כדאי להחליף Golf GTI ב Subaru Impreza 2.5? - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדאי להחליף Golf GTI ב Subaru Impreza 2.5?

ccc

Recommended Posts

לכל מי ששואל למה המכונית לא נישברת אז לכל המכוניות שבמשחק זכויות שמורות על ידי החברות האמיתיות אז החברות פשות לא רצו שישברו להם את המכוניות וזהו ודרך אגב במשחק יש 112 שלבים מי שעבר יודע חיחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם אני בחרתי את ה MX5 ואין שום אוטו עם ביצועים טובים יותר...

ואני אהבתי את הדריפתינג מאד כיף שאתה שולט בזה, בייחוד שהביצועים גבוהים :)

מסכים, שום אוטו לא משתווה ל-MX5, החלפתי לאימפרזה בתקווה לשיפור, אבל פשוט כלום...

אין אין על המיאטה הזאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר עם הגולף, אני אוהב אותו כי זה אוטו של עארסים כזה, תארו לכם עארס מבאר שבע כזה עם גולף משופרת ו"בלבלי אותו" על פול ווליום? זה בדיוק מה שאני עושה

וזה קורע את כל הבית מצחוק..

חוץ מזה, כולם אותו דבר, אין הבדל מהותי בביצועים

אם אתם בכל זאת רוצים את ההכי טוב תקחו את מה שהכי יקר מה הבעייה...

ועדיין לא עניתם לי ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נשאר עם הגולף, אני אוהב אותו כי זה אוטו של עארסים כזה, תארו לכם עארס מבאר שבע כזה עם גולף משופרת ו"בלבלי אותו" על פול ווליום? זה בדיוק מה שאני עושה

וזה קורע את כל הבית מצחוק..

ועל זה לא נאריך במילים, פשוט :cwm8:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, שום אוטו לא משתווה ל-MX5, החלפתי לאימפרזה בתקווה לשיפור, אבל פשוט כלום...

אין אין על המיאטה הזאת :)

דווקא האימפרזה פותחת הרבה יותר מהר ויציבה יותר. המיאטה פשוט טסה בצורה מטורפת בהילוך 4-5...

ותודה לזה שפירסם את הדרך לשינוי הצבע של הוויניל :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוינו פה כמה חסרונות חשובים במשחק, אבל התעלמתם מחסרון נוסף - Traffic.

אז סבבה, יש מכוניות שנוסעות בעיר וצריך להתחמק מהן, אבל לפעמים זה פשוט ממש מעצבן כשאתה מוביל ואז לוקח פניה, רק כדי לגלות שאיזו משאית תקועה לך באמצע המסלול (וכמובן שאז אתה עף 20 מטר באוויר, שמונה סלטות, נופל חזרה על הגלגלים וממשיך לנסוע) או קופץ מעל גבעה כדי לנחות בתחת של איזו מונית שנוסעת 10 קמ"ש - הבעיה היא שפשוט לא רואים את המכוניות האלה, ואז זה כבר לא כיף אלא מתסכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נזכרתי מה עוד יותר מעצבן!!!!! נגיד אתה נוסע כבר נתקעת במכונית אוקיי בסדר לא נורא אתה אומנם עף 500 מטר אבל המכונית? מה פתאום היא שמה ברקס!!! לפחות שיעשו שהיא עפה לצד או משהו!! קרה לי איזה מאה פעם נתקעתי מאחורי מכונית והיא לא זזה מהמקום רק שמה ברקס אז צריך לשים רוורס ובלה בלה בלה RESTART! כי גם ככה לא תנצח!

הרי מה הכי מפגר במשחק הזה שאתה חייב להגיע מקום ראשון אחרת אתה לא מקבל כלום מה ההגיון? אין!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צוינו פה כמה חסרונות חשובים במשחק, אבל התעלמתם מחסרון נוסף - Traffic.

אז סבבה, יש מכוניות שנוסעות בעיר וצריך להתחמק מהן, אבל לפעמים זה פשוט ממש מעצבן כשאתה מוביל ואז לוקח פניה, רק כדי לגלות שאיזו משאית תקועה לך באמצע המסלול (וכמובן שאז אתה עף 20 מטר באוויר, שמונה סלטות, נופל חזרה על הגלגלים וממשיך לנסוע) או קופץ מעל גבעה כדי לנחות בתחת של איזו מונית שנוסעת 10 קמ"ש - הבעיה היא שפשוט לא רואים את המכוניות האלה, ואז זה כבר לא כיף אלא מתסכל.

הוצאת לי את המלים מהפה.

זה ממש טפשי, כאילו, אני אוהב את הקטע עם המכוניות, עוד אתגר קטן, אבל אם *אי-אפשר* לראות אותן, והן מופיעות משום-מקום ונתקעות בך, זה כ"כ מרתיח אותי.

חוץ מזה אני מאד נהנה מהמשחק, אני לא מתעמק יותר מדי במה אני אוהב או לא אוהב, העיקר שנהנים :)

מישהו אמר כאן בקשר לכסף - נכון, יש לי כמעט 40,000 ואין להם שימוש, חוץ מפעם ב... שאפשר להחליף את המנוע או הספויילר או המכסה מנוע וכו', שעולים כלום יחסית למה שמרוויחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא האימפרזה פותחת הרבה יותר מהר ויציבה יותר. המיאטה פשוט טסה בצורה מטורפת בהילוך 4-5...

ותודה לזה שפירסם את הדרך לשינוי הצבע של הוויניל :-*

אולי היא פותחת יותר מהר, אבל למיאטה יש שליטה מדהימה, קל לקחת איתה פניות חדות וכיף לשלוט בה.

חוץ מקטעים מרגיזים שהיא מתעופפת באוויר בפניות חדות מאוד או בהתנגשויות, או ששני גלגלים קצת מתרוממים ואז בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו "הסתכנתי" והחלפתי את המיאטה האהובה עלי, היא הכי טובה במשחק (אחרי בערך 65 נצחונות)

בהתחלה החלפתי ל אקיורה RSX. מאד מהיר ו"יציבה" אבל גם מאד משעממת, אחר כך סיוויק שפחות או יותר מאד דומה ולוקחת פניות מצויין...

אבל המיטאה כל כך כייייייייפייייייייייית קלילה מהירה וכיפית (שוב). אני צריך לנסות עוד כמה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, אני הטיפש היחידי שחושב שגולף אחת הטובות?

שום דבר לא טוב בגולף??

כי זה אוטו ממש יפה...

והמאזדה מכוערת.... הסובארו עוד יותר

חלק מהכיף זה להסתכל על מכונית שנראית טוב, לא כמו המאזדה שנראית כמו פח זבל עם גלגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא טוב בגולף??

כי זה אוטו ממש יפה...

חלק מהכיף זה להסתכל על מכונית שנראית טוב, לא כמו המאזדה שנראית כמו פח זבל עם גלגלים

הגולף נראת כמו משהו שנדרס ע"י גורר טנקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא טוב בגולף??

כי זה אוטו ממש יפה...

המזדה נראית טב מאוד, הסובארו גם נראית טוב מאוד, אבל לעומת זאת הגולף ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק שהגולף נראית זבל, היא גם נוסעת זבל. המכונית שהטרייד אין עילה יוצא הכי יקר והיא הכי פחות משתלמת.

אני אוהב גם את הECLIPSE אבל חזרתי בסוף לMIATA בגלל שיש לה פניות הרבה יותר טובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...