בעית רעש בכרטיס מסך 3850HD מה אפשר לעשות? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעית רעש בכרטיס מסך 3850HD מה אפשר לעשות?

A.Z.P

Recommended Posts

מאמץ תבדוק עם OCCT...כמו כן מדדת את הטמפ' כאשר טמפ' החדר\סביבה הייתה אותו הדבר ? שכן די חם בימים אלו.

ואתה יכול להקטין את התמונות ולעלות אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה יעזור לי לבדוק מאמץ? אני לא רוצה לראות לכמה זה יכול להגיע במאמץ אלא שיהיה כמה שיותר נמוך כדי שיהיה שקט. יש צורך?

הטמפ' בחדר בשתי הבדיקות (לא בדיוק בדיקה אלא בזמנים שונים ביום שאני מסתכל והסתכלתי) הייתה בערך אותו דבר, זה היה לפני שבוע.

תמונות מה הדרך הפשוטה ביותר לצמצם את הגודל לפחות מ1.5 מ"ב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשתמש בsnipping tool ולא בprint screen ושמור כJPG.

כבר אמרתי לך שהמאוורר לא ישנה מהירות, אין לו בקרת מהירות במודל הזה עד כמה שידוע לי (יש לי אותו קרור על X1600Pro).

ה49 במנוחה לא אמור להטריד יותר מדי. השינוי בטמפ' נובע כנראה מהעובדה שהחומר הטרמי שהיה על הקרור הוא מדבקה, וזה ממש לא יורד בקלות אבל זה גם מה שמעלה הטמפ' כנראה (השאריות, הבדלי גובה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי VERTIGO נראה לי הבנת לגמרי לא נכון את המצב.

קודם כל התמונות שרציתי להעלות זה של המאוורר עצמו שצילמתי עם המצלמה שלי ולכן אין לי מושג מה קשור PRINT SCREEN כאן.

בהחלט אמרת לי כבר שהמאוורר לא ישנה מהירות ותודה!

החומר שנשאר על הקירור היה שם גם לפני הניקוי שלי (מן הסתם) גם כשהחנות שביצעה לי את הניקוי החליפה את המשחה התרמית ולכן זה לא הגיוני שזה מה שגורם לשינוי בטמפ', התמונה הייתה מבהירה את זה יותר טוב.

אני חושב שפשוט מרחתי שכבה עבה מדי בשביל שהיא תהייה אחידה. אולי שיטת המריחה עם הכרטיס אשראי גם לא עשתה תעבודה. נראה לי כשאני אנקה ואשים שוב (כנראה היום) אני אשים חצי גרגיר אורז ופשוט אמחץ אותו עם גוף הקירור ככה שהוא יתפשט ובזה יסתכם העניין.

אגב שמרחתי את המשחה נתתי לה להתייבש במשך הלילה (כ8 שעות) וכשבדקתי אותה היא עדיין הייתה קצת רטובה. כמה זמן צריך לתת לה להתייבש או שזה לא משנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן חשבתי ככה ועכשיו שניקיתי ומרחתי מחדש זה בדיוק מה שעשיתי.

המעלות חזרו ל38 כמו שהיה מהתחלה אבל יש לי רעש מוזר :s05: אני אצטרך לפתוח ולבדוק למה זה שוב מרעיש והפעם זה נשמע כאילו משהו נוגע בגוף אוורור ולא כמו פעילות יתר שלו. אולי הוא לא יושב טוב, אני אדווח אחרי שאבדוק את זה.

יש עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב בדקתי שוב: פתחתי, הורדתי, שימנתי את הציר והרכבתי מחדש את המאוורר על הכרטיס ועדיין רעש מזמזם מעצבן שלפעמים נעלם. אני חושב שהוא מתקשה להסתובב מסיבה מוזרה כלשהי כי ניקיתי אותו יפה יפה, אבל אולי זה בתחתית שלו איפה שאני לא יכול לנקות, שלשם אפשר להגיע רק עם ספריי אוויר דחוס או מברשת מיוחדת. לפרק תמאוורר לגמרי מצלעות הקירור היה יכול להיות נחמד ובטח היה עוזר לי לפתור תבעיה, אבל הסתכלות קצרה על החיבורים שלהם הבהירה לי שזה לא פשוט ובטח לא משהו שכדאי לנסות בלי לדעת מה עושים. בכל מקרה אני אנסה לנקות עם אוויר דחוס ואקווה שזה יפתור תבעיה (למרות שלא נראה לי כ"כ). נו טוב לפחות המעלות חזרו ל38 :facepalm:

