לא להגיב על ההודעה הזאת ולהפסיק את הריב הזה בנקודה הזאת . אם אתם רוצים תמשיכו בפרטי.

לגבי הרמקולים בהחלט נראים מרשימים ומסחריים כאלה. תן יותר פרטים עליהם :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרווין ווגה מייצרים קופסאות מילקי שעושות באס גדול, מרוח, לא מדוייק ויחד עם הבאס הגרוע הזה אתה מקבל עוד שהורס את האוזניים בגלל שהוא סתם זורק צלילים שלא קיימים באיזה 20khz ועוד מיד שבקושי יודע לשחזר צלילים כמו שצריך.

ואיך אני יודע את זה? כי היה לי סרווין ווגה בבית יותר מחודש, והם עפו מכל המדרגות לטובת זוג מדפיים קטנים שלוקחים אותם בלי בעיה מכל בחינה.

ועם כל הכבוד לRXV-1000, במוזיקה - הוא לא מתקרב לאף מגבר סטריאו אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם יורדים עליו???

הוא לקח שהולך טוב אם המוסיקה שהו שומע...

אני שומע גם בטאל ושמעתי דיסקים אם המערכת הזאת וזה מעולה בשביל זה...

זה לא שהוא שומע שרית חדד או ברטיסני ספירס לא יודע מה שאתם שומעים ...

שבשביל מטאל צריך משהו שיסחוב את המוסיקה יש הרבה דיסטורשן וזה מה שהרמקולים העלו עושים הכי טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORP המערכת שלי היא גם למוזיקה, גם לסרטים וגם למשחקים.

הרסיבר הזה הוא רסיבר כל-כך איכותי בסראונד, ובסראונד אני משתמש הרבה, הוא גם מצויין במוזיקה.

הרמקולים:

המוזיקה שאני שומע היא מטאל - הרמקולים האלה הם בול בשביל זה.

הסרטים שאני רואה הם אקשן ולא דרמה או משהו כזה שאין הרבה פיצוצים - הרמקולים האלה הם בול בשביל זה.

המשחקים שאני משחק הם משחק יריות ולא בארבי או משהו כזה, ויש הרבה בומים וכאלה - הרמקולים האלה הם בול בשביל זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שהוא שומע שרית חדד או ברטיסני ספירס לא יודע מה שאתם שומעים ...

כן... שרית חדד ובריטני ספירס זה בדיוק מה שכולם שומעים פה...

חבוב, מדברים פה על מוזיקה!! לא על בחורה שמוציאה צלילים של צפרדע מיוחמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן... שרית חדד ובריטני ספירס זה בדיוק מה שכולם שומעים פה...

חבוב, מדברים פה על מוזיקה!! לא על בחורה שמוציאה צלילים של צפרדע מיוחמת

כל אחד והמוזיקה שהוא אוהב, יש כאלו שאומרים לי שהמוזיקה שאני שומע זה רק רעש וצרחות אבל זה מה שאני אוהב, ויש כאלו שיגידו ששרית חדד זה צפרדע שרה...

אתה קורא למוזיקה שאתה שומע "מוזיקה אמיתית" ככה גם אני, אמא שלי כל הזמן אומרת לי שנמאס לה כל היום לשמוע רעש וצרחות (אני שומע ממש חזק 8) )..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SCORP המערכת שלי היא גם למוזיקה, גם לסרטים וגם למשחקים.

הרסיבר הזה הוא רסיבר כל-כך איכותי בסראונד, ובסראונד אני משתמש הרבה, הוא גם מצויין במוזיקה.

הרמקולים:

המוזיקה שאני שומע היא מטאל - הרמקולים האלה הם בול בשביל זה.

הסרטים שאני רואה הם אקשן ולא דרמה או משהו כזה שאין הרבה פיצוצים - הרמקולים האלה הם בול בשביל זה.

המשחקים שאני משחק הם משחק יריות ולא בארבי או משהו כזה, ויש הרבה בומים וכאלה - הרמקולים האלה הם בול בשביל זה.

אני לא רוצה להמשיך באותו הקו של סקורפ ופלוקסטר, אבל לעשות בום זה לא המטרה של הרמקול.

אתה אוהב את זה, סבבה תהנה! זה מה שאני הייתי עושה אם הייתי נהנה...

אבל כמו שאמרו אמור להציג את הסציליל הצורה המציאותית ביותר ללא שום שינוי או "הגברה" במילים אחרות צביעה של הצליל.

ושוב, תהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה ממש ממש לא ככה!

למה אתם מתנהגים כאילו הרמקולים האלו הם קופסת זבל?

