איזה בנק אתם מעדיפים ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בנק אתם מעדיפים !

RGod

Recommended Posts

אני פשוט חושב לעבור בנק (אני בהפועלים )כבר כמה שנים טובות וחושב לעבור .

במקרה אני גם סטודנט אז אמורים להיות כל מיני הטבות ,בדקתי נגיד בלאומי יש כל חודש מקבלים 1+1 ביס פלאנט ועוד מלא שטויות .

בעיקרון מה שמעניין אותי זה שיורידו לי את כל העמלות המעצבנות !

אז איפה אתם ולמה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שנותן לך את התנאים הטובים ביותר.

זנחתי את הפועלים לטובת בנק אחר שנותן לי תנאים מעט משופרים, אבל הכי חשוב - שירות בסניף עסקי (אני כבר לא יודע מה זה תור בבנק).

1+1 ביס פלאנט זה בולשיט. תבדוק את פרופיל העמלות המוצע לך ואת מסגרת האשראי והריבית עליה.

לציין שלחובבי הפוזה - יש כל מיני בנקים שמציעים לך כרטיסי אשראי בכל מיני צבעים אם אתה עובר אליהם - גם זה די בולשיט. הצבע לא חשוב, אלא התנאים, המסגרת והריבית וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחשבון סטודנט תקבל פטור מעמלות בכל בנק, אז כדאי שתבדוק גם אם הם נותנים הטבות נוספות כמו מענק כספי:

בנק מזרחי נותן מענק בסך 800 ₪ * לסטודנטים המבצעים רכישות חודשיות בכרטיס האשראי בסך של ₪1,000.

בנק לאומי נותן מענק של 1500 שח אבל לא ברור באלו תנאים.

בנק דיסקונט לא מציע מענק אבל נותן הלוואות.

בקיצור עשה שופינג בין 4-5 בנקים ולך למי שנותן הכי הרבה הטבות שמתאימות לך.

זה ממש לא משנה את מי תבחר כי כולם דומים בסופו של דבר, וזה גם לא נישואים קתוליים, לא טוב - עוברים הלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי בכלל מגיע לסניף חוץ מאשר לפתוח חשבון?

הכל ברשת או בטלפון, ואם במקרה נדיר אתה צריך לחתום פיזית על משהו בפני פקיד תמיד אפשר לגשת לכל סניף שבא לך והם יעבירו לסניף שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מקרים שצריך להגיע לסניף (משיכות/הפקדות חריגות, סידור מסגרת, הלוואות מיוחדות וכו'), דווקא אז אתה לחוץ ודווקא אז אין לך חשק להתייבש חצי שעה ויותר.

באופן עקרוני ניתן לעשות חלק מפעולות אלו בסניף אחר - אבל לפעמים עושים לך בעיות עם אישורים בסניף, צריך טלפונים, האישור יכול לקחת יום-יומיים וזה דווקא שאתה ממהר וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל באיזה בנק -לא- להיות לקוח זה בנק הדואר. הם משקרים שאין עמלות וקורעים לך את הצורה בעמלות.

2. אחרי שהייתי בהרבה בנקים (אני משפחה וכיוב) אני הכי מרוצה מבנק הפועלים. הסיבה היא המערכת שלהם באינטרנט שחוסכת לי 99 אחוז מהפעולות שאני הייתי אמור לעשות בסניף בנוסף למי שיש משכורת של 6000 ומעלה בחודש יש אפשרות לפועלים קונקט שיש לך באתר שירות נוסף שבו יש לך 24\7 פקיד אישי שזמין מולך במקום ללכת לסניף.

בעצם מה שנשאר זה ללכת לסניף לבצא הפקדות\משיכות אבל יש לפעולים מכשיר הפקדה לצ'קים ומזומן! שהוא ואטומטי לחלוטין ומעדכן את החשבון ברגע ההפקדה. אז לא צריך לחכות בתור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי פעם בבנק וביקשתי דף עם מחירי עמלות ושירותים כדי להשוות עם בנקים אחרים.

הבנק (הפקיד) צחק עלי ואמר שבכל הבנקים זה אותו דבר.

אני צריך להזכיר לעצמי לעשות את זה שוב ולהפגין את חוסר שביעות רצוני מהמצב.

ולהזכיר לבנק ולכל הלקוחות שבמקום, שגם לנו הלקוחות יש כוח, ואין שום סיבה שנשאיר את הכוח שלנו מחוץ לדלת ונקבל את הגורל בשתיקה.

בא לי לעשות הפגנה עם שלטים מחוץ לבנק.

להביא ארגז עם שלטים, ולהחזיק שלט שמצד אחד קורא להורדת העמלות ותחרות אמיתית בין הבנקים, ומהצד השני של השלט להזמין את כל מי שעובר לקחת שלט מהארגז ולהצטרף לכמה דקות של הפגנה.