תודה רבה לכל מי שעזר עם הבעיה! אם יש עוד משהו שאתם חושבים עליו שאפשר לעשות, חוץ מלקנות מאוורר חדש, אשמח לשמוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאסתי סופית במאוורר המרעיש שלי :( שיגע לי תמוח עם הרעש שלו וכל מה שלא עשיתי לא עזר.

xVertigoהמליץ על המאוורר Accelero L2 Pro שבאמת תואם לכרטיס שלי ויש לי כמה שאלות:

1. האם במחיר הזה (עד 100 ש"ח ככה) זאת הבחירה הכי טובה? כמובן שדגש על השקט

2. איזה חיבור יש לו? לא כ"כ הצלחתי להבין מהתמונה.

3. יש לי בכרטיס חיבור של שני פינים אבל נאמר לי כאן שעם אלה לא ניתן לשלוט על מהירות המאוורר שזה משהו שהייתי מעוניין שיהיה. יש לי על לוח האם חיבור של SYS FAN פנוי, אפשר לחבר אותו לשם? זה חיבור של שלושה פינים.

תודה על העזרה ויום עצמאות שמח!!

זאב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כן..לא הייתי משקיע יותר..

2. מה הכוונה איזה חיבור ? למאוורר עצמו ? חיבור מיני 4/3 פינים.

3. הוא מגיע עם חיבור נשלט לכרטיס מסך..אם יש לך יותר משני פינים בחיבור על גבי הכרטיס מסך אז תוכל לשלוט עליו ישירות מהכרטיס..

אם לא..אז מגיע מתאם לחיבור לספק..עם אפשרות ל12V מלא או 7V..בכל מקרה לדעתי הוא די שקט גם במאמץ..

אבל תבדוק אחרי התקנה ותחליט לבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה המהירה והמפורטת עידן!

כמו שרשמתי בכרטיס מסך חיבור של שני פינים, אבל אם אתה אומר שיש אפשרות לחבר ישירות לספק ולשלוט על המהירות נראה לי שאני אלך עליו.

אם יש לו חיבור מיני 3/4 פינים יש סיבה לא לחבר אותו לSYS FAN שעל הלוח? או שבכלל זה למשהו אחר ואני עושה פה בלגן...

בכל מקרה אני נראה לי ארכוש מחר ואדווח לאחר כמה זמן של שימוש מה עלה בגורלו.

ושוב תודה :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת נכון..את החיבורים שיש למאוורר של AC אתה לא יכול לחבר ללוח האם או לכרטיס מסך..שכן הם לא מתאימים..

בגלל זה יש מתאם יעודי של 12/7V שאיתו אתה מחבר את המאורר ישירות לספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את זה דווקא הבנתי :D , רק רשמת שיש מיני 3/4 פינים וחשבתי שזה יכול אולי גם להתחבר ללוח אם שהחיבור שם זה שלוש פינים.

בכל מקרה יש לי התלבטות עכשיו לגבי הקנייה: האם להזמין אותו מהאתר הרשמי שלהם עם אחריות של שש שנים, או לחילופין לרכוש בארץ עם אחריות של שלוש חודשים, בלי אחריות בכלל? כמה אחריות הכרחית בעניין הזה של המאוורר? אין הרבה אפשרויות ממה שראיתי בזאפ. בכל מקרה 6 שנים לא כזה נצרך אבל 3 חודשים נשמע מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל 80 שקלים אתה הולך להזמין מחו"ל ? :-X

לא רואה עניין..במיוחד לאור העובדה שבמקרה ותהיה לך תקלה רק לשלוח את הקירור לחו"ל יעלה יותר..

וכל עוד לא תשבור כלום..הסיכוי שתהיה תקלה פיזית (שלא אתה גרמת לה) בקירור הוא אפסי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי עכשיו את זה:

http://www.logicpc.co.il/heb/itdetail.aspx?icom=18216

הציעו לי את זה כאן, אבל חשבתי שההבדל גדול בכפול ויותר.

שווה לקנות במקום הL2 את הARCTIC COOLING S1? זה בסה"כ 20 שקל הבדל...

אני לא רואה שרשום שם REV.2 כמו באתר החברה, האם זה משנה למשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...