מתלבט לגבי הצבע של פיג'ו 107 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי הצבע של פיג'ו 107

lev-27

איזה צבע יותר מתאים לרכב?  

1442 הצבעות

1. 1. איזה צבע יותר מתאים לרכב?

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לקחת את הגיר הרובוטי?

ספארק פסלתי כי זה דייהו. יונדאי I10 פסלתי כי הרכב לא חסכוני כמו שמקובל בסגמנט. בנוסף, i10 שוקלת 200 ק"ג יותר וזה פוגע מאוד בזריזות של הרכב תכונה שאני מאוד אוהב במכוניות קטנות.

שווה לקחת מגנזיום מקורי ב-2700 ש"ח? לדעתי זה ממש יבדיל אותי מעדר הליסינג וגם נראה הרבה יותר טוב.

לקחתי את הרובוטי.

בקשר למגנזיום, להוסיף משהו לא הכרחי לרכב בכמעט 3000 שקל לדעתי קצת מפספס את הרעיון של זול וחסכוני... אם הייתי רוצה לפוזה לא הייתי הולך על פג'ו ובטח שלא על 107... לדעתי מיותר קצת. וזה לא מה שישיג לך בחורות, 99% מהן בכלל לא ישימו לב להבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חישוקים קלים משפרים את ההיגוי של הרכב עקב העובדה שמערכת ההגה צריכה להתמודד עם הרבה פחות משקל. אם זה רק היה יפה, היו עושים חישוקי פלדה צבועים ומעוצבים ונגמר הסיפור.

בנוסף, 2700 שקל זה קצת היסטרי, אפשר לקנות חישוקים טובים מחברה נורמלית ב 1500 ש"ח לרביעיה, ובאפטרמארקט יש לך הרבה יותר מגוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי את הרובוטי.

בקשר למגנזיום, להוסיף משהו לא הכרחי לרכב בכמעט 3000 שקל לדעתי קצת מפספס את הרעיון של זול וחסכוני... אם הייתי רוצה לפוזה לא הייתי הולך על פג'ו ובטח שלא על 107... לדעתי מיותר קצת. וזה לא מה שישיג לך בחורות, 99% מהן בכלל לא ישימו לב להבדל.

איך שילמת כדי לקבל קודן ואזעקה? לפי תוכנית ilease? אני מתעניין כי בת"א מסרבים בתוקף לתת הנחה כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכחול הכי ניטרלי, לא צעקני מדי לא באנאלי מדי. גם משתלב יפה עם הכרום מקדימה.

אם אתה יכול לקחת גם ידיות כמו באלטו אז נראה לי יפה.

לגבי המגנזיום מסכים עם הנאמר למעלה, זה די נוגד את העקרון של אוטו קטן וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוטו בא בלי אזעקה (עפ"י חוק)

מה זאת אומרת איך שילמתי לקבל קודן? זה נכנס למחיר הסופי של הרכב

לא הבנתי אותך.

הוספת 900 ש"ח בשביל קודן או שקיבלת אותו בחינם?

מה הכוונה בלי אזעקה עפ"י חוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מגנזיום משנה את כל האוטו, זה אחד הדברים החשובים לדעתי ומוסיף פי 10 מכל הקרום המכוער הזה שנראה בעיקר טוב על גיפים

וגם זה במידה. זה חשוב שהרכב יהיה גם יפה ויחודי במיוחד במכוניות קטנות לא צריך להשקיע על זה יותר מידי כי גם ככה מידת החישוק קטנה.

ומי שמחפש בשביל להשיג בחורות כנראה באמת מסכן או שהוא נכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למיטב הבנתי, ניתן "ללחוץ" את הסוכנים לתת לך את הנ"ל בחינם אילו אתה משלם במזומן. לאלו המשלמים באמצעות מימון, ניתן זובי (שום דבר אישי, דובי) על חשבון הברון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מגנזיום מקורי משדרג את הרכב בכמה רמות.

רוב המגנזיום צד שלישי הזולים נראים לא טוב על הרכב אלא אם זה מחברה באמת מוכרת כדוגמת OZ אבל שעולים כמו המקוריים בערך.

רוב ה"מגנזיומים" שנמכרים ב1500ש"ח לסט לא שווים הרבה(הם סינים), הם שוקלים הרבה ככה שלא נותנים שום שיפור בהיגוי ובהתנהגות, הם בנויים מחומרים חלשים שפשוט יכול לקרוא שהג'אנט ישבר לך אם תיכנס לבור עמוק מידי.(תודות למע"צ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...