איזה בנק אתם מעדיפים ! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה בנק אתם מעדיפים !

RGod

Recommended Posts

בוודאי. אם אתה מתכוון לפיקדון שיקלי לדוגמא, אתה יכול לבצע

הפקדה,

משיכה בתחנה,

שינוי תנאים כמו חידוש אוטומטי בסיום או ביטולו,

הכל באינטרנט.

אין כמעט פעולה שאי אפשר לבצע באינטרנט אם דאגת מראש לקבל הרשאות מתאימות מהבנק.

אני יכול להעיד שיש לי הרבה מאד פעילות בנקאית, ובחמש שנים האחרונות לא הייתי אפילו פעם אחת בסניף שלי (שאינו בעיר מגורי),

פרט לחידוש כרטיסי אשראי שתקפם פג, וגם אותם ביקשתי שישלחו לסניף אחר על יד מקום מגורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק זה, אתה צריך גם להתחנן אליהם כדי לקבל כרטיס אשראי נורמאלי, כשכרטיס כזה תקבל בכל בנק אחר בלי בעיה.

בנק מזורגג.. לא אישרו לי ויזה.. אמרתי שלום יפה וסגרתי את החשבון, הם הפסידו לקוח :xyxthumbs:

לציין שבנק לאומי אישר לי מיידית עם מסגרת יחסית גבוהה וללא שום בעיות? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות שהיה לי בבנק הפועלים היה מחפיר, משום מה הם תמיד תאגו שיהיה מינימום כ"א בסניף, כך שהתור תמיד היה ארוך, גם בשעות המתות. גם שעות פתיחת הסניף היו ביזיוניות. הם חיפשו אותי בקטנות ושיגעו אותי בשביל כרטיס אשראי בינ"ל "פשוט".

מצד שני הייתי אז סטודנט עם הכנסה מצומצמת ולא תמיד קבועה והיום אני ואשתי שנינו מכניסים משכורות שוטפות לבנק, אין ספק שזה מאוד תורם ליחס שאני מקבל בסניף החדש שלי.

לגבי פעילות בנקאית מקוונת -- אני מנסה לבצע כל פעלה אפשרית דרך האינטרנט או הכספומט, אבל תמיד צץ המקרה החריג שדורש פגישה עם פקיד הבנק ואז כמובן עדיף סניף עם שעות פתיחה גמישות ובלי תור של קילומטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אהבתי GNB :) -בארני חיי טוב .

קיצר לגבי כל מיני הטבות אני יודע נגיד שבלאומי יש מסלול מצויין לסטודנטים ,אתה גם מקבל מענק של איזה 1300 מזומן לחשבון גם כל חודש 1+1 ב ביס פלאנט ועוד מלא הטבות ,לדעתי שווה תכנסו לאתר שלהם תראו .

http://www.leumi.co.il/home01/account_types/8256/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...