גידול גראס בבית לשימוש עצמי דעות והמלצות? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גידול גראס בבית לשימוש עצמי דעות והמלצות?

bay

Recommended Posts

שלום אני דיי נחוש לגדל גראס איכותי בבית אך יש לי מס התלבטויות וכמה שאלות אשמח לעזרה והמלצות מכול כיוון...

קודם כול רציתי להבהיר לכם שיש לי הרבה סיבות טובות לגדל גראס הסיבה העיקרית היא כי אני לא סובל אלכוהול הוא משפיע על גופי בצורה רעה (גם אלכוהול מהסוגים הטובים שאנחנו נוהגים לשתות...) וההשפעה שלו לטווח הקצר (ההרגשה של השחרור לעשות שטויות וחוסר הקליטה) לא חביבה עלי. במיוחד שבגללו מופיעים לי פצעונים ויש לי הרגשה של מין "אופוריה" או חוסר מודעות למשך שבוע שלם (אך לעולם אין האנג אובר).

גם לחברי יש דעה דומה שאלכוהול רעיל וכו.. לכן אנחנו מעדיפים גראס (חשיש מבסוטון וכול שאר השטויות הרבה פחות!).

גם כן אני מעדיף לגדל במקום לקנות גראס כי זה זול יותר וגראס מגידול עצמי הרבה יותר איכותי מגראס קנוי. עבדתי פעם עם כמה בדואים מהשטחים שהיו אחלה חברה והם סיפרו לי מאיפה הגראס שאנחנו קונים מגיע ומה מוסיפים לו... שלל של תרכובות כימיות כולל K300 (חומר הדברה) אחרי זה הם הזמינו אותי להפיל איתם ראש מהחומר שלהם ובאמת יש הבדל של שמיים וארץ בהכול!

הצרה השלישית היא מחסור כעת בזכות מי יודע מה.. יש מחסור ענק בגראס המחירים בשמיים וקשה להשיגו לפעמים היינו נאלצים לנסוע עד חיפה כדי לקנות.

ההתלבטויות הן מאיפה להשיג ומה להשיג?

יש לי שלושה דרכים להשיג זרעים האחת היא מהחברה הבעיה שאני לא יודע איזה סוג הם יתנו לי מה ההמלצות לגידול וכו..

השנייה היא מאחד האתרים הידועים (נירוונה שופ וכאלו..) המינוס שמה הוא המחיר וחוסר הודאות שזה יגיע.

השלישית היא לבקש מדוד שלי שהוא מהולנד לשלוח לי אך זה לא כ"כ נוח לא בטוח שהוא יסכים ויש בזה סיכון פלילי מסויים בשבילו.

התלבטות השנייה היא איזה סוג לקחת? ואיך לגדל (0 ניסיו) מה ההבדלים בין "פרמיניזד" לרגיל או נקבה לזכר האם יש מדריך טוב שמסביר הכול וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גידול גראס בבית (לשימוש עצמי כמובן) זה עניין רציני שדורש חשאיות מוחלטת.

לפי התיאור שלך של החברים והעובדה ששאלת את השאלה בפורום ישראלי באינטרנט, אני ממליץ לך לא לגדל גראס בבית כי זה לא יגמר טוב בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גידול גראס בבית (לשימוש עצמי כמובן) זה עניין רציני שדורש חשאיות מוחלטת.

לפי התיאור שלך של החברים והעובדה ששאלת את השאלה בפורום ישראלי באינטרנט, אני ממליץ לך לא לגדל גראס בבית כי זה לא יגמר טוב בשבילך.

אני דיי אספן פסולת (דברים ישנים שחבל לזרוק... נקשר לדברים) לכן יש לי מספיק מקום בבית ומקומות רבים בהם אני יכול לבצע את "מזימתי" :lol: בחשאיות...

גם כן בכול שנות חיי אף פעם לא הייתי מסובך עם המשטרה או הרשויות אפילו לא קנס אחד...

אגב תודה על העצה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והבמה הכי מתאימה שמצאת לשטויות האלה הוא פורום מחשבים ישראלי ?

מציע לך לקרוא את חוקי הפורום, אמנם זה לא ווארז אבל זה עדיין עובר על החוקים של מדינת , קרי לא חוקי בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הפורום אלא האנשים!

כמובן שיש הרבה פורומים אחרים אך אני מוצא את HWZONE לפורום מאוד אקטיבי בעל הרבה מגיבים בלעי ניסיון חיים עשיר ששמחים לעזור... וכמות הפורומים שמלאים בילדים שכותבים שטויות פשוט חסרת פרופורציות לשמחתי HWZONE לא אחד מהם..

גם כן אני רואה שבפורום אין ממש משקל לחוקיות של דברים מסויימים אלא יותר לכיוון השכל הישר ושיקול דעת עמוק.

"בית עם הרבה מקומות מחבוא ודוד בהולנד" ממש פרטים שיעזרו למישהו שאולי גם מוטעים אולי אם אני יציין את מיני הCIA יאתר אותי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גידול גראס ביתי במקרה ותיתפס נחשב למיטב ידיעתי כגידול עם כוונה לסחר

תוכל לקבל על זה עונשים חמורים.

רק תזכור שמספיק שתיתן לחבר קצת והוא יתפס וכדי לחלץ את עצמו הוא ילשין מאיפה הוא השיג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...