דעתכם על ה-5110 החדש - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעתכם על ה-5110 החדש

Guy King

Recommended Posts

אין לך מה להוסיף עוד 2000-2500 ש"ח עכשיו על מחשב שהוא "חזק", פשוט משום שעוד 3 שנים ה 2000 ש"ח שלך יהיו שווים הרבה יותר.

בנוסף, ההבדל בין המחשבים של 2006 להיום הוא גדול - לא רק בביצועים (הבדל אדיר) אלא גם בתקנים ובסטנדרטים שהם תומכים. מה שזה אומר זה שכנראה המחשב ממילא יחזיק יותר זמן מהנוכחי שלך יחסית למשימות שתזרוק עליו

במיוחד אם אתה אומר שאתה מרוצה מהמחשב הנוכחי שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שמנסים להבהיר, זה שיש הבדל ניכר בביצועים בין דור הi5/3/7 הקודמים לבין דור הi3/5/7 החדשים, ושלא כדאי לרכוש מחשבים עם המעבדים מהדור הקודם (שמם של ליבת/ארכיטקטורה של הi3/5/7 החדשים מכונה - מכאן SB)

פותח הדיון, תפרט יותר מה הצרכים שלך מהנייד ומה בידיוק אתה צריך.

אני הולך לרכוש בחודש הקרוב, ואם בסוף לא ייסתדר לי לקנות מחשב מארה"ב, אני כנראה הולך לקנות את הדגם הזה בידיוק. לדעתי המפרט שלו מצויין בייחס למחיר.

מה השוני בדיוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמנסים להבהיר, זה שיש הבדל ניכר בביצועים בין דור הi5/3/7 הקודמים לבין דור הi3/5/7 החדשים

http://www.techradar.com/news/computing-components/processors/intel-sandy-bridge-what-you-need-to-know-710167

http://www.anandtech.com/show/4083/the-sandy-bridge-review-intel-core-i7-2600k-i5-2500k-core-i3-2100-tested/1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבד sandy birdge שעובד במהירות 2.00GHZ יהיה יותר יעיל ויתן ביצועים יותר טובים מאשר מעבד nehalem שעובד במהירות 2.00GHZ.

הארכיטקטורה שונה

ובכל מקרה אם יש לך עוד שאלות את תשאל בפורום המתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הבעיה שהיתה בקשר לללוחות אם ולמעבדים החדשים האלה נפתרה ?

הבנתי שעשו ריקול גדול גם למחשבים בחודשים האחרונים בגלל תקלת חומרה חמורה עם חיבורי SATA.

אז אולי עדיף לבחור דווקא מהמעבדים הישנים יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד אני חושב שגם פורסם שהבעיה היתה בניידים

וגם באתר של HP הם רושמים את זה במפורש כמעט בכל דגמי המחשבים שלהם

הנה

סקירה ב-‏31 בינואר 2011, הודיעה Intel שהיא "גילתה בעיה בתכן של שבב תמיכה ששווק לאחרונה, הסדרה 6‏ Intel, שם קוד Cougar Point, ויישמה תיקון סיליקון. במקרים מסוימים, עלולות יציאות Serial-ATA ‏(SATA) בתוך ערכות השבבים להיפגע לאורך זמן, ואף להשפיע על הביצועים או הפונקציונליות של התקנים קשורי SATA כגון כונני דיסקים קשיחים וכונני DVD." למידע נוסף, בקר ב אתר האינטרנט של Intel . יתכן שמוצרים מסוימים של שנשלחו בין דצמבר 2010 ופברואר 2011 מושפעים מבעיה זו. המידע הבא יסייע לך לקבוע אם המחשב של שברשותך מושפע, וינחה אותך איך לפעול אם אכן זה המצב. שים לב שלא כל המחשבים של עם ערכות שבבים של Intel מושפעים מבעיה זו. בדוק אם המחשב של שברשותך מושפע מחשבים שולחניים: ‏(גלול מטה להוראות עבור מחשבים ניידים).

מחשבים ניידים: [table] [tr] [td][/td] [td]הערה: [/td][/tr][/table] ההוראות הבאות עבור מחשבים ניידים לא מתאימות למחשב שולחני.

• מצא את המספר הסידורי שלך על ידי לחיצה על 'התחל', כניסה ל-HP ובחירה בסייען התמיכה של HP (המספר הסידורי מופיע בקרבת תחתית החלון שיפתח

[/t][/t]וכו'....... ובסוף יש אפשרות ברורה לריקול

האם פתרון השירות של HP זמין? עבור מחשבים שולחניים, פתרון השירות זמין כבר כעת. עבור מחשבים ניידים, פתרון השירות אמור להיות זמין החל ב-‏15 באפריל 2011.

זה מה שמצאתי לגבי HP שיצאו הוגנים עם הפרסום בעברית

אני מניח שהבעיה היתה דומה בכל שאר החברות כמו דל . רק שלשאר אין מרכז תמיכה בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתאים לך לקנות, אל תקנה. לא מכריח אותך.

אני רק אומר שהדגמים שמשווקים כיום כבר לא כוללים בתוכם את הבעיה שהייתה עם בקר ה-SATA.

רוצה מעבד ישן ולא משתלם? תקנה.

יתכן שמוצרים מסוימים של שנשלחו בין דצמבר 2010 ופברואר 2011 מושפעים מבעיה זו

אנחנו באפריל... ::)

ובין השאר, אם תחפש קצת בפורום ובאינטרנט הגדול תראה שהבעייה נפתרה ונגעה גם בלוחות שיאפשרו חיבור של יותר מ-2 כוננים. במקרה של מחשב נייד יש לו רק 2 כוננים שמתחברים אליו ב-SATA: וכונן אופטי. לכן ה"בעיה" אינה נוגעת להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יותר טוב , לא מבין...

אם אתה לא מבין - למה אתה כותב, ומטעה?

אני לא רוצה לתקוף, אבל זה ממש לא בסדר שאתה כותב למישהו תשובה בלי שאתה מבין מה אתה כותב - הוא יכול היה להתבסס על זה.

תחשוב על זה שאתה היית בצד השני...

אין שום תקלה/בעייה במחשבים ניידים.

דני, זה לא נכון. התקלה הייתה גם בלוחות של הניידים, וכל החברות הגדולות עצרו שיווק (בארה"ב ממש הורידו מהמדפים והיה חודש שלם שהמדפים היו ריקים בחלק מהחנויות) כדי לתקן.

הכל עכשיו צריך להיות תקין, אבל שווה לבדוק את זה אם אתה רוצה להגדיל ראש.

אותי מתסכל שמאז ימי ה-Vostro 1220 הנחמד שלי, אין אמיתי 12 אינטש...

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה:

האם ההבדל בין דורות המעבדים מצדיק את התוספת הכספית למשתמש שמחפש רק גלישה / / שמיעת וניגון .

האם לדעתכם צפויה ירידה במחירי הניידים מהדור הקודם (i3/i5/i7) בעתיד הנראה לעין בעקבות כניסת המעבדים החדשים (SB), האם שווה לחכות טיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...