Brink - דיון מקדים - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brink - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

BrinkPC.jpg

Release Date: 10/05/2011

Publisher: Bethesda Softworks

Developer: Splash Damage

Gamesite: http://brinkthegame.com

Genres: First-Person, Shooter

WiKi: http://en.wikipedia.org

במשחק brink אנחנו נכנס לנעליו של חייל שכיר שנלחם כדי לקבוע את עתיד האנושות בעיר עתידנית בשם "התיבה", העיר עומדת בפני מלחמת אזרחים קשה כאשר כל צד טוען שהדרך שלו צודקת והוא מוכן להשתמש בכוח כדי לאלץ את הצד השני לראות את "טעותו". אתם תבחרו בצד שלכם ותקחו חלק במאבק דמים מהיר ואכזרי. brink יזכיר לכם את המשחק unreal tournament (ולא רק בגלל שהוא בנוי על המנוע שלו) אתם תלחמו כנגד שחקנים אחרים יחד עם קבוצה שמורכבת משלל דמויות, לוחמים, חובשים, מהנדסים קרביים וכדומה, כל אחד מהם בעל יכולות שונות שהוא יכול להשתמש בהן בזמן קרב. אתם תבצעו משימות כנגד שחקנים בשליטת המחשב או שחקנים ברשת (שהם הרבה יותר מסוכנים), ככול שתתקדמו יותר ותבצעו יותר משימות כך תקבלו יותר ניקוד ותעלו בדרגות, כך תוכלו לפתוח נשקים חדשים, בסיסים, רכבים ויכולות קרב חדשות שתוכלו להפעיל

*פריק

Brink Preview

http://www.youtube.com/watch?v=8ekL-jVX6vs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חחח, בדיוק רציתי לפתוח עכשיו דיון מקדים למשחק :P :-\ הקדמת אותי...

יש לי גם DRAFT לדיון ראשי, חצי מוכן אבל ישבתי עליו דיי הרבה.

למשחק יש עוד כמה דברים שניראים מאוד טוב. דבר ראשון הוא משתמש ב ולא GFWL שלדעתי זה מושלם (במיוחד אחרי הכאב ראש שהיה לי עם להפעיל את ה BETA של AOE ONLINE, זונות אפילו רוצים כסף בשביל לשנות את השם שיופיע במשחק WTF).

בנוסף לזה SPLASH DAMAGE תמיד הייתה מפתחת משחקי וניראה כאילו זה דיי משנה את הגישה שלהם בפיתוח המשחק. הם כן עשו התאמות שנרגיש בגירסת המחשב אבל הם שמרו על הרבה דברים ואפילו העבירו אותם לקונסולות. למשל יהיה אפשר לעשות FULL REBIND גם במחשב וגם בקונסולות אז כל אחד יוכל להגדיר את הכפתורים שמתאימים לו.

הם גם שינו צורת החלוקה של הנשקים, במקום לחלק אותם לפי CLASS הם מחלקים אותם לפי מבנה הגוף של הדמות. דמות קטנה תשתמש בנשקים קטנים אבל תיהיה מהירה יותר ואקרובטית יותר ודמויות גדולות יוכלו להשתמש ביותר נשקים אבל גם ינועו יותר בכבדות. לדמויות כבדות יותר גם יהיה מד חיים ארוך יותר.

יש עוד הרבה דברים שהם שינו והוסיפו במשחק, אם אני אכתוב הכל ההודעה תיהיה ארוכה מידי :smile1:

עוד מידע פה:

http://brink.wikia.com/wiki/Main_Page

נ.ב.

קראתי את כל ה Preview שראיתי שם כמה דברים לא נכונים.

1. המשחק משתמש ב ID TECH 4 ולא ב UE.

2. אין כלי במשחק.

