כדאי להחליף Golf GTI ב Subaru Impreza 2.5? - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להחליף Golf GTI ב Subaru Impreza 2.5?

ccc

Recommended Posts

אני בשלב 70 (עשיתי 70 מרוצים) ואני עדיין עם המזדה

מה לעשות שאין אף מכונית טובה ממנה, יש מכוניות מהירות יותר (top speed) אבל זה בא על חשבון האחיזת כביש והתאוצה וזה פשוט לא שווה את זה.

יצא לי פעם אחת להחליף את האוטו לטובת אוטו עם top speed גבוה יותר בשביל המרוץ של ה-400 מטר, חוץ מזה עדיף אחיזה ותאוצה.

נחמד שכל פעם האוטו משתדרג וצריך ללמוד לשלוט עליו מחדש ובכלל הרבה יותר כיף לשחק בידני, ב-NFS HP2 לא נהנתי מהידני אבל פה זה ממש תענוג. (הכל על HARD)

ה-DRIFTING היה נמחד אבל זה כבר נהיה מוגזם, צריך להשיג 200,000 נקודות וזה יכול לקחת שעות.

כל פעם שאני מסיים מרוץ אני מוצא את עצמי מתפלל שלא יפתח לי DRIFFTING.

קיצור משחק ממש מהנה וממכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברוב הגדול של המקרים אני בכלל לא עובר את ה260 קמ"ש מקסימום 270 ולזה כל מכונית יכולה להגיע (בלי נייטרו). ההבדל הוא בעיקר בתאוצה ובשליטה. המזדה מיאטה קצת חלשה בתאוצה בהתחלה אבל השליטה שלה ממש טובה ביחס למכוניות האחרות שרובן בכלל לא יכולות לבצע פניה נורמלית במהירות גבוהה מ200 קמ"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכל אלה שאומרים שזה נהיה קשה יותר

אם פעם היה לוקח לי כמה ניסיונות קודם להכיר את המסלול הרי שעכשיו (שלב 70) אני זוכר את כל המסלולים ויודע בדיוק איך לקחת כל סיבוב ככה שזה נהיה ממש קל. את רוב המסלולים אני לוקח בפעם הראשונה ולפעמים פוגשים איזה עמוד וצריך עוד פעם. לדעתי זה רק נהיה קל יותר.

רק ה-DRIFTING המעצבן הזה לא נהיה קל יותר, על איזה מכונית אתם ממליצים ל-DRIFT?

(גליתי שיש לי הילוך שישי פתאום כנראה בגלל השידרוג של הגיר - נחמד מצידם שהודיעו לי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה חישוקים אלה?

המיוחדים או סתם LEVEL3?

לקחתי מיוחדים ממש מכוערים כי זה הראה לי אותם רק כשהמכונית נסעה ולא הצלחתי לראות איך זה נראה בעצירה

זה משנה משהו בכלל אם אני מעיף אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הרכב שלי ? :P

תראו איזה הרחבת כנפיים יש לי :D

ויש לי unique NoS (וואי וואי הוא לא נגמר חחחח)

תוספת:

אני מאוד אהבתי את המשחק (אם מישהו מתעניין)

יש לי 106~ אלף בבנק

ובסביבות ה 7מיליון style points

Drifting is my favorite !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דברים אתם יודעים למה אתם נהנים כלכך מהמיאטה הRX7 והסקיילין? כי הן הנעה אחורית! (הסקיילין היא כפולה בהאצה חזקה אבל בפניה 98 אחוז מהמוממנט יושב באחוריים)

דבר שני איך שמתם פה אשכרה ערסמובלים! בצחוק לא הייתי נוסע בהם!

שלישית אני שונא נוקאאוט!!!!!

דריפטינג שולט! מיאטה 115 אלף נקודות בchaind drift אחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה דריפטינג פוינט.. כאילו אם אתם יצאתם מקום ראשון בדריפטינג ולא קיבלתם מספיק נק' אתם עושים שוב?

אני בשלב 30 בערך, 40 אפילו ואני מקום 9-10 בטבלה הזאת הכללית.. אני יכול עוד להשתפר? כי אני מגיע ראשון כל סיבוב, אמנם בלי הרבה נקודות סגנון אבל מה זה משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...