Brink - דיון מקדים - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brink - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

אפשר תגובה מהירה?

אם אני משנה את האיי פי שלי ל איי פי של ארה"ב, יש מצב לקבל באן בסטים כדי לשחק במשחק לפני הזמן?

עם HOMEFRONT עשיתי אותו דבר אבל עשיתי עם איי פי גרמני...

האם אפשר לקבל באן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המשחק פשוט זוועה, כל סרטון נמשך בדיוק 20 שניות עם לא פחות, אין CAMPIGN בכלל זה אותו הדבר כמו הONLINE, זה משחק נטו לMULTIPLAYER לא יותר ולא פחות, הגרפיקה סבבה והכל אבל המשחק פשוט בושה.

היוצרים של זה מה שאתם מביאים לנו ? נו באמת עדיף כבר COD4 יותר ישן והרבה הרבה יותר כיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא היוצרים של DOOM

מי שפיתח את המשחק זה Splash Damage ומי שפיתח את דום זה חברת ID

לחברת ספלאש היה חלק בפיתוח המולטי של דום3 והפיתוח האחרון שלה היה Enemy Territory: Quake Wars

המפתחים של דום הולכים לשחרר השנה את אחד המשחקים המצופים - Rage

ושנה הבאה את דום4

וכן, המשחק הזה הוא די kaka (אני מתכוון לברינק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOOM ב 2012 :lol: :lol: :lol:

רק באוגוסט הם יראו אולי את המשחק בפעם הראשונה ב QUAKECON ואז צריך להציג אותו לפחות פעם אחת ב ובעוד QUAKECON ובדרך הם יעשו הפסקה כי זו הפעם הראשונה ב 10 שנים האחרונות שהם עבדו קשה כל כך הרבה זמן ברצף...והוף הגענו ל Q4 2013 >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת עדיף כבר COD4 יותר ישן והרבה הרבה יותר כיף.

עדיף כבר את COD4? משחק הMULTIPLAYER FPS הכי טוב בשוק עד עכשיו, יחד עם BFBC2. השנה לא אומרת כלום. COD4 גם נראה טוב יותר מBLACK OPS, לדוגמא...

:nono:

מעניין מה החבר'ה בקונסולות אומרים, האם גם אצליהם המשחק גרוע כלכך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיות בהזרמה של הטקסטורות בקונסולות, ה PSN לא עובד, ב 360 המשחק עובד טוב יותר אבל לא ניראה משהו ודברים צצים מטר מולך. בקיצור לא חסר שם בעיות אבל ה FRAME RATE בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

על המערכת שלי עובד כבד על הגדרות כמעת מקסימום, אין זרימה חלקה , ניראה לי מנוע גרפי לא מוצלח במיוחד.

גם לא ניראה לי משחק ברמה , סתם מישחק יריות סתמי, לא התלהבתי במיוחד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...