כדאי להחליף Golf GTI ב Subaru Impreza 2.5? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להחליף Golf GTI ב Subaru Impreza 2.5?

ccc

Recommended Posts

טוב אני חוזר בי, קבלו תיקון

זה המשחק הכי גרוע שאי פעם יצא!!!! כל פעם שאני בפנייה האחרונה לסיבוב, חייבות להיות 6 משאיות לבנות מכוערות שחוסמות את כלללללל הכביש ואתה לא יכול לעבור בשום דרך ואז אתה נתע בהם ומתהפך 400 פעם ומנצחים אותך, זה פשוט בלתי אפשרי לנצח, הם מחביאים לך מכוניות אחרי סיבוב או אחרי קפיצה ואתה פשוט מפסיד ומבזבז זמן על דבר שנקבע מראש, זה משחק של מזל....

שברתי את כל המקלדת מרוב עצבים, חבורת אידיוטים מי שעשה את המשחק הגרוע הזה, הגרפיקה והכל יפה, אבל התכנון פשוט זוועה, לא משחק בזה יותר. זהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה האוטו הכי טוב לפי דעתכם?

לפי דעתי MAZDA MIATA אחרי שיפורים של גיר סופיים שיש לה 6 הילוכים היא הכי מעולה למרות ש ה HONDA S2000 שמראה בגרפים פחות ביצועים נרא לעין שאולי מעיצה קצת יותר מהר ומגיעה למהירות של 270- 280 מהר יותר מה MIATA מה שבטוח שאלו המכוניות הכי טובות בנתיים כמובן אני במירוץ 84.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע ש-R מחזיר אותך לאמצע המסלול אם החלטת להתגלגל באויר 100000 פעם?

אתה לא יכול לעשות RESET ל מכונית עד שאתה לא נוחת וכמעט נעצר, וזה באמת מעצבן יש תופעה מאוד מוזרה שתמיד לבסוף מסלול קשה של 6 סיבובים יש מלא משאיות עם נהגים דפוקם שבולמים בדיוק בזמן להידפק בך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני סיימתי את המשחק כבר לפני שבוע עם מאזדה RX7 אני חושב לא זוכר איך קוראים לה בדיוק שיפרתי אותה חבל"ז!! ובעיני הכי מהירה בנתיים שנסעתי לאחר שסיימתי אפשר לשדרג אאת המכונוית עד הסוף זאת הACURA והנסין סקיילין וכמובן גם הסוברו אמפרזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

I got to 350+ with the RX7 and the unique NOS

ממי ומתי קיבלתה אותו?

ועוד שאלה כשבוחרים חלק למשל טורבו זה אז בוחרים איזה רמה ואז ישנן חבילות של כל מיני חברות זה משנה בכלל או שלא?

כי אני עד עכשיו ניסיתי פשוט לתאם שכל החלקים באוטו יהיו בערך של אותם חברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...