מתלבט לגבי הצבע של פיג'ו 107 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט לגבי הצבע של פיג'ו 107

lev-27

איזה צבע יותר מתאים לרכב?  

1442 הצבעות

1. 1. איזה צבע יותר מתאים לרכב?

Recommended Posts

ישבתי בפיג'ו 107 ובספארק. פסלתי את ספארק מהסיבות הבאות:

א. תא נוסעים קודר ולא נעים

ב. מושבים לא נוחים

ג. דייהו

ד. מנוע שנראה הכי הרבה על הנייר, אבל הכי מעט על הכביש

ה. דייהו

ו. עיצוב מזעזע ומאולץ

ז. אין מדרס להנחת הרגל השמאלית! איזה מין ידני זה?

ח. דייהו

ט. הרבה גימיקים זולים שלא יאריכו ימים

מה אהבתי בפיג'ו?

א. מושבים יותר נוחים בהשוואה לספארק

ב. תא נוסעים ספרטני, אבל צעיר ונעים לעין. חלקי הפח החשופים מוסיפים הרבה ליופי בצבע המתאים.

ג. לוח שעונים נוח לקריאה

ד. עיצוב צעיר ומגניב

ה. עיצוב אירופאי ותכנון יפני

ו. מנוע מאוד חסכוני

זמן אספקה משוער: אמצע יולי. :'( אין 107 בארץ. הכל נמכר.

נשאר רק להכריע לגבי הצבע. בהתחלה רציתי צבע שחור, אבל הסוכן אמר שהצבע אומנם יפה, אבל זה פשוט להשתעבד לניקיון של הרכב. צבע אדום, לדעתי, נראה ממש מגניב והרכב יבלוט בעדר משפחתיות ליסינג לבנות-כסופות. (לטובה ולרעה) כחול ככה גם נראה טוב.

תעזור לי להכריע:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1- ממליץ לבדוק פיאט פנדה אם אתה כבר על המכוניות בסגמנט.

2- אם 107, אז אדום, אבל הדבר הראשון שתצטרך לעשות זה לקנות כיסוי לרכב. אדום דוהה ונשרף מהר באקלים הישראלי שעתיר בשמש ואובך.

כחול נשרף ודוהה לאט יותר אם אתה לא בראש של להשקיע.

אל תתבאס שאין שחור, אני לא יודע כמה 107 ראית על הכביש, אבל היא יפה פי 5 באדום מבשחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם אומרים לכולם יוני, אבל בפועל זה סוף יוני תחילת יולי. עד שיפרקו את האוניה, הובלה והכנה למסירה נקבל את הרכב באמצע יולי. אני מקווה שאני טועה, כן. שנת 95 שלי מאותגר מבחינת מיזוג אוויר.

דרך אגב, איזה הטבות הוצאת מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשון שאם אתה לא לוקח ידני זה רובוטי ובתור אחד שהייתה לו טויוטה רובוטית אני מציע לך לחשוב פעמיים לפני שאתה קונה את הרכב עם תיבה רובוטית (גם התיבה של ה-107 מתסכלת)

אגב אני אהבתי מאוד את הכחול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בחשון שאם אתה לא לוקח ידני זה רובוטי ובתור אחד שהייתה לו טויוטה רובוטית אני מציע לך לחשוב פעמיים לפני שאתה קונה את הרכב עם תיבה רובוטית (גם התיבה של ה-107 מתסכלת)

אגב אני אהבתי מאוד את הכחול.

עשיתי בה היום נסיעת מבחן (ברובוטית) ואני מניח שאתה בעיניים עצומות לא תדע להבחין בנסיעה באוטו הזה אם זה ידני או רובוטי. האוטו לא קופץ יותר בהחלפת ההילוכים מאשר בנסיעה בגיר ידני, וכשנוסעים ברובוטית על מצב ידני אפשר לצמצם גם את הקפיצות הקטנות של ההחלפה למינימום. בלי קשר לזה הבנתי שהרובוטית של הטויוטה הייתה באמת מתחת לכל ביקורת (לא נסעתי בה בעצמי ככה שאני לא יכול לדעת).

