מבקש המלצה לשני מאווררים 120mm ממש שקטים - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה לשני מאווררים 120mm ממש שקטים

itzik_vip

Recommended Posts

לא הבנתי.

לשיטתך אסור לייעץ גם אם המאוורר המומלץ מותקן אצלך מזה זמן רב ואתה חושב שהוא מספיק שקט.

את זה הבנתי,

אבל אז, באותה נשימה, אתה ממליץ בעצמך על מאוורר אחר.

אודה לך אם תואיל להסביר לכולנו באלו נסיבות כן ניתן להמליץ על מאוורר כדי שבפעם הבאה לא נכשיל תמימים.

עם כל הכבוד לאוזנייך אין להם מד דציבלים בתוכן שיוכלו להגיד למשתמש אחר בדיוק מה הכמות רעש שנוצרת שם, אמנם לך זה נשמע מאוד שקט אבל כמו כל דבר בחיים הכל יחסי.

שים לב לטבלה הבאה:

http://img171.imageshack.us/img171/9186/testchartfine1.png

הGentleTyphoons פשוט מוציאים כל מאורר אחר כבדיחה גרועה.

כמו כן תעיין בתרד הזה (משם נלקחה התמונה) שם יש את כל הנתונים שנאספו ע"י בדיקה עצמאית של Martin אשר ידוע ככתב ביקורות מהולל בתחום הקירור מים, יש גם אפילו סרטונים שימחישו לך עוד יותר את רמות הרעש של כל מאורר.

קישור לת'רד:

http://www.overclock.net/water-cooling/859483-round-6-fan-testing-working-thread.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לעובדה שדיצבל הוא יחידת מידה בלתי לינארית ובעצם כשאתם משווים 12db מול נניח 14db יכול להיות הבדל עצום או להפך, הבדל ממש קטן, נכון?

רעש לא משווים ע"י דציבלים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה: באיזה מארז מדובר? איזה קרור יש לך למעבד ואיזה ספק?

הסיבה לשאלה היא סה"כ לוודא שאנשים פה לא משתגעים עם הגדרות השקט שלהם כשלך במחשב יהיה גורם אחר שיאפיל מבחינת רעש על הכל (כמ ספק זול, קרור סטוק...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הת'ראד הזה נהיה מצחיק מרגע לרגע...

הscythe למינהם לא שווים כלום. ממש לא ברור לי למה ממליצים עליהם.

אחת החברות הבודדות שאני סומך על הנתונים ועל האיכות של הציוד שלה

בכל מקרה, מבחינתי התו תקן לרעש נקבע על ידי SPCR, רק החדר השקט שהם יצרו לבדיקות שלהם נותן לך להבין איזה רמת מקצועיות הם יצרו באתר, שלא לדבר על שאר הציוד שיש להם

נכון להיום השתמשתי בלא מעט מאוררים שונים, אישיתי אני חובב YATE LOON די וותיק, זולים ומעולים... מכרו אותם תחת שם אחר גם (לא זוכר איזה) בגרסה כתומה שנחשבת גם היום לשקטה מאוד

כרגע יש לי בצד זוג GentleTyphoons שבאמת כמו שאמרו... ליגה נפרדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...