שאלה| איך עושים דף "אתה מועבר עם פרסומת" + שינוי כתובת של דף אטומטית - תכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה| איך עושים דף "אתה מועבר עם פרסומת" + שינוי כתובת של דף אטומטית

wishmonster

Recommended Posts

אני רוצה שבכניסה לאתר שלי יוצג בלוק לבן כזה (בצורת ריבוע) שבתוכו כתוב:

אתה מועבר אנא המתן...

פרסומת

ומאחורה מוצג האתר שלי

ולאחר כמה שניות זה עובר לאתר עצמו

איך אני עושה זאת?

ועוד שאלה:

אני צריך שכל כמה דקות/שעות כתובת של דף תשתנה לכתובת אחרת שהתוכן ישאר אותו הדבר אבל הכתובת תשתנה (בצורה אוטומטית) יש דרך לעשות את זה ?

הכוונה היא שבשעה 1 אתה נכנס לדף xxx.com/x1 וקצת זמן אחרי (נגיד ב2) הכתובת של הדף תשתנה ל xxx.com/x2

ושזה יהיה אוטומטית לגמרי ושהתוכן ישאר בדיוק אותו הדבר רק הכתובת משתנה

אני רוצה לעשות אז כדי שמשתמשים לא ישמרו את הדף במועדפים. שיכנסו דרך דף הבית אם לא זה יפגע לי ברווחים והאתר לא ירוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה פתרון (או לפחות חלק ממנו) לבקשה הראשונה שלך (הקטע של העברה אוטומטית לדף אחר).

לגבי השאלה השנייה שלך, קודם כל לדעתי מה שאתה רוצה לעשות הוא ממש ממש לא חכם. אם אתה עושה דבר כזה אז אנשים פשוט ימנעו מלהיכנס לאתר שלך, וילכו לאתר אחר.

אם אתה בכל זאת מתעקש לעשות את זה, הפתרון הוא להשתמש בקוד צד שרת שמנהל sessions. הרעיון הוא שכאשר המשתמש נכנס לדף הראשי של האתר, אתה מגדיר משתנה סשן (session variable) שמזהה שהמשתמש עבר דרך הדף הראשי. כשהמשתמש נכנס לכל דף אחר, אתה בודק את המשתנה הזה - אם הוא קיים אז סבבה, אחרת אתה מפנה את המשתמש בחזרה לדף הראשי. אתה צריך להגדיר timeout עבור ה-session, ככה שאם המשתמש לא נכנס לאתר למשך כמה זמן (נניח, חצי שעה) הוא יצטרך לעבור שוב דרך הדף הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...