הם אומרים לכולם יוני, אבל בפועל זה סוף יוני תחילת יולי. עד שיפרקו את האוניה, הובלה והכנה למסירה נקבל את הרכב באמצע יולי. אני מקווה שאני טועה, כן. רכב שנת 95 שלי מאותגר מבחינת מיזוג אוויר.

דרך אגב, איזה הטבות הוצאת מהם?

קודן, שעולים אוטומטית כשנועלים את הרכב, חיישני רברס בחצי מחיר ועוד הנחה נחמדה (מניח שהם נותנים לכולם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא בהחלפת הילוכים אלא יותר "בהתנהגות" של הגיר

אי אפשר למשל להישאר איתו בהילוך שני בפקקים גם אם ממש תרצה ויש לי עוד הרבה דוגמאות

אני יכול להגיד לך שאני מאוד אהבתי את הטויוטה אבל אחרי חצי שנה היא כבר ממש תיסכלה אותי וממש חיכיתי לסוף תקופת הליסינג

בקשר למצב הידני אז אני הייתי נוסע רק בידני ועדיין זה לא זה

אגב אין סיכוי שלא מרגישים שזה רובוטי (לפחות בגיר הזה) והנסיעה שלו לא חלקה כמו באוטומט.

אגב מה עם i10 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הכחול, נראה מיוחד אבל לא צעקני כמו האדום

ואני דווקא ממש נהנה מהטויוטה הרובוטית (תמיד במצב "ספורט")

אם מתרגלים יודעים להקטין את הקפיצות ולשלוט על ההילוכים בקלות, ויותר זריזה מפוקוס\ג'טה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא לא בהחלפת הילוכים אלא יותר "בהתנהגות" של הגיר

אי אפשר למשל להישאר איתו בהילוך שני בפקקים גם אם ממש תרצה ויש לי עוד הרבה דוגמאות

אני יכול להגיד לך שאני מאוד אהבתי את הטויוטה אבל אחרי חצי שנה היא כבר ממש תיסכלה אותי וממש חיכיתי לסוף תקופת הליסינג

בקשר למצב הידני אז אני הייתי נוסע רק בידני ועדיין זה לא זה

אגב אין סיכוי שלא מרגישים שזה רובוטי (לפחות בגיר הזה) והנסיעה שלו לא חלקה כמו באוטומט.

אגב מה עם i10 ?

אמנם לא בדקתי את זה אבל מהנסיעה הקצרצרה שעשיתי ככל הנראה אתה צודק (בקשר ללהישאר בהילוך שני בפקקים).

מרגישים שהגיר ידני, ולא כתבתי בשום מקום שהנסיעה חלקה כמו באוטומט, אלא כמו ידני :).

הI10 נפסלה מסיבות שונות... בראש ובראשונה פשוט לא אהבתי אותה. לא יודע להסביר למה, פשוט לא רציתי אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחת את הגיר הרובוטי?

ספארק פסלתי כי זה דייהו. יונדאי I10 פסלתי כי הרכב לא חסכוני כמו שמקובל בסגמנט. בנוסף, i10 שוקלת 200 ק"ג יותר וזה פוגע מאוד בזריזות של הרכב תכונה שאני מאוד אוהב במכוניות קטנות.

שווה לקחת מגנזיום מקורי ב-2700 ש"ח? לדעתי זה ממש יבדיל אותי מעדר הליסינג וגם נראה הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה נסיעת מבחן על הרובוטי ותראה אם אתה מתחבר לזה.

בדבר הג'נטים - אם לדעתך זה שווה, תעוף על זה. ה"סטוק" לטעמי מכער את הרכב, ואת זה אני יכול לומר כמעט על כל בשוק הישראלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שחור או כחול כהה

הרכב הזה נראה עליז מידי בצהוב והאדום פשוט לא מתאים לו

ובמחיר של 2700 הייתי מעדיף להביא סגסוגת צד 3 שכמובן יש הרבה יותר מבחר והרבה יותר יפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...