נייד לסטודנט 4K +/- - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד לסטודנט 4K +/-

Classify

Recommended Posts

אבל למה מראש לקנות מחשב מסורס? עם כל הכבוד ל-HD3000.

אם במידת הצורך בלימודים או איפשהו הוא יצטרך להריץ אפליקציה/משחק שכן ידרוש את כוח העיבוד של הכרטיס מסך אז זה יהיה לו זמין. מאשר לקנות שמראש כבר מוגבל.

בין השאר, זה לא שזה עולה לו הרבה יותר או בכלל יותר.

עם שימושים כאלה, וואלה אפשר בכיף לקחת את המחשב הכי בסיסי שמגיע עם I3 (דור ישן, לא SB) ב-2300 שקל שיריץ לו יופי ונסגור עניין. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל שוב - מה זה "מסורס"? מה איבדת בדיוק? מה זה השימושים העתידיים שאתה מדבר עליהם בדיוק?

בתכנות הוא לא יצטרך את זה.

ו*ברור* שכשמדובר ב*אותו מחיר* ואתה לא מאבד שום דבר כמו זמן אז עדיף לקחת משהו חזק יותר.

אבל זה לא המצב.

יש את ה VOSTRO 3450 הזה שנראה מצויין, ויש דברים ב 1000 ש"ח פחות.

אני לא מבין על איזה 2300 ש"ח אתה מדבר??????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי לב שיש הבדלים באחריות בין ה- 3450 ל-5110 (אחד זה כולל איסוף והחזרה והשני זה במעבדה בלבד).

וחשוב לי הקטע של איסוף והחזרה.

בנתיים אני עומד על ה-3450 שדיי מתאים לי אבל:

1. ראיתי שכדי להחליף בו (שלוקח במחשב הנוכחי שלי 3 דקות ו 3 ברגים) בו לוקח יותר משעה וכולל פירוק של כל המחשב

2. בגלל שאני גם אוהב לראות על המחשב אני חושב שאולי 15 יותר מתאים? ואיך זה לראות על מט? (במה מבריק יותר טוב בנוגע לסרטים)

* יש מתחרים למחשב הזה עם 3 שנים אחריות בבית הלקוח ומעבד 2410 במחיר הזה או שהוא הכי כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאתה מסתכל על זה מכיוון לא נכון

אני סטודנט בשנה שניה ולדעתי הסדר עדיפויות שלך מוזר

אתה קונה מחשב ללימודים. תחשוב על זה ככה

גם אם כל יום תראה סרט במשך שעתיים על המחשב בשאר הזמן (לצורך הדוגמה) אתה תבלה 5 שעות בללמוד על המחשב

אז 5 שעות אתה לומד ושעתיים אתה רואה סרט

לכן מה שצריך (לדעתי) להיות הכי חשוב לך זה מחשב שיותאם ללימודים בצורה מיטבית

אני עם מעבד שהוא 2 דורות אחורה והוא טפו טפו טפו עושה את העבודה בצורה הטובה ביותר (כולל מטלב לצורך העניין). כל מערכת SB תספק אותך מבחינה לימודית.

אם באמת אתה מתכוון לנייד את המחשב מהבית לדירה ולא להסתובב איתו באוניברסיטה אז לדעתי עדיף מסך 15.

תנסה לקבל מחשב עם מקלדת ועכבר כמה שיותר טובים

לדעתי מסך מט עדיף בהרבה כי הרבה יותר נוח לעבוד עליו מאשר מסך עם השתקפויות

עוד נושא חשוב זה השקט של המחשב. הדבר האחרון שאתה רוצה כשאתה עושה שיעורי בית זה לשמוע את המאוורר מרעיד את הקירות...

אני אישית ממליץ על הסדרה העיסקית של . ה thinkpad

אבל זה רק אני...

אם יש לך עוד שאלות אשמח לנסות לעזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...