הם אחושלינג איכותיים, הם לא כאלה פירלס זולים והם רציניים, לא סתם לקחתי את ה 15 אינטש, רציתי באס איכותי וזה מה שקיבלתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 רמקולים עם של 15" - זה מעבר ל"באס איכותי".

עם מגבר מתאים אפשר להשתמש בהם כנשק בלתי קונבציאונלי! :D

בקשר לנושא ההתחלתי של הט'רד: WOW, bitch, WHOOOOOW!

איזה חיות!

העץ נראה לי איזה 25מ"מ! הטוויטר (מיד??) השני מלמעלה - מה זה בכלל?!

מה הIMPENDANCE שלהם?

קרוס פנימי?

איפה הוא חותך?

מה ההספק שלהם?

עם מה אתה מניע אותם?

:cwm24: :cwm24: :cwm24: :cwm24: :cwm24:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי וואר האמר שתוק אין לך מושג כמה שטויות דיברת פה

סקורפיון מה פתאום נראה לך שאני חושב שהרמקול טוב בגלל הגודל??? אתה טועה......

סרווין ווגה רמקולים גרועים?? תגידו לו השתגעתם??? סרווין ווגה הם רמקולים מעוליםמתלוי איזה לאבא שלי היה לו במגבר של האקורדיון רמקול של סרווין הרבה מאוד שנים והוא היה מצויין עד שהוא מת והוחלף ברמקול של אלטק ואז לטנוי

סקורפיון אתה מזלזל לפעמים מאוד מאוד וזה ממש מעצבן

אבל וואר באמת התלהבת אתה חושב שהמערכת כל כך טובה? גם אני חשבתי כמוך פעם

יש לי רסיבר JVC עם 2 רמקולים קידמיים מדגם (LEAK Sandwhich 300) וופר 8 אינץ ו2 טוויטרים קטנים לא יודע את הגודל

18 וואט RMS כל רמקול (רמקולים טובים בטירוף)

חשבתי שעם הרסיבר אני מקבל את הסאונד הכי טוב בעולם במוזיקה והבנתי שטעיתי ששמעתי את הרמקולים שלי עם מגבר סטריאו של חבר שלי והסאונד היה פי אלף יותר טוב

ועכשיו אני חוסך כסף לNADC300 (אני סונך על נאד לאבא שלי יש PRE שלהם בסלון) או הרוטל הזה או המאראנטז הזה שחכתי את הדגם

עכשיו חכה שיהיה לי מגבר חדש ויהיה לי סאונד במוזיקה הרבה יותר טוב משלך

אני לא אוהב רמקולים מודרניים.... אני לא אוהב את הסאונד שלהם.... אני הכי אוהב את הרמקולים הישנים... את הסנדוויצים הישנים של ליק

או הישנים של טנוי וכל הרמקולים האלה שהוופר הוא גם וופר וגם מיד + או 2

זה הסאונד הכי טוב לא כל הזבל הפירלס וסטורם וכל הקקי שמוכרים היום שהסאונד של זה דופק ומעצבן

הסאונד הכי טוב זה המגברי שפורפרות הישנים עם PRE איכותי ורמקולים טובים.... למשל מה שיש לי בסלון

שתשמע את המערכת שלי בסלון אתה תבין שהיאמאהה שלך לא כל כך טוב כמו שאתה חושב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלעד בבקשה ממך על תשתיק אף פעם אף אחד, אף פעם!

אתה מוזמן להסביר איזה שטויות נראה לך שדיברתי כאן...

יש תקציבים ויש תקציבים, לפי דעתי ה Yamahaa RXV-1000 הוא פיצוץ של רסיבר בייחס למחיר\תמורה. והוא זה שנתן לי את מלא האיכות שהתקציב שלי יכול לספק (לא שזה רסיבר זול).

אבל בתכלס אני מצטער שלא לקחתי את ה 10 אינטש כי המגבר שלי היה מזיז אותם טוב יותר והבנתי את זה בשלב מאוחר מידיי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרווין ווגה מייצרים קופסאות מילקי ענקיות שעושות באס גדול, מרוח, לא מדוייק ויחד עם הבאס הגרוע הזה אתה מקבל עוד שהורס את האוזניים בגלל שהוא סתם זורק צלילים שלא קיימים באיזה 20khz ועוד מיד שבקושי יודע לשחזר צלילים כמו שצריך.

ואיך אני יודע את זה? כי היה לי סרווין ווגה בבית יותר מחודש, והם עפו מכל המדרגות לטובת זוג מדפיים קטנים שלוקחים אותם בלי בעיה מכל בחינה.

ועם כל הכבוד לRXV-1000, במוזיקה - הוא לא מתקרב לאף מגבר סטריאו אמיתי.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...