אם הייתם עוברים שם לא הייתם עוצרים לכמה דקות ומניפים שלט ? :D

POWER TO THE PEOPLE

:lol:

הדבר הבא שיקרה זה שהמשטרה תגיע למקום תוך חצי שעה ויעצרו או יגרשו אותי.

והדבר הבא שאני יעשה זה יתראיין בחדשות ויזמין את כולם ליזום עוד אירועים מהסוג הזה.

תחנות הפגנה ציבורית ספונטניות.

בקרוב ליד הבנק שלכם. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי נסיון רק עם בנק הפועלים. ואני כל-כך סובל מהם.

ברובע א' שבאשדוד, אני רשום דוקא לסניף הכי עמוס ולהכי גרוע. אני בא, מזמין תור, מתישב. מחכה שעה. מחכה שעתיים. פתאום בא אחד עוקף את כל התור בגלל שהוא מכיר את הפקידה. למרות שכל הלקוחות זועמים, היא שמה *** על כל אחד מאיתנו וממשיכה לדבר עם הבנאדם שנכנס לפני רגע, ולא רק זה, היא גם מטפלת בו במקום. וזה קרה לי כל פעם שהייתי בסניף המזורגג הזה. כל פעם. כל פעם אני גם מחכה שם לפחות שלוש שעות. כדי להגיע לבנק שלי אני צריך לפנות חצי יום עבודה לפחות.

אתם שואלים אותי למה אני לא עובר לסניף אחר? ניסיתי. יש לי סניף ליד הבית חמש מטר, כל הזמן ריק. הבעיה שאני צריך לגשת לסניף הישן כדי לעבור לחדש, ובגלל שאני צריך לבזבז שם חצי יום, נאבד לי כבר כל החשק לעשות את ההעברה.

לא רק זה, אתה צריך גם להתחנן אליהם כדי לקבל כרטיס אשראי נורמאלי, כשכרטיס כזה תקבל בכל בנק אחר בלי בעיה.

הייתי פעם בבנק וביקשתי דף עם מחירי עמלות ושירותים כדי להשוות עם בנקים אחרים.

הבנק (הפקיד) צחק עלי ואמר שבכל הבנקים זה אותו דבר.

אני צריך להזכיר לעצמי לעשות את זה שוב ולהפגין את חוסר שביעות רצוני מהמצב.

ולהזכיר לבנק ולכל הלקוחות שבמקום, שגם לנו הלקוחות יש כוח, ואין שום סיבה שנשאיר את הכוח שלנו מחוץ לדלת ונקבל את הגורל בשתיקה.

בא לי לעשות הפגנה עם שלטים מחוץ לבנק.

להביא ארגז עם שלטים, ולהחזיק שלט שמצד אחד קורא להורדת העמלות ותחרות אמיתית בין הבנקים, ומהצד השני של השלט להזמין את כל מי שעובר לקחת שלט מהארגז ולהצטרף לכמה דקות של הפגנה.

אם הייתם עוברים שם לא הייתם עוצרים לכמה דקות ומניפים שלט ? :D

POWER TO THE PEOPLE

:lol:

הדבר הבא שיקרה זה שהמשטרה תגיע למקום תוך חצי שעה ויעצרו או יגרשו אותי.

והדבר הבא שאני יעשה זה יתראיין בחדשות ויזמין את כולם ליזום עוד אירועים מהסוג הזה.

תחנות הפגנה ציבורית ספונטניות.

בקרוב ליד הבנק שלכם. :yelclap:

למה שמשטרה תגרש אותך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. קודם כל באיזה בנק -לא- להיות לקוח זה בנק הדואר. הם משקרים שאין עמלות וקורעים לך את הצורה בעמלות.

2. אחרי שהייתי בהרבה בנקים (אני משפחה וכיוב) אני הכי מרוצה מבנק הפועלים. הסיבה היא המערכת שלהם באינטרנט שחוסכת לי 99 אחוז מהפעולות שאני הייתי אמור לעשות בסניף בנוסף למי שיש משכורת של 6000 ומעלה בחודש יש אפשרות לפועלים קונקט שיש לך באתר שירות נוסף שבו יש לך 24\7 פקיד אישי שזמין מולך במקום ללכת לסניף.

בעצם מה שנשאר זה ללכת לסניף לבצא הפקדות\משיכות אבל יש לפעולים מכשיר הפקדה לצ'קים ומזומן! שהוא ואטומטי לחלוטין ומעדכן את החשבון ברגע ההפקדה. אז לא צריך לחכות בתור.

יש את זה לכל בנק כיום. ובפועלים אם אתה לא מתחבר כמה שבועות חוסמים לך את החשבון, ואז אתה צריך שוב פעם להגיע לסניף כדי לחדש סיסמא :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל ברשת או בטלפון, ואם במקרה נדיר אתה צריך לחתום פיזית על משהו בפני פקיד תמיד אפשר לגשת לכל סניף שבא לך והם יעבירו לסניף שלך.

משיכת פיקדון זה גם באינטרנט? (ואם מושכים כל שלוש חודשים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...