יכול להיות שיש עוד כמה דברים קטנים שפחות חשובים. אני יודע שזה מפריק אבל בשביל זה הפורום שלנו מקצועי יותר :smile1:

נ.ב.2

טריילר נחמד עם הסברים על המשחק, מהגירסה של הקונסולות אז הכפתורים כל כך יתאימו

Get SMART Series: The Basics HD - Brink

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת הסיבה היחידה שאני לא מסיים אותו זה כי SD לא הוציאו רשימה מלאה של נשקים ומפות. את רוב הנשקים אפשר למצוא באינטרנט (כ-24), מפות אמור להיות 8 אבל עד היום הציגו רק 7 כשאחת מהן אושרה רק עכשיו :P

המשחק יוצא עוד 13 ימים ועוד לא הוציאו את כל המידע הזה, גם עוד לא אישרו אם יוציאו SDK או לא :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לעשות PRE ORDER אבל קשה לדעת אם הוא יהיה PORTAL 2 או COD:BO...

חברה אמינה והכל אבל עם כל כך הרבה דברים שהם הוסיפו קשה לי ליראות יציאה חלקה של המשחק, SPLASH DAMAGE חברה טובה אבל ב ET הכוונת הייתה מזייפת וב ET:QW גם היו בעיות אבל לפחות הם עשו אז BETA וסידרו חלק גדול מהן לפני יציאת המשחק.

אני אומר לחקות לביקורות של שחקנים, אם יהיה טוב אז למה לא. אהבתי את זה שאין 1 HIT KILLS, אהבתי את הגישה שלהם לרימונים, אהבתי את החלוקה של בקלאסים ואת החלוקה של המבנה גוף. יש הרבה מה לאהוב פה השאלה איך הכל מתחבר ואיך זה עובד.

מה שהכי יפה זה ליראות איך BETH מעבירים דברים ממשחק למשחק, אותה מערכת פארקור שיש ב BRINK תיהיה גם ב PREY 2. עכשיו כל פעם שהם יראו אלמנט שעובד יפה הוא יופיע בכל המשחקים שיבואו אחריו וכל משחק יוסיף משהו חדש. חלק מזה זה כי כל המשחקים האלה משתמשים ב ID TECH 4 ואחרי זה כולם ישתמשו ב ID TECH 5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתלהב מהמשחק הזה.

אני בספק אם הוא יהפוך ללהיט.

לדעתי אתה טועה, אני חשבתי אותו דבר על BORDERLANDS ולבסוף המשחק יצא די פופולרי ושיחקתי בו הרבה

והיה ממש טוב, גם לפי הטריילרים של גיימפליי המשחק נאה מרשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתלהב מהמשחק הזה.

אני בספק אם הוא יהפוך ללהיט.

יותר קל לחשוב על משחקים עם גרפיקה "מציאותית" שמסוגלים להפוך ללהיט.

הבעיה איתם זה המולטי שלא מציע שום דבר חדש או מרענן.

קח את קרייסיס 2 / מדאל אוף הונור, סינגל חביב מולטי רקיב :cool2:

הגיימפליי במולטי נראה מעולה בברינק וזה מה שחשוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שיש פה הרבה שיזמינו את המשחק מראש. ובצדק.

אם המולטי שלו יהיה טוב ועם פוטנציאל להחזיק מספיק זמן לא רואה שום בעיה לקנות את המשחק שבועיים אחרי ההשקה.

קנינו מספיק משחקים בפרה-אורדר בהתבסס על טריילרים מושקעים ורובם לצערי התגלו כפלופ ומעלים אבק.

שום דבר לא בוער

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא ל rock paper shotgun לשחק בגירסאות הדגמה והם אמרו דברים טובים, אתר דיי טוב ל GAMERS. אבל בכל זאת לא חסר משחקים שלפני היציאה שלהם זכו לביקורות מעודדות ובסוף יצאו מאוד גרועים.

למרות ששוב, כשרואים דברים כאלה קשה להאמין שהם יכשלו:

http://www.splashdamage.com/content/brink-dedicated-server-faq-here

עברו כמה שנים מאז שנתנו לנו להפעיל שרתי DEDICATED מהבית :smile1:

אפילו לא צריך לקנות את המשחק, רק . רק נשאר שיאשרו SDK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...