תיקון כרטיס מסך - אפשר? כדאי? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תיקון כרטיס מסך - אפשר? כדאי?

gal_shirin

Recommended Posts

היי,

לפני יומיים הכרטיס שלי, Asus EN8800GT TOP 512MB, נתן לי blue screen שלוש פעמים רצוף.

בפעם הרביעית כשהעלתי את המחשב, עוד במסך של ה היו קווים על המסך, שלא היו שייכים לשם.

כשהווינדוס עלה (Win 7 Ultimate x64), הוא לא העלה את הדרייברים של , וב Device Manager, הכרטיס מסך דיווח על שגיאה (code 43).

בעצם, כל דבר שהוא מעבר לתצוגה בסיסית, כמו D3D, פילטרי וידאו לסוגיהם, משחקים, וכו', לא עובדים.

ניסיתי להתקין מחדש את הדרייברים הכי חדשים של , ניסיתי ישנים יותר שפעלו עם הכרטיס, כלום לא עבד.

ניסיתי את הכרטיס במחשב אחר כדי לשלול בעיה אחרת, ואכן, אותן הבעיות גם שם.

יש מעבדות שמתקנות כרטיסי מסך? המחיר של התיקון מצדיק אותו?

תודה מראש,

גל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בשוק?

3 שנים זה עתיק במונחים של מחשבים.

ועם קצת ידע טכני אתה יכול לתקן את הכרטיס לבד בעלות של לא יותר מ 30 שקל.

אני אשמח אם תאמר לי איך אני יכול לתקן אותו.

אני מניח שקודם צריך למצוא מה התקלקל, איך אני עושה את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוציא את הכרטיס תיראה אם אתה יכול לראות נזקים פיזיים (מגעים רופפים / נזק על כבלים וחלקים אחרים )

אם אין תנסה לעדכן ביוס (מי יודע אולי יסדר את זה )

תבדוק טמפרטורות

ניתן היום לקנות כרטיס באותה רמה ויותר בפחות מ 500 שקל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להיות גם נזק בליבה גראפית, במייצב מתח של הכרטיס ובעוד 500 חלקים נוספים שיכולים להתפגר :bash:

זה מדברים שבעין לא תוכל לבודד, מה שאפשר לבדוק זה נזקים ובלאי חיצוניים כמו קבלים ומאוורר

ואל תופתע מירידת ערך של הכרטיס - בזמנו קניתי כרטיס ב1500 שהיום שווה בקושי 100 וקצת(RADEON 9800PRO)

אם מריחה מחדש של משחה טרמית מתחת לגוף לא פותרת את הבעיה, עדיף לקחת כרטיס אחר(חדש/משומש, תלוי כבר בך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי את הכרטיס ב Gigabyte GTX 460. הכרטיס הקודם מתמודד מעולה מול משחקים חדשים, יהיה לי חבל מאוד לזרוק אותו.

אם מדובר בנזק פיזי שאפשר לתקן יחסית בפשטות, אז אני מעדיף לתקן, יש לי מה לעשות איתו.

בכל מקרה, אני אפרק את הכיפוי ש שמו עליו ואחפש נזק פיזי.

תמונות בערב :)

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...